Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 10/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 10/10. ()

Tomas_PO

Tretie a posledné pokračovanie 'Oceánov', ktoré už oproti jednotke (2001) a najmä dvojke (2004) mierne stráca na dychu, je trošku prehnaná, no stále pobaví. Príjemná akčná oddychovka bez akéhokoľvek násilia, plná peňazí, gamblingu a veľkých hier. Obsadenie v podobe George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Casey Affleck či Al Pacino hviezdi každou scénou. Chýba len Julia Roberts a Catherine Zeta-Jones, ktoré sa už s mužskými postavami v minulých dieloch výborne zžili. ()

PTuranyi

Kvalitne natočená zlodejská jazda s humornými nápadmi, ktorá opäť približuje film na úroveň Dannyho 11. Zápletka však už nie je taká prirodzená a miestami mi pripadá až prekombinovaná. Herci si však s bondovským šarmom držia štandardne vysokú úroveň no Al Pacino mi v roli veľkého sviniara veľmi nesedel. Výsledkom je vývar z Dannyho 11, ktorý je síce silnejší ako 12 ale úroveň 11 už nedosiahne. 70% ()

Alex.H

Hvězdné obsazení dává předzvěst veliké pecky, ale myslím, že se tento díl držel při zemi. Podívaná pěkná, sice se místy vymiká realitě, ale to je film. Určitě není špatný, ale není to nic nového pod sluncem. Dávám tři hvězdičky za řekl bych dobře strávený večer. ()

tom05

Nemůžu si pomoct , celá tahle série je , pro mě , obrovské zklamání. Trojka má stále stejné slabiny předchozích dílů - množství postav ; vychytávky , ze kterých minimálně třetinu nechápu ; akce , ze kterých minimálně třetinu nechápu .... Ale fandil jsem jim , to zase jo. ()

J.Bourne89

Tenhle film by se dal přirovnat k sexu s trojitou ochranou. Toliko dobrých herců ani nemá místo se pořádně prezentovat. Pobavila mne nejvíce Damonova závěrečná sváděcí scéna, ale těšil jsem se na konec, abych se přiznal. ()

mansonn

No tak neviem ci hovorime o tom istom filme,toto bola taka nuda ze som premyslal ci nejdem pocitat fyziku alebo vymysliet radsej novy prvok do chemickej tabulky.Vravim film je o novej kradezi, majitel kasina ze by bol uplny tupec a nechapal suvislosti no neviem a inak mi pripominali rychlu rotu Clooney bol ako monty co lieta za syrom ..stacilo raz vidiet a to tiez uz mam skoro nobelovu cenu za ten cas ()

eFrankie

Nejlepší díl z celé série. Po skvělém prvním dílu a o dost slabším druhém dílu se tento, doufám, závěrečný díl povedl určitě nejlépe. Opět je film obsazený největšími hvězdami Hollywoodu. Pitt, Clooney, Garcia, Damon, Al Pacino a další předvádí jako obvykle výborné herecké výkony. Film má zcela jiný děj než předchozí, není zde hlavní náplní někoho okrást, ale pomstít se, a to opět vyšlo na výbornou. Nejsou zde žádná hluchá místa ani nesmyslné dialogy, vše perfektně zapadá, děj má spád a je přehledný (což u druhého dílu nebylo). Celkově tento film řadím hodně vysoko mezi své oblíbené. Jen doufám, že nám tvůrci nepřipraví další díl, který by mohl celou tuto trilogii pokazit. Plný počet hvězd je, myslím, u tohoto filmu, samozřejmostí. ()

f1

Reklama na kvádra, hodinky, a přepychový lifestyle. Připomíná mi to trošku nové americké krimi seriály, kdy už všechno stojí na technice a vrah se najde podle identifikace DNA v DNA jiné DNA. ()

james11

No celkem srovnatelný s jedničkou a fakt, že chtěj kráct z pomsty není špatný. Ale asi bych půlku hvězdičky strhl za to, jak naprosto přesně věděli, co budou dělat jiné osoby v kasínu. Ta jejich dokanalá intuice se mi prostě nelíbila. Takže ode mě za slabší 4. ()

Naby

Zajimavá motanice, ale nebyt desitek znamych hercu = tudiz celkem kvalitnich vykonu, asi by to dopadlo o neco hur. V ramci hvezdneho obsazeni a toho ze to preci jen trochu smysl ma je to pouze prumer 3*. ()

P@\/EL

Povedená krimi komedie, které nechyběl dobrý nápad ani trochu akce. Je však pravda, že co se týče komediálního žánru, tak tu bylo poněkud méně humorných situací. Vše ovšem zachraňuje výborná zápletka a velmi nápaditý děj. Líbil se mi elegantní přístup hlavních hrdinů, kteří pomstili svého kamaráda a ještě navíc si sami nahrabali do vlastní kapsy. Jejich malé, leč povedené podvody byly opravdu originální. ()

lada32

Přeplácané,překombinované,nepravděpodobné a ne moc vtipné.Vrcholem všeho byla dvojí instalace vrtné soupravy, co snad vrtala pod kanálem v Evropě.Nedovedu si představit jak v tak malém počtu lidí, pozor v utajení, ji dávají v centru Las Vegas do provozu.Všichni přitom byli tak prudce inteligentní,že nebudu mít odvahu si zítra koupit ani obyčejný rohlík. ()

Esquirol

Člověk by řekl, že když se jedná už o třetí pokračování, filmařům dojdou dobré nápady. Zvlášť po ne moc povedené dvojce. Ale ono ne. Jestli jednička byla geniální, tak trojka je dotažená k dokonalosti. Už to není jen pokus omyl, ani scénaristicky ani v konečném příběhu. Parta profesionálních lupičů a podvodníků je již perfektně sehraná, herci i postavy si úžasně navzájem sekundují a člověk se celou dobu kvalitně baví. Cloony a jeho parta prostě dospěli a to je to, co se mi na filmu líbí. Pominout se samozřejmně nedají ani vedlejší role Al Pacina a Andyho Garcii. Za mě **** a to jen proto, že pět hvezdiček si schovávám jen pro opravdové skvosty, zatímco toto je jen "obyčejná komedi". :)) ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)