Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

WANDRWALL

Co vše se skrývá za komedií? Obyčejná a nefalšovaná reklama na lehké drogy. Po takové komedii, která si dá do sloganu, že kdo hodně kouří "správný" bluf, tak už umí, tak na to slyší mladý, nezkušený divák a dealeři si mnou ruce a odchytávají si je po tomhle filmu, kde jinde, než rovnou u kina. Přitom čas ukázal, že kdo kouří pravidelně marihuanu, tak mu jeho IQ nepovyroste, a pokud ano, tak se to musí projevit v nějaké činnosti. Dealeři lehkých drog se brání, že prý chtěli nechat vydělat i kamarády policisty, aby nepřišli o zaměstnání. Inu každý se sichruje jak umí. Takže kdo je vinný a kdo je bez viny? Každý je stejně tak vinný jako je i bez viny? A už takový nerozhodný člověk míři ke kartářce či astrologovi (nikdy ne za astronomem), a motá se v kruhu. Svět prý už lepší byl, takže už se v tomhle směru nedá ničemu moc divit. (1. 10. 2010) ()

klerik

Černošská komédia ako remeň. A div sa svete dá sa na tom zasmiať. Nie že by to nebolo riadne pritiahnuté za vlasy, ale oproti všetkým tým, "ktorí to chcú tiež" a Sexy párty a spol. je to príjemná teen komédia o dvoch "lúzeroch" na vysokej. Daľšie plus je, že film dáva výrazu FAJČIŤ KAMARÁTA úplne nový rozmer... ()

Chrustyn

Komedie, kterou oceníte pouze v případě, že se dostanete do stejného stavu v jakém jsou oba hlavní hrdinové. Velký kult ()

korbitch22

jedna z mála green komedií která je fakt vtipná,hlavní je že nezapadla do teen vrstvy.snaží se celou dobu navázat na starý dobrý kultovky,což se jí moc nedaří,ale ani nezapadla do bahna podprůměrných vlezlých vtípků.toho si vážím. ()

heyda

Na jednu stranu si to koleduje o odpad, ale já ho nedám z jedno prostého důvodu. Mě to jednoduše bavilo ! Takový vyhul film se jednou za čas hodí zhlédnout :-))) 6/10 ()

Xeelee

Travička zelená, to je moje potěšení, yeah yeah. check it out baby! Redman and Methodman indahouse. Představy těchhle dvou zhulených pánů o tom, jak by mělo vypadat školství, jsou velmi neotřelé. ()

SOLOM.

Slušně vyhulená komedie, kde se dá frčet opravdu na všem. Film je sice hodně nevyvážený a některé scény hodně trapné, ale na druhou stranu se tu zase objevila pěkná kupa humorných situací a hlášek, které to tak nějak vyrovnaly. ()

eraserhead666

Negři, ganja a rap... Jo, z toho jde udělat slušná komedie, i když jste kultu zeleného listu, na němž je film založený hlavně, vůbec nijak nepropadli (jako já). Černošky, rap, neúcta k nepřirozeným autoritám a sem tam povedený vtípek (nikdajc, blbec už furt, pasák) na slušnou zábavu postačí. Hector Elizondo je skvělý. Nehulím a umím taky – třeba vynést smetí :-). Cypress Hill vládnou... ()

TheEvilTwin

Zhulenecká zábava, která se zpočátku rozvíjela šikovně a většina humoru padla na úrodnou půdu, ale časem se film tak trochu ztrácel a do závěru dojel jen jako taková “meh” komedie, na kterou po měsíci nejspíš navždy zapomenu… ()

902 10

trochu slabsi variace na tema "posleme zhulence do nejake seriozni instituce", kterou patrne nejvic oceni uzivatele csfd tmave pleti... ()

ARI50

Bože nezkutečná sračka, režisér trošku více se přehulil a totálně posral vše co šlo, měl tak odvařený mozek že se na tohle nedalo pomalu ani dívat. Pro mě hrozná nuda a blbost. ()

Bauer

No tak tohle je opravdu velmi zvláštní film, ve kterém hrají dva dobří rappeři Method Man a Redman, jenže jejich výkon je opravdu nic moc.Chovají se jako v réalu, takže nemusejí ani hrát! Dále potěší krátká účast rapperské skupiny Cypress Hill. Jen mi přijde dost dementní scénář. Dva zhulený niggaz vykouřej popel ze svýho kámoše, který jim pomůže dostat se na Harvard. Jak tupé!!! Najde se zde pár dobrých hlášek a pár dobrých scén při kterých se zasmějete ale to je vše. Když už bych to neviděl, tak bych se nezlobil. Ale dobře ztrávených 90 minut. ()

MáŠa

no tak že nejde o nějakou inteligentní komedii, to lze asi vytušit i z názvu, takže asi netřeba povídat o tom, že tu je těžen humor z kolikrát iracionálních situací, které většinou nějak souvisí s hulením, ale tak co, i dávka podobných filmů je občas potřeba, no a tenhle se na rozdíl od jiných podobných i celkem povedl. ()

Luboshmir

jak název napoví, nejedná se o sofistikovanou komedii:D je to extrémně zábavný a vzbuzuje to v člověku chuťe na démony " rozjetej mejdan, pivo už v předsíni" ()

BoPo

Už Samotáři nám oznámili, že ľudia celkovo málo hulia. Tento film si to zobral k srdcu a hulil a hulil. ()

maseer2

místy i vcelku zábavná blbost, která de facto říká, že všichni lidé motající se okolo Harvardu (včetně amerického viceprezidenta) jsou idioti.. ()

Litsarch odpad!

Uhozenost... Další z amerických komedií co nemají hlavu ani patu... Opravdu nepotřebuji znova koukat hodinu a půl na člověka, co je pořád zhulenej... ()