Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

Fridecka

Moc hezké drama s prvky komedie. Příběh je hodně těžko uvěřitelný, ale velmi romantický. Holky jsou šikulky! Mezi romantickými filmy o lásce vymykající se počin. Navíc se děj odehrává na pozadí převážně podzimní britské krajiny, což ještě romantice přidá a další plus je něžná hudba. Příjemné překvapení, nejedná se o žádne velké drama, příběh nejde přiliš do hloubky, ale zdaleka není povrchní. Téma lesbické lásky pojaté lehce, s jemným humorem a nadhledem. Pobaví vás a hlavně není tak přímočaře stupidní jako některé romantické komedie či "rádobydramata". Váhala jsem jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, nakonec jsem dala na celkový uvolněný dojem, atmosféru filmu a ústřední motiv, že láska je to nejdůležitějsí bez ohledu na místo, čas či pohlaví. ()

Mike.mk1

V podstatě ničím výjimečná romantická komedie, akorát s lesbickým nádechem a anglickým humorem, holt ostrovani umí tohle líp než amíci. Hvězda navíc je za scény s Racheliným otcem. ()

MickeyStuma

Každý romantický film většinou končí nádhernou svatbou. Tento svatbou začíná, což je zvláštní a netypické. To nebude jen tak, tady se určitě stane něco nečekaného. A stalo. Lesbická témata nebyla nijak častá a nikdy nebyla výsadou romantických filmů. Doba už uzrála na to, aby se to změnilo. Snímek si drží svůj standart veselého vyprávění, kde není daleko ani ke skvělým vtípkům. Herecké výkony hlavních představitelek jsou až k neuvěření uvěřitelné. Vyprávění nikam nevybočuje a stále se drží společenského problému, který je reálný a který může kohokoliv postihnout. Reakce na danou věc jsou klidné, což skoro budí úsměv, ale řešení přirozené. Snímek je tedy neurážející, klidný a odpočinkový. Nehraje si na veledílo a nese sebou tak trochu i poselství. A možná to byl i záměr. ()

charmin

Velmi zaujimavy film, s mojim oblubenym anglickym obsadenim, prijemnym soundtrackom, nezvycajnou (sice dnes uz az tak nie velmi nezvycajnou) tematikou, resp laskou, s inteligentnymi dialogmi, krasnymi kytickami a kvietkami, a s (na skodu celkoveho filmuu) s niektorymi americkymi scenami...Inak 75 per. ()

Naki

První romantický film, který mě opravdu dostal a bavil mě. Žádné spavé scény, film se krásně veze na jedné vlně a ke konci graduje. Krásná Piper s nádhernou Lenou by tvořily skvělý pár i v realitě... Just sayin'.... :) Sice, pár víc zamilovaných scén by neškodilo.. Ale kdybych někdy měla náladu na romantiku, určitě bych šáhla po Imagine me & U. ()

Kate9

Srdcová lesbická záležitost plná lehkého anglického humoru. Nese*te mě s tím modrým hodnocením! :))) ()

miawallacova

není to žádná kinematografická orgie, ale krásné herečky, příjemná hudba, sem tam i humorné pasáže. Nečekala jsem od toho nic a byla jsem mile překvapena ()

sonoluca

Od doby co ve Working Title dali sbohem klasickým romatickým komediím, mi takový film chyběl - díky, Ole. Velká škoda že Imagine Me & You najdete zapadlý v dolních příčkách videopůjčoven, protože patří za poslední dobu v daném žánru k tomu nejlepšímu - britové v tom prostě uměj chodit. Je to poměrně dobře a vtipně napsaný, skvěle zahraný i obsazený, celý to působí svěžím dojmem a chemie mezi Piper a mou oblíbenou Lenou funguje na jedničku, takže palce nahoru. Navíc fotr neskutečně ruluje! :) Po druhým shlédnutí jasná srdcovka. ()

Lasombra

Snínek se tváří jako průměrná romantická komedie, ale není tomu tak. Vypráví o tom, jak je důležité jít za svým srdcem, ať už je to jakkoli komplikované. Hodně se mi líbila Lena, jakou si vybrala roli. ()

