Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

R1CH1E

Po nějakých 20 řadách snad nejúspěšnějšího animáku všech dob to prostě muselo přijít. A je to tady! Nutno říct, že to drží laťku opravdu vysoko a že i přes velká očekávání jsem nebyl zklamán. Tak jak při tomto filmu jsem se už dlouho nezasmál. Jasných 5 ()

Guzo

Tak zkouknuto znovu a musím uznat, že napodruhé se mi ve filmu líbili Simpsni drobet víc. Přeci jen to ale na těch 5 hvězd není, i když jsem se dobře pobavil. ()

ghatos

Riskantní filmový pokus vyšel nad očekávání. Chlastající Bart tesknící po pravém otci mě dostal :) ..."trochu jsem vylepšil fotku". 74%. ()

Mr.KarlAdler

Ono vměstnat do jednoho filmu celý a tak úspěšný seriál může být asi docela oříšek. Simpsonovi jsou klasika a ve filmu tenkrát jednoduše zpříjemnili léto. ()

Autogram

Simpsonovci pre.mňa nie sú kultom a film z toho nijako nevybočil. Ekologický zaklad príbehu bol rozšírený rodinnými a politickými trampotami a tak seriálový diel natiahli na takmer celovečerný film. Len s prezidentom Schwarzeneggerom sa tentokrát netrafili. ()

Borat

První film o Simpsnech. Jak dopadl ? Výborně ! Naši ,,žlutí" hrdinové se tentokrát zabývají špínou ve svém jezírku. Obyvatelé Springfieldu se ho tedy rozhodnou vyčistit. Po zdařilé práci, ale přijde někdo, kdo zkazí, na co šáhne. Ano, hádáte správně, je to Homer Simpson. A tak jednoho krásného dne znečistí spider-výkaly od Homerova Spider-prasátka nádherně čisté jezero. Potom se příběh rozjede na plné otáčky... už nebudu povídat dál, aby jsem toho moc neprozradil. Simpsonovi ve filmu jsou úžasným kouskem celkem jednoduchého příběhu obaleným gagy, narážkami a jedinečným Homerem a celou Simpsnovic rodinkou. Jelikož Simpsnovi sleduju už od prvního dílu, tenhle film jsem si nemohjl nechat ujít a dobře jsem udělal. |96%| ()

P1tr

Obavy se nenaplnily a Simpsonovi ve filmu jsou stejně kvalitní jako seriálová předloha, jen si Homera a spol. užijeme více najednou. 87 minut uteče jako nic a člověk by se dožadoval delší stopáže. Naštěstí seriál stále běží, takže rovnou po příchodu z kina stačí zapnout televizi a jsme zpátky ve Springfieldu. ()

Nepi

Srandy kopec, ale něco málo mi tam pořád chybělo. Jinak tahle zvláštní rodinka má opravdu na to, utáhnout celovečerní film. To už jsme však věděli dávno! ()

deckardx

No nevim.. Jsem v rozpacich.. Sice se mi flm libil, ale cekal sem nejak vic a to byla asi chyba.. Sice perfektni hlasky,ale uz se mi to zda takove ohrany..Ani dej se mi nezdal moc pritazlivy, cekal sem ze to bude klasicky dil ve Sprienfieldu a nakonec Aljaska.. No z kina jsem odchazel trochu zklamanej,ale kdyz si vzpomenu na Spider-vepre, tak me to dokaze rozesmat vzdycky... Ale i tak takovych 60%.. ()

Specs

Hlášky: (Simpsonovi se plíží do kostela.) Marge Simpsonová: - "Nerada chodím pozdě." Homer Simpson: - "A já zase sem. Nestačilo by, že se budu modlit jako o život až na smrtelný posteli?" Marge Simpsonová: - "Homere, někdo uvnitř tě uslyší." Homer Simpson: - "Jen klid, ti pobožní troubové jsou příliš zaneprázdněni svým modlením ke svému bohu." (Otevírá dveře od kostela. Všichni přítomní věřící dotčeně pohledí na Simpsonovi.) & Marge Simpsonová: - "On tak obrovské silo naplnil během pouhých dvou dnů?" Homer Simpson: - "Já mu pomoh." & Ned Flanders: - "Bere tě tvůj táta někdy na ryby?" (Bartovi se vybaví vzpomínky na rybaření.) Bart Simpson: - "S váma bych šel na ryby asi radši." ()

IMPAIRED

Paráda. Smál jsem se celou dobu. Prakticky geniální, neuběhne víc jak půl minuty aby nepřišel vtip. Je to perfektně vymyšlené a daleko lepší (a jiné) než seriál. ()

Vercinix

Klasičtí Simpsoni na hodinu a půl! Ale robot co se zasebevraždil mě opravdu vytrhl z průměrné zábavy (tedy na Simpsony průměrné, což v globále znamená nadpúrůměrné)! ()

ssfan

Vtipný film, který pobaví celou rodinu, i když někdy už to bylo hodně přitažené za vlasy, tak jsem se dobře pobavil. 81% ()

spikey1

Seriál na filmové stopáži, dokáže se s tím žlutá rodinka poprat? A co vlastně očekáváme? něco víc než co dostáváme v Seriálu, a co jsme nakonec vyfásli? inu, roztažený seriál, víc epizod v jednom dlouhém díle. A já se ptám, vadí to? Vlastně je to skoro dokonalé, jenže přeci jen když čekáme dvacet let na film, čekáme že film bude bomba, film je skvělý tak jako Simpsonovi sami, ale k té poslední hvězdě chybí nějaké to kořeníčko navíc. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!