Bohemák

Je to opravdu velmi hloupé a moc hezky natočené. Takovéhle akční naivity mají spoustu fanoušků. Divák, který je nad věcí, se chvílemi docela baví, ale při závěrečných titulcích si řekne, že dnes už se v USA asi opravdu na kloudný námět nehraje. ()

Janega

Bezduché strielanie a zabíanie s plytkým dejom. Na pána Smitha naraz zaútočí asi 100 ľudí, pričom ani jeden ho netrafí, zato on má neuveriteľne presnú mušku, ujde im, ukryje sa, nejakým záhadným spôsobom ho nájdu, znova naňho zaútočí asi 100 ľudí a tak dookola celý film. Aspoňže zlo bolo potrestané a skončilo to happy endom. ()

Perry-

2,5* Over the top akce, která je až moc často místy silné wtf. Dějově je to strašně chaotické, takže kdo je na čí straně a proč vlastně chce kdo koho zabít je tak nějak vedlejší... hlavně že se kupí těla. Chce to být strašně moc cool a super a nevim co ještě. Ve výsledku to nějak nedrží pohromadě. Když se zahrajete libovolnou střílečku, bude to mít více akce, lepší děj a bude to větší zábava. P.S: Nejlepší jsou scény, kdy na C. Owena někdo míří, může ho skvěle sejmout... ale buď začne kecat nebo prostě nic neudělá a nechá se okamžik na to zabít. To už je ultra debilní i na tenhle film. ()

Locksmith

Žádný příběh, zběsilá a místy nepřehledná akce, Celkově po chvíli poměrně nudné, divák jen čeká, s jakou další neuvěřitelnou střelou Clive Owen přijde (viz např. kolotoč). Jedna hvězdička za nejkreativnější využití mrkve ve filmové historii. ()

Crackonosc

I přes nedlouhou stopáž jsem se poměrně často nudil a kroutil hlavou nad zmařenými nápady a taletnovanými herci. Takovej nářez to mohl bejt, kdyby se akčních scén chopil režisér na úrovni... ()

shimpy(CZ)

Skvělý a svěží film, u kterého nemusíte přemýšlet. Prostě jen koukáte na ty šílenosti, kroutíte hlavou, občas se pousmějete...Ale o příběhu tady nemůže být řeč, byť tam příběh je. Každopádně příběh jde stranou, a hlavní atrakcí jsou kulky, krev, zlámané končetiny, mrkve, dítě, hláška sem, krev, střela, hláška tam, skok, prásk, svist, uf,..... Prostě skělá jízda bez myšlenky :) ()

Haymar

Na jedné straně akce, humor, drsný hláškující postavy, pár originálních scén (vražedná mrkev, "přestřelení" pupeční šňůry, roztočení kolotoče kulkama), slušný Clive Owen, Paul Giamatti (a kozy Monici Bellucci)... Na straně druhé neuveritelně debilní scénář, střih, režie... První co me napadlo - remake Desperáda! Vlastně proč ne!? Davis má evidentně nadhled i smysl pro humor (stejně jako Rodriguez), bohuzel mu ale (narozdíl od Rodrigueze) chybí zdravý rozum, cit a pud sebezáchovy... 80 minut je na videoklip opravdu už moc... S filmem "Sejmi je všechny" je to asi tak jako s jeho hudební složkou (jinak dobrý kapelky: Nirvana, Motorhead, AC/DC, Motley Crue atd.) - před 20ti lety by to bylo naprosto "cool" a v pořádku, z dnešního pohledu už to však přeci jen působí poněkud vyčpěle! ()

Arogant

Musím jen zopakovat, co mi říkal Ashida, když mi říkal o tomhle filmu: "Ze začátku se na to díváš a kroutíš hlavou, že to není možné a časem už jenom fandíš: Jojo zabíj jich ještě víc a ještě jinak" Jenom akce, nic než akce. Chláma ()

Wishkah

V dnešní době kdy se všude nejdřív tasí city a psychologie a až potom pistole, tak se někomu zasteskne po Arnoldovi páchajícím vojenskou genocidu v Komandu, nebo po Slyovi a jeho ódu na šíp vs. helikoptéra, či po Inspektoru Tequillovi. A když už dostala psychologie i Bonda tak se mi stýskalo ještě víc. A najednou se zjevil chlápek efektně a efektivně zabíjející jednoho maníka za druhým i když měl ruce plné mimina, mrkve a v jedné scéně i Moniky Belucci. Takže verdikt. Za odvahu, akci, soundtrack, stylovost a jednoduchost bych dal pět hvězd. Dvě musím odebrat za místy opravdu divnou režii a jednu zase přidám za ultraslizkého parchanta Paula Giamattiho. Pro mě solidní 4 hvězdy ()

ThomasL

Akční scény měly zajímavou choreografii, ale obavám se že by mu toho tak 95% nevyšlo. Fajn, že tam porodil děcko, ale to by buď umřelo na následky šoku (ustřelení pupeční šňůry), nebo by si pavděpodobně zlomilo vaz v důsledku nešetrného zacházení (jo, zacházel s ním jako s hadrem...). Jinak tam asi uměl střílet pouze Clive Owen, protože tam tolikrát bylo vidět, že stačilo vystřelit tak 3 metry před sebe a musel by ji koupit. Jenom idiot by to natočil takhle. A je škoda, že nám Monica při souloži neukázala kozy. ()

Schuldiner odpad!

Naprostej odpad! Lidi, já vás nechápu... Jasan, jde o vkus a každej ho máme jinej, ale tohle... Proboha!!! Trapný, nudný, debilní!!! Prostě ubohý!!! Ten film sem nejprve hledal ve zdejším kanále (TOP-SHIT 200), poněvadž jsem si z počátku nemohl vzpomenout na jméno a ani na to kdo tam ´´hraje´´... ()

Prochy38

Hodně nadsazený akční thriller se sympatickým C. Owenem** a krásnou M. Bellucci*. Jinak bezedné zásobníky a neprůstřelná trička. Prostě odpočinková střílečka. Velké mínus je to mimino, to by nepřežilo tímto zacházením ani 10 minut... ()

venom14

Kdyby se každý film musel brát vážně,tak by to už ani nebyla zábava.To se mi na tomhle filmu líbí,režisér měl nějaké ty nápady na akční film,ale aby se staly ve vážném akčním filmu,tak to vážně nejde.Věci jako třeba roztáčení kolotoče střílením kulek nebo probodávání oblličeje mrkví se vážně nemůžou brát vážně a tohle je film u kterého když vypnete mozek,tak si ho užijete na plno.Ale velké mínus byl zmatený střih a kamera v některých scénách. ()

Chandell

Tak tohle je pecka, musel jsem se podívat ještě jednou, protože jsem nevěřil svým vlastním očím! Clive Owen si sedí na zastávce a pak už to prostě jen valí, prostě Sejmi je všechny! A k tomu mrkev na všechny způsoby: mrkev v kafi, mrkev v hlíně, mrkev v mozečku, mrkev v očičku … “Víš co nesnáším?! “ Akce jako kráva! ()