...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Jožin odpad!

Tak toto je sračka, a to doslova. Asi najtrápnejší film čo som od Čechov videl. Za celý film som sa takmer vôbec nezasmial. Lepšie by bolo tento film ani nevidieť. Česi majú na oveľa lepšie filmy ako je táto sračka, len sa musia trocha viac snažiť !!! ()

Rilian odpad!

Ano hodnocení odpad dostanete pokud jediný vtipný (a to ještě napůl) moment filmu je když někomu upadnou dveře u auta... Podle mého názoru jeden z nejzbytečnějších českých filmů všech dob. ()

Simgal odpad!

Abych hodnotil film bez toho abych viděl jedinou sekundu? Tak to jsem si myslel, že je nemožné. Není. Šárka Vaňková mezi hereckým obsazením a prvních pár vět popisu mi stačí. Stejně je jen otázkou času, kdy to bude vysílat nova v sobotním primetimu. ()

embecka odpad!

Už niekoľkýkrát nechápem, čo má byť vtipné na sexuálnom živote puberťákov. Druhá vec, ktorú nechápem je, ako sa môžu niektorí ľudia oslovovať "herci". ()

Novom

Hrozně hloupá komedie, která se snaží parazitovat na amerických teen komediích, ovšem v prostředí české vesnice. Hodně to připomíná Rafťáky, akorát většina scén je ještě víc kýčovitých a naprosto nereálných. Hodnocení 2/10 jenom kvůli některým hercům. ()

Gulde

Zas jen snaha o remaky slavných amerických teenagerských komedií...a to dost ubohá. 1* za ty holky a několik málo vcelku dobrých scén. ()

IvcaSammet

Další ze zbytečných teenagerovských komedií, které svět opravdu spatřit nemusel ... Příšerné dialogy s ještě příšernějším scénářem a se závěrem, který pro mě byl už v dětských letech nepřijatelný ... V té době jsem ale měla výhodu, že hlavní hrdinové alespoň vypadali starší než já ... V dnešní době si připadám, jako bych se dívala na dětské porno, a to mi není ani pětadvacet ... Tragické herecké výkony dokázal zachránit snad jen Roman Štabrňák, který nakonec z filmu vyšel jako největší chudák ... I když jsem většinu filmu při sledování protrpěla, přece jenom jsem se rozhodla hodnotit jednou hvězdičkou, protože jsem se přece jenom na odpad "málo" nudila ... ()

laserr odpad!

Panic je sice možná na nic, ale kdybych měl zhodnotit herecké výkony, které ubýjí jakoukoliv jiskru vtipu, která vykoukne z velmi nepovedeného scénáře, zvolil bych značně peprnější slovní obrat. ()

wollo odpad!

Moje hodnocení asi nebude plně objektivní, jelikož jsem viděl jen asi 30 minut, dýl jsem to prostě nevydržel. ()

fNdEsIECLE

To vám byl takový příběh 2: Poučena kvalitní televizní víkendovou nabídkou a minulým pátkem, jsem se pro jistotu v pátek zmastila do němoty, tudíž jsem naštěstí z televize neviděla vůbec nic. V sobotu jsem měla kocovinu a pít se furt nedá. A jelikož nemám kluka, tak jsem měla na výběr: Sedmou pečeť na dvd, Krokodýli na nově, a Panice na primě. Bergmana jsem zavrhla, neb jsem byla v metafyzickém stavu již dosti, Etzler je transformer pomilovaný s terminátorem (a hraje ještě hůř). Tak jsem zvolila Nanice, protože to je tak blbé…však to již znáte. Film začal, bylo to blbé maximálně, ale tak blbé…však to již znáte. Ale ne, kecám, oproti táborovému prcicickačkaření to byla mana z nebes. Tak pro pomalé a intelektuály přežvýkaně: čekala jsem to horší. Ech pravda, nějaký ten lahváč při sledování padl. Přestávám chlastat. ()

RadimFišer

Nechápu zdejší hodnocení. Je to asi proto, že spousta má stejný problém jako kluci a stydí se za to. Mě se velmi líbil a okouzlil mě svojí vřelostí a přijatelností. Snaha sbalit holky po česku je nám soudná již od počátků české historie a je to něco podobného jako American Pie. Ti kluci jsou pro mě borci a hotovo. ()

El-Barto odpad!

Nevím, jestli to už někdo k tomuhle nenapsal a já jsem to taky ještě k ničemu nenapsal a tenhle nepovedený film si to zaslouží - bylo mi trapné se na tohle dívat. Vůbec nic, co se v téhle komedii objevilo, si z mého pohledu nezaslouží ani jednu hvězdičku. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)