Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

becki_tu

Simpsonovým velké filmové plátno taky sluší a rozhodně nějak nenarušuje zaběhnutý styl, na který jsme zvyklí ze seriálu. Tuny vtípků, hlášek a povedených narážek rámují jednoduchý příběh, který spíš tvoří nejrůznější humorné situace vhodně poskládané za sebe. Simpsonovi spolehlivě pobaví a zaručeně zvednou náladu. A od toho tu přece jsou. K dabingu nemám nejmenší připomínky. "Bude dvojka?" ()

Sifaka

Čekal jsem lepší a originálnější příběh a hlavně více hlášek...průměrný film na jedno podívání. ()

duklak2

Tak a konečně se i tato žlutá rodinka dostala na plátna kin. Nejen podle hodnocení je vidět, že se film podařil. Potěší příjemná stopáž. Pár vtipných scének u kterých se opravdu zasmějete. "Herecké" výkony u animáků asi nemá cenu hodnotit. Ale přeci jen si to neodpustím. Byly ucházející. I když vlastně bych měl použít slovo klasické. Jinak k filmu už nemám co dodat. Doufám, že autoři plánují pokračování. Necháme se překvapit. ()

Earl_23

Simpsonovi, klasika všech klasik, není proto divu, že jsem tento film očekával snad nejvíce ze všech. Já můžu říct jen jedno – bavil jsem se! A to je na tom to hlavní, sice u některých jednotlivých dílů jsem se bavil víc, ale Simpsonovi ve filmu byli super, je to prostě jedna dlouhá epizoda, do které autoři naházeli přehršel vtipů s celkem pěkným dějem. Jenom si místy mohli odpustit 3D zpracování. U mě 5 hvězdiček, byť možná musím trochu přivřít oči…jen by mě zajímalo, proč tu báň nepodkopali :-). ()

luka4615

Vzhledem k neustálému kvalitativnímu úpadku nových epizod je vcelku vítaná změna zavítat "zpátky v čase", do dob, kdy pro tvůrce Simpsonových nebylo těžké vymyslet kvalitní gagy i na celovečerní stopáži. „Hello, I'm Tom Hanks. The US Government has lost its credibility so it's borrowing some of mine.“¨ ()

mm13

Prázdnota! Priemerná epizóda natiahnutá na celovečernú dĺžku. Hlavne v úvode sú niektoré "vtipné" scénky evidentne z povinnosti, akože sa snažia požmurkávať na veci znalého diváka, nepôsobí to však spiklenecky, skôr podlízavo... tiež nechápem čo sa stalo, ale Homer mi prišiel vyslovene otravný, miestami až neznesitelný! Skutočne to robili ľudia, ktorí stoja za seriálom? Alebo sú takto trápne už aj posledné sezóny (videl som len cirka prvých šesť) ??? ... Veľa nechýbalo, a je z toho nechutný, samožerský prúser roka! Radšej si to už nikdy nezopakujem, aby sa mi nakoniec Simpsonovci nezhnusili celkovo. To by som potom prišiel o príliš veľa! Konkrétne toto môže slúžiť iba ako dôkaz geniality Najväčšieho, Najdlhšieho a Najnevystrihanejšieho South Parku!! (v prípade seriálových epizód sú u mňa misky váh síce nebadateľne, no predsa len opačne naklonené) ()

Sawy

Filmová verze jednoho z nejlepších seriálů mě nezklamala ani nepřekvapila.Nechybí nic z toho,co dělá Simpsonovi Simpsonovými,skvělé vtipy,camea slavných osobností,ekologie a koblihy :-) Přesto to není tak dobré jako seriál. Spider-Vepř je ale naprosto geniální.Doufám,že ta dvojka bude. 85 % ()

Lucasion

Simpsonovi ve filmu. Homer a jeho nejžlutější rodinka je zpět. Budou zažívat velké problémy celého Springfieldu. Před Houmerem čeká velký úkol : Zachránit celý Springfield. Ale to přebíhám. Je to skvěle naanimované. Krásně se na to kouká. Příběh je celkem prima, i když něco velkolepého to zase není. Humor zde je stejný jako v seriálu a to je občas problém, protože ho kopíruje a tak některé scénky už vtipné být ani nemůžou. Naopak něco se jim skvěle povedlo a je to humorné tím pravým kouzlem Simpsonů. ( 85 procent ) ()

Handle

Vzhledem k tomu, že nejsem fanoušek seriálu, který je pro mě tak trochu na "jedno pobavení", film mě přišel stejně takový, takže poměrně zábavné, ale jednou stačilo. ()

jerry12

50%. Upřímně řečeno, čekal jsem daleko velkolepější, silnější a vtipnější příběh, když už se po dvaceti letech rozhodli udělat ze Simpsonů film. Rozhodně si nemyslím, že to bylo špatné. Ale mohlo to být minimálně o třídu lepší. Nicméně odráží to skutečnost, že i ze seriálu už se pomalu vytrácí to původní kouzlo a ze Simpsonů se stává "jen" velmi dobrý seriál. Hold nápadů nemůže být neomezeně... ()

Kamca_

Nejsem moc fanda Simpsonů, proto pro mě byl tento film jen průměr. Mám radši seriál a to jen první série. 55%. ()

Jansen

V rámci animovaných filmů pořád nadprůměr, ale na Simpsonovi už trochu slabota. Příběh je poslepovaný ze seriálových nápadů a hlavní zápletka, která je na tento základ naroubovaná působí místy až přehnaně. Některé vtipy a hlášky vyšly, jiné ne (Arnold Schwarzenegger jako prezident USA v českém dabingu působí otřesně). V seriálové podobě mají Simpsonovi mnohem větší sílu. ()

Pepy

Tak tohle je celkem jasné, když je seriál Simpsonovi úspěšný, tak proč by nebyl i tenhle film. Úžasné scény, při kterých se zasměju a které by mě z nudy, dostaly do pohody. Scénář je velmi slušný a chyby tam nebyli. Mohli by udělat další takovéhle filmové lahůdky, ale stejně asi každý radši zůstane u seriálu. ()

rawen

Beru to jako takový příjemný dáreček, který si i nám tvůrci Simpsnů po těch letech dali, trochu jsem se bál že celovečerák bude pokračovat v duchu některých opravdu trapných a nepovedených epizod z pár posledních sérií - to se naštěstí nepotvrdilo --- film ale zdaleka nedosáhl kvalit těch nejlepších starších dílů, přesto jde o kvaltní zábavu a nebýt dost slabého konce, dal bych i víc - 7/10 ()

PROROK14

Homer - môj idol :D ... Ale nie...ale konečne film o Simpsonovcoch. Jeden perfektný seriál zhrnutý do filmu plného vtipných scén, Homerových hlášok a ....treba vidieť a byť fanúšikom Simpsonovcov ako ja. ()

BoPo

Film si udržal Simpsonovský štandard, bohužiaľ už to nie je štandard zlatej, pardon žlutej, éry. Film jednoducho prišiel priveľmi neskoro. V čase, kedy si tvorcovia už najlepšie nápady dávno vystrielali, čo sa prejavilo v seriáli samotnom. Od určitého obdobia sú Simpsonovi už len lákači na merchandise. ()

ProjectAlice

Až je škoda, že je film taký krátky. Veľa dobrých, možno aj najlepších hlášok je práve vo filme. Ešte šťastie, že nie som jeden z tých, ktorí boli na tom v kine. Pekne ich Homer na začiatku zosmiešnil. Kto si nepozrie tento film, nieje fanúšik Simpsonovcov. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!