Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

salamandrr

Vzpomněl jsem si na south park, takhle odvážné vtípky si dnes téměř nikdo nedovolí. Ano povětšinou je to blbost, ale dělat si srandu z černochů protože jsou černí atd. to se cení ()

kiimi

Jsem přesvědčen o tom, že většina populace v USA tomuto filmu dokáže zcela oddaně věřit - a právě proto 4* ()

Torgal

Zbierka viac či menej podarených skečov navzájom prepojených len náznakom deja a samozrejme s ikonickým Stevenom Seagolom v sebaparodujúcej roli "Cockpunchera". Zopár scénok je geniálnych, väčšina je ale priemerná a našlo sa aj dosť takých, ktoré sú len divné. Celkovo ma ale táto paródia na americké spravodajstvo relatívne bavila, hoci si myslím, že to mohlo dopadnúť ešte lepšie. 5-/10 ()

tranquill

Silně satirická záležitost, ale také neuvěřitelně bláznivá. Kdyby často nepřestupovala meze trapnosti, měla na víc. ()

Lumberjack

Určitě originální komedie u které jsem se většinou dobře bavil, ale i trapná místa tam byla. A to opičí sperma si také mohli odpustit... :-/ ()

markotter

Trochu mi to připomínalo Malou Velkou Británii tím, jak byly scénky naházeny bez ladu a skladu na sebe. Největší slabinou filmu je jejich nevyváženost - některé jsou brutálně vtipné a některé pouze průměrné. Takže nejlepší by bylo si ty dobré vystříhat a sestavit si svůj krátký filmík. ()

Skautka

Nesmyslná komedie. Došla jsem k tomu, ale až po druhém shlédnutí, kde mi s kamarády došlo, jaká je to totální kravina. :D ()

Nocturno culto

Místy drsná satira a parodie, jindy takové smutně trapné ale vcelku zábavné, vypíchnul bych Drtikula,příběh Brendana Larouxe, nášlapné miny Skákej Johnny, skákej ..opravdu jsem se zasmál .. ()

zipacna

Tak rozhodně to byla mnohem lepší parodie, než to, co se v poslední době vyrojilo (Meet The Spartans, Epic Movie apd.) Rozhodně mě dostal zaskočený a nevěřícný pohled moderátora, když na obrazovku napochodoval tučňák s trubkou. Doporučuji nejen fanouškům bojového umění Stevena Seagala :-) ()

nzTomParys

Naprosto šílená sbírka skvělých scének, která dohromady dává dílko ne nepodobné milovaným Monty Pythonům. Rozhodně stojí za to. ()

Euchrid

Skečová podívaná, která mě bavila víc než většina rádobykomedií poslední doby. Sice je jasné, že když je film složenina různých scének, budou taky mít různou kvalitu. Ale co naplat, když je tam pár momentu že se nahlas zasměju, jsem spokojený. ()

Bezda22

Takový nahoru dolů. Někdy dobře provedený a vtipný, jindy takový nijaký a celkem suchý. Některý momenty úplně super a člověk se pobaví, někdy zase takový jako že slabý a dalo by se z toho asi udělat víc, jen ten vtip pojmout trošku jinak. Ale každopádně jsem se bavil. Takže 65% si myslim, že si zaslouží. ()

altaica

PRO MUŽE: Dnes začneme zprávami z Detroitu. Automobilka General Automotive oznámila, že stahuje z trhu všech 2000 modelů vybavených krčním pásem. Byly představeny minulý měsíc jako pokus o snížení počtu zranění hlavy. Ovšem ukázalo se, že způsobují těžké poškození páteře a někdy i velmi bolestivou ztrátu hlavy. Dnes ráno nefungoval 3 hodiny internet což zvýšilo výkonnost národní ekonomiky. Tento výpadek, podle odhadů. způsobil masivní pracovní nasazení zhruba 144 milionů Američanů od New Yorku po Kalifornii, kteří místo surfování po webu.. PRACOVALI! Je potřeba něco dodávat? Ještě nejste namlsaní? Fámyzdat v oděvu TV Nova v americkém střihu.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Podle statistik trpí až 87% Američanů obezitou. Ministr zdravotnictví se rozhodl tento problém řešit: “Vzhledem ke stoupající obezitě našich občanů, byla vláda nucena změnit definici obezity ze současných 50% tělního tuku na 90.” Tento krok snížil počet obézních Američanů z původních 200 milionů na 185 milonů a v zemi byl přijat s velkým nadšením. No, řekněte, madame, není to krásná země tadleta JůEsEj, takhle rychle, bezbolestně vyřešit problém tolika lidí malým administrativním zásahem. Vřele doporučuji.          HLÁŠKA: Vítejte v teroristickém týmu Al Kulajdy! Práce je pro nás vážně BOMBA!! ()

Kozy9

Americký humor nesedí každému, práve naopak väčšine vyspelých ľudí sa zdá infantilný, čo je aj hlavný problém tohto filmu. Oceňujem, že si v USA dokázalo pár ľudí vystreliť z mentality ich národa, že sa nebáli poukázať na prehnaný šovinizmus a xenofóbiu, že poukázali na nezmyselnosť, ktorá ovláda masmédia a vymýva mozgy bežným Američanom. Nebyť nepodareného zakončenia, moje hodnotenie by nabralo vyššie čísla, zatiaľ : 70% ()

Zlaticko1

Ze začátku fakt nářez, některé věci libobové jako písničky od Melissa Cherry. Like a Lolipop, i like it from behind a dalsi xD a taky COCKPUNCHER xD KOnec ale potom utahaný ()

B.Jay

Naprostá šílenost, která vás totálně uzemní (myslí to tvůrci vážně? Samozřejmě že ne :)). Parodie na parodie. Cockpuncher v podání Stevena Seagala je absoulutně geniální. Bohužel většina skečů je spíš trapných, ale za odvahu a prolomení veškerých filmových i morálních bariér uděluji 45-50 % ()