Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

joelly01

Z Craigovek asi muj nejoblibenejsi Bond! Honicka v Italii uzasna (vlastne diky ni tam letos jedeme na dovosku) a hlavne, hlavne se zde nachazi muj preveliky oblibenec, pan ktereho ja desne miluju a vzdy kdyz ho vidim tak se desne rozneznim a preji si s nim jit na veceri. Mattheiu Amalric. Vsak o pribehu se nerozepisuji, neb to zu zdelalo dalsich sto milionu uzivatelu zde. ()

Knor

Je to úplně jiné než předchozí Casino Royale a podle mě to není vůbec na škodu. Tento film byl svižnější a přímočařejší, což mi docela vyhovovalo. Daniel Craig je hodně dobrej, akorát bych chtěl lepšího záporáka. Záporák, kterej není dostatečně charismatickej a dostatečně svinskej je k ničemu. ()

celticek

Navazujeme na minulý díl, co se Vesper týče. První zmínky o Spectre. Casino je o chlup lepší. Opět výborná úvodní honička, akce je tu víc než v minulém díle a Craigovi to dobře pasuje. Záporák je slabý, Kurylenko stejně hot jak Eva Green. ()

RAFT

Režisér Marc Forster nám naservíroval další bondovku s Craigem.Navázání na předchozí bondovku Cassino Royale.Poměrně je takhle bondovka v podání Craiga nejslabší.Olga Kurylenko tak ,ta se do filmu nehodila nevím .Za mě 70% ()

Najt

Bond č.22. tentokrát šlo o nemastné a neslané pokračování Casino Royale. Příběhově to působilo tak, že Casino byl hlavní děj a Quantum jakási potitulková scéna. Co se týče akce tak ta byla parádní, stejně tak efekty. Ale na kvalitu předchozího dílu to vážně nemá. Bond hračky žádné, bond girls nic moc a bond hudba průměrná. Slabší, byť technicky naslapanej díl. 3,5* ()

hrumsrt

Pro někoho sen, pro Marca Fostera asi noční můra.. Po vynikajícím Casino Royale bylo všechno, jak má a další Bodnovka měla nejen jasně rozjetého nového agenta 007, i když se jeho postava tehdy s fanoušky úplně nepotkala, navíc v rukách solidního tvůrce autora vynikajícího Horší už to nebude, Marc Foster měl šanci, ale přišla stávka scénáristů a vše bylo pryč.. Quantum of Solace je nepoznatelné pokračování skvělého restartu série, na které si po letech jen tak někdo ani nevzpomene.. Druhý Bond s Danielem Craigem je jasně nejslabší z celého jeho provedení nejslavnějšího zaměstnance britské MI6 a i napříč celkovou historii značky nakonec působí naprosto zaměnitelně a zapomenutelně a zoufale se upíná k prohloubení příběhu z předchozího filmu.. James Bond tentokrát stojí proti tajemné organizaci ekologů jménem Green Planet, kteří jak se zdá nemají jen environmentalistické plány.. Mix prázdné akce a nikam nemířící prázdný příběh, který sem tam zachrání souboj o bond-girl mezi Olgou Kurylenko a Gemmou Arterton.. Quantum of Solace není zlý, ale vypaří se z paměti zatraceně rychle, že nezbývá žádné nadšení ani zklamání, zkrátka nic. To je i můj vztah k Quantum of Solace obecně - nezájem, a to je na Jamese Bonda zatraceně málo! 55% ()

Křepi

Začalo to docela dobře, na začátku jsem si vzpoměl na staré filmy. Bond se někam vetře, pak bitka a útěk, ale pak se to nějak zaseklo a nešlo to dál. Padouch Greene je jenom pěšák a naprosto ničím nezajímavý a sám to i připouští, člověk čeká, že za ním stojí někdo další, kdo bude hlavním záporákem, ale nestane se tak. V příběhu se mihnou i dvě ženské postavy, jednu dostane slovy: "Nemůžu najít dopisní papír" a jdou do postele. Druhá je Olga, ale ta nemá prakticky žádný prostor, jenom dělá křoví, i když je jasné, že je toho za ní víc. Nakonec je tady závěrečná bitka, Bond zastřelí pár grázlů a pak se zachraňuje z hořícího domu. Efektní, ale člověk čeká, kdy příjde ta pořádná závěrečná bitka. V Bondovi s Danielem Craigem vypadlo spoustu věcí, jako auto plný udělátek, záporákova pravá ruka, vtip (Q i Bondovo hlášky), elegance a bohužel nově i kasino, sázení a měření sil Bond vs. záporák. Craig prostě není ten Bond, který poblázní každou holku, co potká, vyhraje v kartách milion dolarů a nakonec vyskočí z tanku, perfektně upravený a ještě utrousí vtipnou hlášku. Současný 007 je svalnatý, zjizvený, vážný, chladnokrevný, prostě tak, jak ho popisuje M. A ještě jedna věc na závěr, můžete mi říct, o co šlo hlavnímu záporákovi? Vidírat USA, že mají nádrž plnou vody? A proč se to vlastně jmenuje Quantum of Solace? A kdo je nejhlavnější záporák? ()

dreamflyer

Ocekaval jsem bonda....dostal jsem bonda. Sice ne tak vysperkovanyho jako v casino royal a trpel trosku neduhama staryho jamese(padák,zasobník paliva a podobny skopiciny-az uvidite pochopite),ale pres to jsem se u nej dobre bavil, i kdyz autori udelali trosku krok stranou a asi tim nastvou dost lidi, at fanousku beznych akcnich filmu tak bonda(zustali tak nekde mezi),ale me tenhle mix docela sedel,i pres ne uplne prehledny strih.Daniel Craig se v mym zebricku i po druhym filmu udrzel jako nejlepsi predstavitel tohohle legendarniho agenta. ()

