Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Calvus77

Tak toto pro mě je velké zklamání! Nejsem žádnej velkej fanda agenta 007, a tohle s Bondem má skutečně málo společného, ale on je to i mizernej akčňák! Proč si někdo myslí, že rychlé střihy v akčních scénách jsou pro dobro věci?! Já se prostě moc nebavil a to od bondovky, potažmo akčního filmu vyžaduji! Jedna hvězda za hezké tvářičky. No, jsem povrchní, ale jinak bych na to ostatně nekoukal :-) ()

mitles

No tak Casino Royale bola lepšia bondovka ale ani táto neni vôbec zlá. Mne sa tento nový štýl Bonda páči Craig je výborný herec škoda toho že režisér asi nepochopil čo to znamená slovo bondovka. Olga nič moc teda a to som na Evu Green nadával bože musím sa hej ospravedlniť zahrala bondgirl oveľa lepšie. Je vôbec Kurylenko bondgirl? ()

vlads

Skvelé pokračovanie Jamesa Bonda v hlavnej úlohe s Danielom Craigom. Po prvom diely boli moje očakávania vysoké a tento film ich rozhodne nesklamal. Veľa akcie, skvelá hudba a dej ktorý vás nepustí od obrazovky – jednoducho BOND. ()

NerdNop

Kdo nemá rád pohádky Jamese Bonda, ten si tady nepolepší... Ale ten kdo je miluje, ten bude rád za těchto skvělých 100 minut akční zábavy. Jednoznačně milovníkům agenta britské tajné služby MI6 doporučuji shlédnout, pokud ještě neviděli. 90%. ()

Picour

Málo platné, James Bond v podání Daniela Craiga je prostě jiný. Jenže oproti Casinu Royal i o něco rozpačitější. Ano, film je nabitý akcí od začátku do konce, jenže tak nějak předvídatelný. Nákup bezcenné pouště padouchem Greenem je podezřelý stejně jako průhledný a korespoduje se zbytkem tohoto spektáklu. Film je to dozajista dobrý, nicméně je to tak trošku nuda. ()

Bantala

Protože Bond neřekne: "Jsem Bond, James Bond" - hvězdička dolů. Protože neřekne: "Protřepat, nemíchat" - hvězdička dolů. Ale jinak kvalitní Bond jak ho známe (i neznáme). ()

Pattrick

Craig je skvělej bond, ale tohle není už skvělá bondovka, výtečná akce zabíra celej děj, jenže ten děj je nezáživnej.. Olga ve snědé barvě je neskutečně sexy ()

jayjay11

Podľa mňa najvydarenejšia bondovka! Vôbec som si nemyslel ze obsadenie Daniela Craiga bude dobrá voľba no môj pocit sa veľmi mýlil. Po casino royal a teraz Quantum of Solace som už aj ja fanúšik Bondoviek 75% ()

tomuleee

Je mi jedno ale prostě pro mě je každá bondovka událost číslo jedna. Ano sem fanda a ke každé bondovce přistupuji z jiné strany. Kromě jedné jediné kterou mi zhnusil režižér mám rád všechny. Zde je pár zajímavých nápadů, svižný děj, krásné ženy a hodně akce. Ale je fakt že není pro každého. Já hodnotím 80% a prosím producenty safra dejte jednou Spielbergovi šanci. ()

Mezerník

Sorry, ale tohle prostě není Bond. Průměrný akční film k nerozeznání od řady jiných "moderních" agentů, ale s Bondem to opravdu nemá nic společného. ()

Pepa21

K tomuto filmu...mluvím jako fanoušek Bonda, ne divák, co neměl dělat tak si pustil to, co našel... Dost velké zklamání- úvodní píseň uřvaná, rádoby progresivní něco...prostě už to je totálně se vymikající. Z Bonda se stal Terminátor. Nic ho nezastaví, ani ň. Pro někoho kdo viděl všechno předchozí, tak Craig to drží nad vodou, to přiznávám! Z filmu se vytratila uhlazená atmosféra- není zde ani jedinná!!!! Hlavní záporák je trapný, oprvdu nezáživný a hlavní Bondgirl Kurylenko je taková obyč holka, žádný šarm, něžnost, nic! Pan režisér chtěl ždímat hlavní hrdiny nakost s emocema, vypětím v srdíčku, och! Výsledek je guláš emocí, pomsty, emocí, zuřivosti, leč trapného ticha, místy nudy! Řečeno slovy klasika: "FUJ, VELEBNOSTI!" ()

gerojmanus

Rozhodně lepší kousek než Casino Royal. Trochu mi to chvílemi připomínalo Burna, ale jako ve finále to je slabší, i když nepopírám, že Daniel Craig je v roli Jamese asi ten pravej. ()