VeeDee

Film jsem si pustila z čistě studijních důvodů britské výslovnosti angličtiny (domácí úkol), přesto to byl příjemně strávený čas. Ano, chvílema mě překvapil, jak moc byl "americký"... všichni hrdinové samí krásní lidi a ještě ke všemu ti největší správňáci, všichni se mají moc rádi a co teprve klasický happy end... na druhou stranu nějaké scény byly docela silné a padlo i pár zajímavých myšlenek... Milý odpočinkový film. Realita však bohužel bývá jiná. PS: Ta britská angličtina je tedy něco, ještěže jsem měla titulky. :-) ()

LucyD

Pěkný film. Snad až na Piper Perabo, která mi tam moc neseděla, ale co se filmu týče, tak byl pěkný a docela jsem se i smála. ()

Zenithgirl

Romantická komedie, britský humor, sympatičtí hlavní hrdinové, Londýn, moje oblíbené roční období, pěkná hudba, co víc si přát? Lena Hedey pro mě byla v tomto snímku velkým překvapením :) floristku Luce si zamilujete na první pohled anebo nejpozději od scény s punčem :) zatímco Cersei Lannister byste nejradši uškrtili... ()

mira.l

Tenhle film mě dostal na první shlídnutí. Přiznám se, že mi během prvního sledování nějakou dobu trvalo, než mi docvaklo, kam to směřuje a na konci jsem jen nedočkavě čekal, jak to nakonec dopadne:). Je to trochu netypický příklad romantické komedie, ale proč ne. Jak Piper Perabo, tak Leně Heady to spolu zatraceně sluší, jen je trochu škoda, že spolu na obrazovce společně nestrávily víc času, ta chemie z nich hlavně v druhé půlce filmu tryská proudem... A opomenout se nedá ani svérázný humor rodičů Rachel:). EDIT 18.8.2017 Po dalším zhlédnutí... jo, přidávám na plný počet, napoprvé jsem si nevšim několika zatraceně důležitých pohledů a výborných hlášek:). ()

Adiemus

A to má být co? Červená lesbická knihovna? Všechno je nadmíru úhledné - herci, scéna a především hollywwodsky slaďoučký, vše(chny) objímající konec. Ach jo. ()

pirulka

Nenáročná vzťahová záležitosť, ktorá ma celkom bavila a štyri hviezdičky dávam kvôli tomu, že to nebolo príliš dlhé a rozvláčne, vedela som si v tom nájsť aj niečo originálne a páčilo sa mi herecké obsadenie. Zaujímavá zápletka na ktorú sa dobre pozeralo, nuž ale kebyže sa mi niečo podobné stane v reálnom živote..neviem neviem. :D ()

TheRay97

Naše srdéčko si občas umí zahrávat, že? Tady se ukazuje, že láska dokáže i rozbít manželství, které by mělo světlou budoucnost. Vůbec jsem nevěděla na jakou stranu se mám přiklánět. Důvod, proč jsem se na film podívala, by mi nejspíš pomohl s mým rozhodnutím, ale tady nejde o žádná pozitiva a negativa. Zobrazuje obyčejný život, ve kterém se dějí docela obyčejné věci a moc se mi zamlouvá skutečnost, že se něco takového může stát opravdu každému. ()

wito

tento pribeh sa mi naozaj pacil. cakal som nejaku sladku romantiku a na moje prekvapenie sa z toho stal netuctovy pribeh lasky. v skutocnosti sa asi taketo veci nedeju, o to viac som sa vsak bavil. ()

KdG

Celé to je spíš romantický film pro ženský, ale poměrně s jednoduchým předvídatelným příběhem, k zasmání toho tam opravdu moc není a žádné velké drama se tam taky nekoná. Celkově mě to dost zklamalo. Mimochodem lesby bejvaj v reálu většinou ošklivky a Piper to tady opět docela slušelo. ;-) ()

zmates

Příjemný kousek, který nechce nikoho urazit, ale zřejmě ani nadchnout. Námět je to zajímavý, pojetí už trochu pokulhává - výběr herců na jedničku, ale je to celé takové povrchní, přihlouplé nebo jsem to dostatečně nepochopil? Nu což, zaujmout diváka v rámci tohoto žánru se dnes už v podstatě rovná majstrštyku, já to tedy náležitě ocením. ()