Parlay

Snaha o pořádný akční nářez tu byla, leč nezastavila se jak se říká na půli cesty, nýbrž usnula na jejím začátku :-) Film se tak MOC snaží být cool, až je vyloženě směšný. Od hodnocení o jedné hvězdičce snímek zachraňuje pouze charisma a nadhled Clivea Owena. A mrkev. ()

fmash

Když jsem to viděl kdysi poprvé, asi bych tomu dal 5 hvězdiček - napodruhé zůstanu u čtyř. Přeci jen se ve filmu našlo pár poněkud hluchých míst a sranda byla občas přepálená do trapnosti. Rovněž závěrečné dvě minuty byly trochu jako copypasted odjinud. Ale jinak? Naprosto bezelstně přiznaná pitomost s nakvašeným týpkem likvidujícím gaunery, trocha toho sexu a záporák v podání Giamattiho k sežrání. Abych se přiznal, tak takhle nějak jsem si představoval Kill Bill, když jsem se na něj ještě těšil. Relativně krátká stopáž navíc tomuhle žánru svědčí, protože na odreagování nepotřebuji sledovat blbinu dlouhé čtyři hodiny.            …Teď trochu váhám, jestli hodnocení opravdu sedí ----- jo, sedí. Přinejmenším rádoby geniální padouch Tough-guy-with-a-pussy-in-his-hand Giamatti, i kdyby byl jediným lákadlem celého filmu (což mj. díky Owenově nasranosti na všechno včetně „neblikajících“ řidičů není) si to vysloužil. ()

stuntmanMIKE

Jedna hviezdicka za Monicu Bellucci len v kosielke, druha za Paula Giamattiho, ktory ma svojou ulohou zabijaka, ktory si popri vrazdeni vybavuje domace telefonaty s manzelkou naozaj pobavil a tretia za akciu, ktorej rozhodne nieje malo.... ()

kagemush

Nějak se mi ten film pořád rozpadal-ale za hromadu nápadů,všude přítomnou ironii, pekelnou jízdu a za dvojnásobné zabití mrkví musím dát 70%.-To byl fofr,po osmdesáti minutách mám pocit ,že jsem koukal na pětiminutový klip.Ještě že autoři vydrželi s velmi svižnou akcí a sarkasmem až do konce,-ona by to jinak mohla být taky dost velká mňága. ()

maverick10

To bylo asi tak cool jako kůl. Snaha bejt originalni stylovou akcni jizdou plnou drsne vtipnych hlasek, se jaksi ztratila uz v uvodnich znelkach. Daleko stylovejsi a cool akci jsem videl ve fronte na mestskym urade. Pan Davis si zrejme koupil den pred prvni klapkou casopis "Svet paintballu" a myslel si ze svuj oblibeny platek zvecni na platna kin a na poskrabany povrch DVDcek. Shoot 'Em Up jako parodie na akcni film!!! ()

kombajn

Je to dost blbé (ne tolik jako Crank), ale je to docela svižně udělané. Jediná škoda pro akční maniaky je fakt, že většina face2face soubojů vznikla jen ve střižně. Stejně tak se tam najde pár věcí, které jsou už za hranící bomba/debilita. Srážka aut budiž děsivým příkladem hranice, kterou je lepší nepřekračovat. Nicméně jinak to Clive Owenovi střílí luxusně, on i Pal Giamatti hláškují jak o život a trochu šťávy (respektive mateřského mléka) tomu dodá Monica Belluci. Pokud dostal ode mně Crank 4****, pak si je zaslouží i tento film, ale s VELKÝM upozorněním: VYPNĚTE MOZEK, SOUSTŘEĎTE SE NA OBRÁZKY A KULKY. Prostě další rozporuplný film, kteří budou milovníci akčních filmů nenávidět i milovat. Je na vás na které straně budete... ()

Jango_Fett

Tak to byl velkej mazec, akce od začátku do konce a to prošpikované vtipnými hláškami. Čučel jsem na to z otevřenou pusou a bavil se. Těžko říct jestli líp hraje Clive Owen nebo Paul Giamatti, prostě bomba. ()

HappySmile

Škoda mrkve, která padne vedle... Tak takováhle akční jízda se jen tak nevidí. Bylo to pro mě stejně milé překvapení jako 96 hodin. Akorát kromě skvělé akce tady diváci navíc dostali neuvěřitelnou porcí humoru. Škoda, že film nebyl delší, protože díky tomu, že všechno jelo jako na provázku, nebyl žádný prostor pro nudu nebo dokonce pro nějaké vytýkání nelogičností. ()

Martin741

Shoot Em Up je vyborny film od rezisera Michaela Davisa, ktory sa nesie v atmosfere 80. rokov a akcnakov, ktore vtedy vznikali : Commando ..... A hlavny herec Clive Owen je drsnak, ktoremu to v tomto filme nadherne pristane : 81 % ()

William_

V pár scénách docela slušná řezačka připomínající Johna Wicka. Příběh už jak už to u podobného typu filmu bývá zvykem, je slabší. 4/10. ()

dezorz

Cliwe Owen VS Jason Staham. Sofer BMW na najkomplikovanejsie reklamne ulohy VS kurier schopny vsetkeho. Ked uz si Owen nestruhol toho Jamesa Bonda, tak sa snazi aspon dohnat Jasona a ked Jason moze natocit videkolipovity srandisticky akcak bez poriadneho deja ako je Crank, tak preco by nemohol Owen v podobnom priblblom akcaku vsetkych vystrielat? ()

shyster

Zbytečnost, která by měla být pohřbena hluboko vedle dalších "cool" filmů. Tohle není ani průměrné céčko. Tohle je prostě jen sračka. Tedy kromě nádherné Monicy Bellucci. ()

marcek

Až sem hleděl že někdo může být tak dobrý. "Jsme tak špatní nebo on tak dobrej?" Prostě James Bond hadra. DÁŠ SI MRKEV?? ()

Petoss1

Bolo to až príliš prehnané, dúufal som, že to až také nebude, ale čo už. Aspoň že tam bola Monica Bellucci, ktorá nezachraňuje film svojim hereckým umením ale svojim telom. 45% ()

Rocky88

Uspokojivá béčková akční jednohubka o mrkvožroutovi, co na zádech v batoh nosí malého Damiana (dítěti se líbí heavy metal a povídačky o zbraních). Příběhová stránka filmu je pochopitelně na vedlejších kolejích a je více či méně k pousmání, ale ta akce ja pořádná. Přípomínalo mi to herního Maxe Paynea, okleštěného od příběhu a s odlehčující atmosférou. A se spoustou mrkví. Kde je vůbec pan Smith bral? ()