Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

sue2008

Naprosto bizarní jízda. Přesně co jsem od tohoto filmu čekala, spousta narážek, urážek a podrazů...film naprosto o ničem, chce to jenom vypnout mozek a užívat si tu jízdu ()

conductor

mistama hodne zabavny, mistama nic moc..kazdopadne celkem zajimavej dukaz toho, ze i sami Amici se nemusi brat vzdycky vazne a maji obcas smysl pro sebeparodii..film me pobavil celkem slusne, takze davam necele 4hvezdy a 75%. ()

kakapo007

Celou dobu jsem se královsky bavil. Šílený sled geniálních nápadů, nemohl jsem dát míň jak čtyři hvězdičky, ale až díky dvoum bonusovým scénám si u mě film vysloužil pět hvězdiček. "The world's first professional comatose diver" ()

Narghille

(= Je třeba si uvědomit, že Onion movie není film v pravém slova smyslu, je to soubor skečů tepající Ameriku, reálně existujícího zpravodajství Onion, které paroduje skutečné zprávy. Jistě, ne každý skeč vás zvedne ze židle, a ne každý vám připadne vtipný. Pokud teda nemáte smysl pro humor, nepřijde vám vtipné nic, ale za to Onion movie jaksi nemůže. Já se s přáteli u tohoto filmu několikrát dosyta zasmál a zasměji se vždy, když na ten „film“ kouknu. Ano, místy jde o provokativní, vulgární až rasově zaměřený humor, no a co ...=) Pokud nejste puritán či výchovný pracovník z padesátých let, tak se určitě podívejte. Dávám 5 hvězdiček hlavně díky konci „filmu“, i když to je absurdní slátanina všeho možného, je vynikající, jak se na konci vše dokonale protne. Klobouk dolů ... ()

IgorkoIgorko

Satira je asi dosť slabé pomenovanie tohoto diela, psychopatizmus je asi výstižnejšie. Každopádne je to zábavné a viac menej s každého skeču vyplýva aj ponaučenie. Neviem či je to smutný, alebo práveže radostný fakt, ale v dnešnom svete intelektuálny humor proste musí obsahovať prvky morbídnosti, nacionalizmu a xenofóbie a tento film ich má hodne. Dávam tri hviezdičky, silné tri hviezdičky, ako by som mohol dať menej keď tu Steven Seagal podal svoj životný herecký výkon :D ()

XTrader

Neuvěřitelná blbina, ale hodně originální a jsou tam tak super scény, že tomu horší hodnocení prostě nedám. Třeba ta se zlodějem v bance mne dostala. Super parodie na současnost. ()

Pythonator

Tohle je masakr plný geniálních vtipů. Jedná z nejlepších satir na USA. Zkuste zkřížit Monty Pythony a South Park a vyleze vám styl humoru TV Onion. Trochu mě mrzí, že lidé nemají pro tento druh humoru pochopení. ()

Robbie

Zopár vtipných momentov tam bolo, ale po každej väčšinou krátkej vydarenej scénke nasledovalo niečo neskutocne dlhé a trápne, čo utopilo celý dobrý dojem. Oceňujem ale odvahu robiť si srandu z niektorých tabuizovaných tém, hlavne scénka o Brandanovi ma dostala do kolien.Môj život by mal ale aj tak zmysel aj bez tohto filmu.. ()

melo.d odpad!

Cože? Stopy Monty Python? Cože? Americký způsob České sody? Borci, co šňupete? To je maximálně tak naklonovaný Petr Rychlý. ()

soukyd33

Kde na ty nápady přišli nevím, ale je to geniální parodie na všechno ve světě. 👍😀 😂😂😂 Úžasné scény plné ještě více šílených hlášek. 😀 Neuvěřitelná blbost. 👍😀 Doporučuji. 👍😂 Hvězdiček 5 ()

stuj

Nebyl to takový průšvih, jaký jsem díky nízkému hodnocení očekával. Naopak, spíš jedna z lepších bláznivých komedií. Nesoustředí se na hlavní příběh, jde hlavně o jednotlivé reportáže, nápady. A některé jsou i dost vtipné - tedy pokud jste spíš na drsnější humor (bílý negr, první potápěč v komatu na světě, obalované koťátko atd. atd). Dal bych asi 3 hvězdičky, ale pro vylepšení zbytečně nízkého všebecného hodnocení zvedám na 4. ()

+sfinx+

Velmi slušná (myslím úroveň:) parodie na téma - cokoli. Vtipné, pravdivé (od parodie na akční filmy až po politické záležitosti). Hned od začátku film nasadí vysokou úroveň, kterou si drží až do konce. ()

whoof

Zprávy TV Onion mají stejnou výpovědní hodnotu jako většina skutečných medií.. s tím rozdílem, že je to aspoň sranda :) ()

pelegryna

Myslím, že tento snímek je jen předstupeň absolutních bizarností jež nás v budoucích letech čekají.Humor, sociální reflexe a pustá vulgarita.Chybí jen otevřený sex a i to jednou přijde.Jinak vynikající ač přes nudné pasáže je nutno i pochválit náš dabing.Drtikul a Al kulajda nemá prostě chybu... ()