JARDAHONDA

Quantum of solace: Dlouho očekávaný "nový" James Bond v podání (Daniela Craiga) Začátek filmu byl famózní,říkal jsem si,jestli se udrží tempo,tak tu bude vskutku bomba...v druhé půlce to velmi ochablo,,,,,znuděné scény v casinu filmu moc nepřidaly...Závěr zajímavý,přesto vše hodnotím za 3 *** ()

M.a.r.v.i.n

Nemužu se chlubit že sem viděl všechny bondovky ale... Jsem strašně rád že tyhle "spy filmy" se začly ubírat pomalu ale jistě blíže k realitě. beru jako velký plus to že se 007 už nespoléhá na laserový mobil ani na multifunkční hodinky s lanem, je to syrovější a jde tu víc o improvizaci, logiku... Film má uchvátit a ani na chvíli nenechat diváka v klidu (jak ostatně ASI všechny bondovky) dokonalým příkladem je honička v autech a přestřelka hned na začátku.... A kromě toho Craig se na bonda rozhodně hodí (IMHO) ;-) ()

whass

Druha po Casino Royale nejlepší Bondovka!!Skvělý Daniel Graig úžasné akční cény zkrátka stará dobrá Bondovka!! PS:Olga Kurylenko jednoznacne ve sve nejlepsi roli :-) ()

Astu.

Ano, formálně je to perfektní... především úvodních cca 15 minut má koule - honička v autech, která díky progresivní dynamice střihu a perfektnímu pohybu a umístění kamery je bombastická, stejně tak honička prokládaná záběry závodu koní s grandiózním a promyšleným soubojem na lanech, při kterém režisér dokázal využít prostor jako takový k maximálnímu diváckému prožitku, fajn, práce se světlem, fajn. Důležitý je i zvuk, který neustupuje na pozadí, ale v zájmu větší realističnosti a intenzivnějšímu smyslovému zážitku je naopak zesílen. Ale scénář je pouhým doslovem k výbornému Casinu royale. Ještě bych vyzdvihl vztah Matthise a Bonda a jejich herecké schopnosti, ale celkově mi to vychází jenom na lepší průměr. 7/10 ()

TONYNKO

Klasické bondove štýli ( vodka Martini atď. ) akokeby nikdy neexistovali a k tomu fakt že Forster nevie točiť akciu z QoS nerobia Bondovku ale iba nijaky akčný film. Ale keď to budete brať ako pokračovanie Casino Royale ( alebo skôr pokus ) tak je to fajn. ()

JR54

Casinu jsem strhl hvězdičku za to, že to není tak úplně Bond a Quantum of Solace musím strhnout 2*, protože už to má s Bondem pramálo společného a i jako normální film se to blíží průměru. Nejlepší je podle mě úvodní italská scéna. Protože mám ale bondovky rád, tak se těším i na tu další (i s Craigem) a věřím, že se to trochu vrátí do starých kolejí, alespoň do kolejí Casina Royale. ()

belisama

Toto uz nie je Bond ako ho vsetci pozname a mame radi...Ano, je to akcne, krvi dostatok, krkolomne sceny jedna za druhou, ale kde je sarm a charizma? Sorry ale Connery, Moore alebo Brosnan boli sympaticki aj ked niekoho sem-tam odkraglovali. Craig je spoteny, od krvi a ten pach citit cez obrazovku az do obyvacky - na tom by nebolo nic zle, kedy neslo o Bonda ale o uz spominaneho Bourna. Craigov Bond jednoducho postrada hlavnu ingredienciu - nadhlad. Tento Bond sa berie smrtelne vazne a je to zial na smiech, co asi nebol pravy zamer rezisera... ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter