Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

Zagi20

Absurdní, zábavné, nudné, lživé, trefné, vážné, hloupé, nesmyslné, vtipné, mdlé, pravdivé, sarkastické, seriózní, nelogické, sympatické, přehnané, dramatické, odlehčené. Zhruba takové jsou zprávy TV Onion. ()

BuryGol

Ach jo. Mohlo to bejt dobrý dílo, ale to by se nesměly mísit až geniální momenty s totální trapností. Jako kdyby oheň a voda zápasili proti sobě. Nejvíc mě asi dostala scénka kde se ten rádobynegr dostal do basy kvůli svýmu hiphaphop stylu. Kéž by takhle skončili všichni wiggeři. :-D Klasický komediální béčko, ale nápad dobrej. Jen ta realizace... ()

Mr.Nigga

Jako první musím říct, že snímek The Onion Movie obsahuje pár geniálních scén a svým způsobem ukazuje, že předsudky a stereotypy jsou jedny z nejhorších vlastností lidí. Armed Gunman nebo vězni do každé domácnosti vás položí na zem do křečí smíchu, boužel ale film nedokázal udržet kvalitu po celou délku a většinu času byl průměrný, někdy trapný a často nudný. Ovšem za těch pár scének to stálo a níž než 3 hvězdičky prostě dát nemůžu. Norman Archer, fuck you and good night... // Po druhém shlédnutí si říkám: co se mi prve nelíbilo? Tohle nemá chybu a věci, které se mi dřív zdály nudné dávají smysl. Zvedám hodnocení z 3* na 5* ()

BMAJTZ

Co na to rici? Odpad nejvetsiho kalibru. Naprosto nevkusne trapne stupidni a kdo vi co jeste. Hvezdicku asi za 3 vtipy. ()

Wimy

Drtikul je fakt nemalej pán, ale že by extra zvyšoval laťku, tak to říct nemůžu. Najde se tu i pár dalších dobrejch džouků, ale jinak je to fakt zas sračka . ()

Pyth

Na jeden zatah nejspis moc dlouhe, ale vetsina foru je vynikajici. Hlavne vstup o Brandonu Larouvi - hokejista na voziku - nic vtipnejsiho sem dlouho nevidel :D ()

korndaddy

Když máte v těle padesát a víc procent tuku, trpíte obezitou. Nyní ale bude obezita až od devadesáti procent tuku v těle, čímž snížíme procento obézních američanů. Jo. je to píčovina. ()

Castorr

Ještě teď jsem zmatenej "Na co jsem to koukal"??? Připadlo mě to jak sestřih nejlepších zcén z amerických komedií, ale už nic jineho. Příběh tu není vůbec žádný, ale i tak jsem se zasmál, zase něco jinýho. Musím uznat originálnost tohodle filmku. ()

Tydlidáš

7/10 - "Faktem je, že sme se za posledních devadesát minut něco dozvěděli všichni. Já teď vím ze Irové mají velké bradavky. Dozvěděli sme se, že filmový kritici jsou jen banda buzerantů. Ale hlavně sme zjistili, že ten podivný vliv korporací na spravodajstvi nás chrání před terorismem...... Hurá lidičky, neska si zasune každej" Pro příznivce černého, fekálního, trapného a rasistického humoru je tato Česká soda po americku jasná volba... Melissa Cherry, Drtikul a Ahmed s Ahmanem vám ukážou jak to v tý Americe vlastně chodí. =) ()

DailyDreamer

Inspirace humorem Trey Parkera a Matta Stona je zde víc než zřejmá. Satira, útočící převážně na všechno americké, s nějakým tím ponaučením na konci. Jenže v South Parku ty pointy a ponaučení jednotivých dílů skutečně dávají ve výsledku smysl, tady to bohužel nefunguje. I tak se ale jedná o smršť šíleností, které celkem odpovídají krevní skupině mého humoru. ()

Greenpeacak

Po zhliadnutí chápem tomu rozporuplnému a na prvý pohľad šialenému slovenskému prekladu (hoci postava, po ktorej to pomenovali, mlátila skôr gule než vtáka). Ako film, ktorý nám mal pripomenúť všetky dookola omielané americké stereotypy, to bol krásny počin, po ktorom som jednoznačne získal všeobecný prehľad vnímania západu. ()

dopita

Úroveň humoru je značně kolísavá - několikrát je to strašná prdel, občas jen na pousmání a párkrát je to uplně mimo mísu. Celkově docela zábavnej průměr, kterej neurazí. ()

boro123

Výborná satira nejen na americkou společnost, předsudky, styl zpráv, ale i spoustu dalšího. To vše úderné (jako cockpuncher:) bez jakýchkoliv zábran. Najdou se i slabší momenty a celkově se to ani příliš nedá považovat za film, ale tak jak u tohohle sledu "reportáží" jsem se už dlouho u žádného filmu nepobavila...kdo by měl zájem, tak na youtube se dá najít spousta videí od onion news http://youtube.com/user/TheOnion ()

blues

nechápu to vysoké hodnocení, pár dobrých vtípků, ale to je vše. Američanům to možná připadne vtipné, mě ne! ()

ThomasCrown

Kritika západnej spoločnosti, médií a všetkých jej predsudkov ako sa patrí. Niektoré scény mi unikali vzhľadom na to, že US kultúru nepoznám úplne do podrobna, ale druhé pozretie to určite napraví. Veľmi často sa mi objavil úsmev na tvári, ale bol veľmi pokrivený vzhľadom na to, ako presne tvorcovia vystihli západnú civilizáciu. Viac takýchto filmov. ()

Schuldiner

Komedie, parodie, satira plná ironie a cynismu! Nechlámal jsem se vyloženě celou dobu, fakt hodně jsem se zasmál jen párkrát, ale celý mě to hrozně bavilo, a tak jsem s úsměvem na rtu došel pomalu až na konec...což trochu zamrzelo...tedy to, že už je konec... Steven Seagal paroduje tak trochu sám sebe a to je fajn, že si ze sebe umí udělat prdel. Parodie Britney Spears byla taky hodně zábavná:-) Ale řikám, celkově to člověka se smyslem pro humor musí pobavit... Zkrátka každýho koho rozesmívá pokrytectví, protože jak je uvedeno v ´´obsahu´´ - je to zaměřeno na pokrytectví dnešního světa! Což to vážně docela dobře vystihuje... ()