HarveyDent

Bond jako umělecký snímek ?? Inu, proč ne. Může to vypadat zajímavě a zajímavě to taky vypadalo. Pardon "zajímavě". Akce je dostatečná, Craig skvělý, Amalric strašný (vypadá jako slizský bastard, ale hned jak dojde na věc tak je to jen zakomplexovanej sexista s hubou plných výhružných keců typu "nevíte, co jsme zač...") a režisér je dobrý, ale po Casinu asi každý čekal něco mnohem víc než přívlastky dostatečný a dobrý. Forster se k Bondovi hodí asi tak jako Michael Bay k Schindlerovu seznamu. Akci u něj zařizuje asistent režie z Bournea a z Goldfingera ukradnutá mrtvola potřená černým zlatem taky nedělá dobrotu. Krátká stopáž a nedostatek dobrých scén jako ta v baru v letadle, zato dost patetických řečí Olgy a Mathise. Nemluvě o tom, že když v Casinu byl Bond ukázán v jiném světle (neposlušný držitel statusu 00 nepotřebující hračičky), tak tady není ukázán nijak ani ten klasický Bond z minulých bondovek tu není, je tu jen skvělý herec Craig hrající postavu propagující obchodní značku a styl. Tenhle film je důkaz toho, že i skvělý režisér/umělec nemusí natočit stejně skvělý film, když se mu poskytne 200 melounů aneb všechny umělecké filmy si nezaslouží 5* jen za to, že žijeme v době akčních Béček. 70% Btw.: Taky vám připadala Olga jako přismahnutá Catherine Zeta-Jones s kolagenem nacpanými rty ? :-) ()

mig21

Chybí vám v novém filmu s agentem 007 hlášky? Pusťte si DVD s Rogerem Moorem, ten vás uspokojí! Tady jde o akční podívanou pro 21. století a opravdu je na co se dívat!!! ()

GoreManiac

Největší chyba režíséra? Sám režisér. Marcu, vrať se prosimtě k věcem jako Ples Příšer a JB nech někomu povolanějšímu. Je fakt, že sis chtěl zkusit konečně něco akčního, ale taky to tak dopadlo. Akce byla výborná, ale připadal sem si spíš jako ve videoklipu. Hodnotim zase kladně to, že sme se JB dostali trošku pod kůži, ale kde sou Bondgirl? A techno-vychytávky??? Nějaký pohyblivý megadispleje sou dobrý,ale cpát si je nám pořád nemusel. Ale Daniel Craig si zaslouží jen to nejlepší hodnocení-minimálně za ty kaskadérský kousky. Casino Royale nebylo špatný,ale tady? Komentář,se kterým souhlasím-sharky ()

L3G1ON4R

Výborně zpracovaný film, opět v podání agenta 007 alá Daniel Craig... Všemocný agent opět dokazuje svojí profesi na pravém místě, akční skoro dvouhodinová podívaná bude bavit filmové nadšence i jiných žánrů. ()

JemHadar

Bezvadné, jsem stejně nadšený jako z Casina Royale. CR mě ohromilo tím, že to bylo úplně jiné než předcházející bondovky, takového efektu QoS pochopitelně dosáhnout nemůže, ale přesto je to pro mě vynikající film. ()

DominikCZ

Nebylo to tak špatné, jak jsem podle komentářů čekal, prostě hlavu nezatěžující příjemná akce. Vytknul bych především příliš rychlé střihy v některých situacích, při kterých se už film nedá sledovat. ()

Bigfuckman

Špička, Craig jako Bond je nejlepší Bond co kdy byl. Jeho drsná, charismatická tvář vyzařuje, že zde není místo pro emoce, ale opak je pravdou. Kamera je skvělá, jen místy mi přišli scény až moc trhané a špatně rozpoznatelné při akčních scénách. Co dávám jako velké plus je, že z filmu nakonec stáhli reklamu na hlavního sponzora, jenž vyrábí nejmenovanou černou limonádu. A taky, že se tvůrci vyhli tradičních, ale už velmi nudných a trapných hlášek typu: suché Martini, protřepat, nemíchat a nejblbější hlášce Bond, James Bond. Zato díky Marcu Forsteri. Quantum je film kde se akce a napětí velmi dobře střídá s tichými pasážemi. O zábavu je tedy postaráno a já doufám, že další Bond nesklouzne z tak dobré laťky jakou je nově nastavena. ()

RedRain

Pan Bond se dostává na neznámou půdu, otázkou zůstává, jak důsledně po ní půjde. Současný Bond asi nejvíce vystihuje dobu, ve které vznikl. Ano, Quantum of Solace se mi líbilo, ale přesto tomu "něco" chybělo. Jsem zvědav, jak to s vámi vlastně dopadne, pane Bonde. Teď jste nám totiž ukázal, co je ve vás, nejenom na povrchu. ()

kabul

Radil by som to k tým slabším Bondovkám, málo akcie, zamotaný príbeh, slabá Bondgirl. Po Casine Royale som si myslel, že Pierce Brosnan má rovnocenného náhradníka, ale nie je tomu tak. Pokiaľ by sa Bond mal uberať týmto smerom, tak by u mňa hlboko klesol. ()

Varangian

Moc nerozumím místnímu negativnímu hodnocení - podlé mého to byla solidní bondovská jízda bez vyloženě slabých míst a s řadou skvělých scén. 85 % ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter