Rozpočet $200miliónovTržby USA $168,368,427Tržby Celosvetovo $591,692,078Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,700,646Tržby za predaj DVD v USA $53,574,315║ __▐Blu-ray Edícia Bond 50 Tržby za predaj Blu-ray v USA $10,948,390 //počet predaných kusov 66,903▐ __ __Sklamanie! Veru tak po výbornom Campbellovom Casino Royale som dúfal, že sa rozbehne konečne poriadna nová agentská séria ale rovnako ako po výbornom taktiež Campbellovom Zlatom oku to ide strmhlav kvalitou dolu. Marc Foster nezvláda ako postavu Bonda, rovnako tak akciu a tobôž uskackaný nevýrazný príbeh, všetko to má odvedený len priemerný štandart a nič na vyše, nič nad čím by srdce fanúšika neviazanej akcie plesalo. Pokus o kopírovanie Bourneovskej akcie tiež moc nevyšiel, skoky cez balkóny a cez domy si mohli odpustiť, trošku to prišlo na moc okaté kopírovanie. Oko pohladí, aj keď mohla trošku viac aspoň herečka Olga Kurylenko, Daniel Craig by sa mohol aj roztrhať ale pre zle zvolený filmový štáb sa fakt nedá nikam inam posunúť než do polohy štatistu pod vedeným dobrého režiséra, čo nemá v parkete robiť akčné filmy. /videl v kine: 65%/(16.11.2008)

Postava 007-čky nikdy nepatřila k těm, které bych musel mít na plakátu nad postelí a uměl vyjmenovat proporce všech žen, které mu prošly postelí. Přesto jsem vždy oceňoval, jak umí být ‚trendy‘ nejen v oblasti oblékání, ale i filmařské. Současnosti vládnou naspídování bijci, kteří problémy řeší elegancí buldozeru a přesně tuhle škatulku si musel uzmout James Bond též. Povedlo se mu to náramně. Sic se dá polemizovat nad tím, nakolik by děj ustál na vlastních nohou bez předchozího pokerového nakopnutí, ale Marc Forster jde mnohem dále. Otřepaná blockbusterová pravidla jsou bořena jedna radost, postavy se chovají nevyzpytatelně a i samotný hrdina pendluje na hranici, kde se potkává dobro se zlem natolik těsné, že je těžké rozeznat, které z nich má zrovna v jeho konání navrch. Craig skvělý, rozervané emoce i chladné rvačky zvládá bez mrknutí oka, z Amalricova záporáka sálá respekt a Olga je elegantním doplňkem, který úlohu plní na jedničku. Forsterova práce evidentně nesedí každému, ale když čtu nadávky o artu, nevěřícně kroutím hlavou a směle pasuji Quantum of Solace do osobní topky.(11.11.2008)

Chladnokrevný zabiják na cestě za pomstou a k odpuštění …. Úvod potěší všechny milovníky rychlého akčního střihu. Spousta ,,fajnový“ akce, - na haitský ,,bárce“ vykostí posádky několika člunů (ještě že měla alespoň motor!). Mnohokrát se nabízí říct ,,to je ale náhodička!“. Prostě J.Bond dokazuje, že štěstí přeje připraveným! To mne mrzí nejvíc, prostě už to zase není zranitelný hrdina! A myšlenka? Snad jen ta na pomstu! Výbornej D.Craig v akčním filmu, kterému by prospěl o kapku lepší příběh. Nebo režisér? Oproti Casinu mírné zklamání. Ale je to zřejmě jen proto, že jsem MOC chtěl! PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ***** NAPĚTÍ **(24.3.2009)

Daniel Craig se pro tuhle roli narodil a posunul ji směrem k dokonalosti a já ho v ní doslova žeru. Věděli jsme, že se jedná o pokračování a tak se dalo čekat nějaké rozvedení příběhu Casina Royale. To není však vidět na první pohled a vyplatí se o té story přemýšlet trošku víc, sám jsem toho důkazem. Chápu, že člověk zvyklý na starší bondovky to nemá ve zvyku, ale to už není problém tvůrců. Já tenhle nový trend vítám. Co se mi rozebírat nechce, jsou horší akční scény. Není mi totiž třináct. Tosca prostě není pro každého.(21.11.2008)

Poprvé od Dr. No se Bond dočkal rozumné stopáže, což velice oceňuji. Zběsilý akční dodatek Casina Royale tak nemá zbytečně mnoho hluchých míst jako někteří jeho předchůdci. Craig se nezastaví a pevně drží nově nastavený směr plný osudovosti. Vzhledem k provázanosti, která v rámci série zatím nebyla žádoucí, je ideální vidět oba filmy krátce po sobě.(15.5.2019)

• - Při natáčení v horkých a vlhkých oblastech Panamy spotřeboval štáb 1000 lahví vody denně. (kapsomut)

• - Počas natáčania bolo zničených šesť áut Aston Martin a jeden kúpil fanúšik. (Greenpeacak)

• - Úvodní píseň nahráli Jack White a Alicia Keys. Jedná se o první duet v bondovské historii. Natočení bylo nabídnuto také Paulu McCartneymu, který však odmítl (on už jednu úvodní píseň pro Bonda natočil). (-Marc-)