Připoutejte se, prosím! 2

• USA Airplane II: The Sequel (více)
USA, 1982, 85 min

Na palubě je nepříčetný sebevrah, první lunární raketoplán se chystá zničit sám sebe, motory nefungují a co hůř - posádka zjišťuje, že došlo kafe! Když představitelé svérázných hrdinů Robert Hays a Julie Hagerty opustí atmosféru, jako by se vrátilo šílenství původního Připoutejte se, prosím! Bláznivou posádku doplňují Peter Graves, Lloyd Bridges, William Shatner, Chad Everett, Sonny Bono, Raymond Burr a řada dalších. Dokáže Hays i bez kofeinu znovu zachránit situaci? Užijte si jízdu, na kterou nikdy nezapomenete – a Připoutejte se, prosím! 2. (Magic Box)

HyneX

stejně vtipné, jako jednička. Některé hlášky si pamatuju dodnes. Vtipná, dotažená legrace, doporučuji! ()

Empire

Docela dobrá parodie, která ale ani náhodou nedosahovala kvalit předchůdce a to hlavně velmi slabým koncem. ()

Besyn

Bláznivější,přeplácanější,ale přeci jen o něco slabší než jednička.Zábava je to ale pořád stejně dobrá. ()

mi-ib

"Chci slyšet absolutně všechno, co se do této chvíle stalo. - Nejprve se Země ochladila a pak přišli dinosauři. Ale moc ztloustli a proto vymřeli a změnili se v ropu. Potom přišli Arabové a začali si kupovat Mercedesy. Princ Charles začal nosit šaty princezny Diany. Nechtěl jsem tomu uvěřit!" To samé jako u jedničky. Bezvadné gegy a hlášky. Jediná vada na kráse, že je to dvojka a ta už prostě bude vždycky druhé a všichni ji budou porovnávat s jedničkou. Jenže já se u dvojky bavím úplně stejně, takže 5* bez debat. ()

kamil0606

Daľšia fantastická bláznivá komédia s množstvom brilantného humoru a božsky dobrých hlášok ... Rozbieha sa pomalšie ako prvá časť ale neskôr svojím humorom niekedy prvú časť prekonáva . Snáď jediným negatívom (síce niekedy i pozitívom) bolo, že až príliž mnoho scén bolo okopírovaných z prvej časti (divákom ktorí nevideli prvú časť to nebude vadiť ale tým ktorí videli i prvú časť asi trochu hej) ... ale inak to čo som písal k jednoke sedí i na toto výborné (ale slabšie) pokračovanie ()

Stíba

Kdyby si dvojka po celou dobu udržela tempo, které měla v první polovině, neměl bych co vytknout. Bohužel v druhé půlce už to bylo o něco slabší ale i tak v součtu velice dobré, řekl bych, že pro mě i lepší než jednička. ()

iNKa 1104

Checht 2. Svým způsobem jsem již přistoupila na styl humoru nastolený v jedničce ... a opět musím říct, že svým způsobem jde o geniální dílo. P.S.: E.T. volající domů za 6mil. dolarů mě dostal. ()

Pekisan

Irony can be really ironic sometimes. Celkom zvycajne sa pokracovanie nie az tak podarilo. Co vzhladom k tomu, ze uz original nebol ziaden "usmev ako dar", znamena celkom nudne pokukanicko. Par vtipov potesilo, ale hromada nesympatickych hercov uz menej. Dva krat a dost. ()

Odpadlik

Jako většinou - už to podruhé není ono, ale přesto bych řekl že některé vtipy jsou dokonce lepší než v jedničce. Scéna kdy letištní úředníci prohledávají babku co jí na detektoru zazvonily v tašce klíče a zatím detektorem procházejí po zuby ozbrojení teroristé je prostě výtečná, stejně jako letištní krámek se suvenýry, kde se prodávají bomby i s kufříkama. ()

catt

Platí stejné jako u jedničky, stále se od tohoto filmu mají ostatní parodie co učit, i když už méně... ()

Inozuka

Před pár lety bych dal určitě víc, ale nyní musím konstatovat, že se Připoutejte se prosím již okoukalo. Postupy, jak dělat vtípky jsou stále stejné: doslovnost a absurdní paralely. A tak začne po chvilce trochu nudit ... respektive po několikátém shlédnutí. Sice stále baví, ale již to není jaksi ono. Nejlepší zápich je rozhovor kapinána Overa s klukem a psem, panna s oslem a navádění na přistání velitelem Alfa Beta. ()

Shitonit

Když se volné pokračování nevykurví, vznikne přesně todleto. Oba filmy.. Kult, svůj svého druhu sám jediný jedinečný nenapodobitelný. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Slibný začátek, plno narážek, parodií a hlavně vesmírný sci-fi nádech. Byl jsem nadšen. Bohužel to spadlo do ukecané druhé půlky, bez šťávy. ()

dawydx

O něco slabší záležitost než první díl, ale stále výrazně převyšuje současnou produkci parodií. Rozhodně neprospělo až doslovné opakování některých vtipů a situací z minulé části - chtělo by to trošku té invence. Citelně mi scházel Leslie Nielsen a bohužel ani Lloyd Bridges nedostal moc prostoru. ()