Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

adamo_znk

Film, kterej se ze začátku zdá ukrutně hustej a srandovní, ale po několika dalších projekcích se mi začal jevit jako strašná sračka, která i přes dobrý gegy na začátku a dvojici kultovních rappaz je směsicí špatnejch scén. Vrchol filmu samozřejmě účast Cypress Hill ! ()

JohnCZ

Za těch pár docela povedenejch hlášek jednu ušmudlanou hvězdu. Ale jinak je to strašná hovadina, spíše trapná než vtipná. Když už huličskou komedii, tak radši Harolda s Kumarem. ()

F.man

Úplně ultimátní první polovina, která je prostě nepředstavitelné maso, sráží podprůměrná a trapná půlka druhá a hlavně stupidní konec. Přesto solidní tři hvězdy. The name's JAMAL, and I'll FUCK yo' crew up! Who are dey? ()

Turiec odpad!

To malo byť akože čo?! Neuveriteľná trápnosť, prabiedne "herecké" výkony a žiadny scenár. K tomu stupídne dialógy, alebo lepšie povedané zmes nesúvislých monológov. Český dabing je primerane blbý a aby bol chaos dokonalejší postavy v ňom majú veľmi podobné hlasy. Jedným slovom by sa dala kvalita filmu vyjadriť ako: otrasné. Je to naozaj "high". Tvorcovia totiž siahli na vrchol trápnosti, nechutností, primitívnosti a úbohosti. Film však nastoľuje aj dôležité otázky, ako napr.: "Prečo som to vôbec zapol?" ()

mustafa

Americkíé Hulendo. Kdo nehulí, není "in". Přesně takhle a ne jinak se dá definovat tenhle film. Proti hulení nic nemám (Samotáři jsou skvělí), ale tohle je neskutečná kravina, která nedává naprosto žádný smysl a absolutně na sebe nenavazuje. Je pravda, že je zde pár vtípků, které jsou dobré (ukradnuté kolo rádobypolicisty), které jsou ale přebíjeny neskutečně trapnými a nechutnými vtipy (neváhám zařadit vykopávání mrtvoly mezi nejhnusnější věci ve filmu). ()

Asgy

Pro určitou cílovou skupinu diváků je to výborná komedie, ale pokud mezi příznivce "huličských" komedií nepatříte, tak vynecháním tohoto filmu nic nezkazíte. Takže první skupina si může jednu hvězdičku přičíst a ta druhá odečíst. Soundtrack nemá chybu a po zkouknutí anglické verze musím konstatovat, že český dabing je o moc lepší a vtipnější. ()

ivishka

Typicky černošská komedie(v dobrém slova smyslu)s dvěma zhulenci, kterým umře kámoš (velice zábavným způsobem :-D ) a oni ho pak "vyhulí" a dostanou se na vysokou školu. Svým humorem a výroky štvou většinu lidí kolem sebe a za jejich výsledky díky mrtvému kámoši Ivorymu, který jim říká správné odpovědi se o ně pere hned několik prestižních škol. Jeden z kategorie nesmrtelných a vtipných snímků, které nemají ani tak extra pointu jako spoustu skvělých momentů a nadupaných hlášek. ()

Vojcl

Zase ten klasickej postup - dva maníci, jejichž slovní zásoba se omezuje jenom na "čeče" "kámo" "zahulíme" jsou celej film zmaštěný jak dogy a díky tomu jim všechno projde - dokonce se dostanou i na nejlepší vejšku na světě... Trapas!!!!!!! První polovina filmu je ještě snesitelná, dokonce se člověk i několikrát zasměje, ale ve druhé části se to zvrhne v nechutnou slátaninu, kterou bych nejradši poslal do odpadu. Při scéně s vykopáním mrtvého prezidenta jsem měl co dělat, abych v sobě udržel večeři... A k tomu ještě ten nesnesitelnej hip-hop.... ()

Her0.89

Tyto tři hvězdy jsou sice hodně pěkné, ale jsou 3. Vtipná dvojice pasáků a dobré hlášky ( až se zeptám kdo chce nakopat prdel tak už tak svinsky chtrej nebudeš co ??) jinak nic originálního. POčátek velice vtipný, ale ke konci film ztrácí na šmrncu. Jo a můžete mi někdo říct kdo psal ten obsah ???? :D Co to máš sakra na sobě ??.. BUFU – jako blbec už furt ()

Easykk

Asi nejlepší vykouřenej film který jsem ve svym životě viděl, byly i doby kdy jsme to dávali každej den večer před usnutím jako povinnou vysmávačku všemu a všem. Neskutečné odlehčování reality - Kdybych byl černej nestalo by se mi to - Se vší úctou pane, vykuřte mi vocas!! - Naprosto šílené situace s naprosto obrovskými špeky :o) A scéna na gauči kdy kouřej a povídaj a kouřej a povídaj a kouřej a padaj, tak tu jsem zažil taky :D A komu to vadí, ať si zadek hladí a ukájí se tím, že přece se nebude odtrhávat od reality jen proto, aby si mohl v rakvi říct: Jo ku*va, tak jsem ten život prožil bez všeho toho hnusu po kterym se motá paměť a mizí slovní zásoba abych tu teď mohl ležet a nechat se žrát červama - jupííííí!!!! Ale já si řeknu: a prožil jsem to s těma občasnejma hnusama nestydim se za to že tu teď hulim s červama - jupííííí!!!! :o) ()

GILLWANDER

Strata drahocenného času. Nudil som sa, hlášky boli niekedy až otravné, herecké duo Method Man a Redman bolo celkovo slušné. Dialógy príšerné, vtipné určite nie, humor bol vlažný, miestami trápny. Dve hviezdy dávam za slušné herecké duo. Inak blbosť, a dosť od veci...45% ()

Valsadora

Skvělá komedie,která není určena jen pro ty,kteří užívají vůni ,,Cannabis for man" =o) Pro Methodmana a Radmana určitě nebylo těžké vžít se do charakterů svých postav a taky to dokonale podali.Film je určen spíše pro mladší generace neboť ,,ti starší" by tento styl humoru nemuseli pochopit. ()