Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

Kaka

Čtvrtý Terminator je někde na pomezí mezi vizuální čistotou T3 a velkolepostí a osudovostí T2. Ty fyzické akční scény, které jsou bombasticky ozvučené a precizně nastříhané skoro až cítíte přes televizi. Stejně tak špinavou a dost nejistou budoucnost se správně temnou hudbou a výtečným nasvícením. McG navíc divákovi uštědří několik knockoutů v podobě geniálně nasnímaných záběrů a různých kamerových vychytávek. Nepotěší pak poslední třetina filmu, jejíž finále je logicky jednoduché, přehnaně zkratkovité a v kontextu s předchozím dějem i málo epické. Postavy jsou fajn, technicky strhující. Příjemný můstek k dalšímu dílu, který bych si dokázal představit. ()

Lavran

Cameronovo vizionářství je redukováno na endoskeleton ultrazábavné scénáristické nemohoucnosti (bez "přidané hodnoty", napětí a emocionálních komplikací) obalený krustou artificiální masy, která je velmi efektivní v číslech, ukazujících urputnou snahu odkázat na všechny možné i nemožné postapokalyptické a jiné sci-fi filmově-herní ikony (za předpokladu, že tím nebude ohrožena jejich pověstnost), ale zoufale pasivní v momentech, kdy by měla do kronik terminátořího univerza přispět něčím vlastním, novátorským, co by stálo za to udržovat v kultovním povědomí (digitální guvernér to opravdu nebude). TS se v paměti neúprosně tříští do splývavé změti kovového šrotu, ze které tu a tam probleskne vzpomínka na odvážnou a poctivou kameramanovu práci (speciálně kvůli nasvícení), přitažlivě "špinavou", ale trochu neterminátorskou atmosféru či útrpně se tvářícího Balea, ale obávám se, že v tomhle kosmatém a natvrdlém stavu, který je možná i dílem neustálého přepisování za chodu a krácení na střihačském stole, se za McGho konzumní přesnídávkou potáhně jedině hodně trpký smích. Skutečného počtu všech nelogičností a hovadin by se totiž nedobral ani sám Skynet. Až se zdá, že logika si vzala dovolenou ke konkurenčnímu a stokrát lepšímu Star Treku. Těžko to přezírat. ()

Spiker01

Co se pokazilo? Příběh pokračuje dál, tentokrát už se děj odehrává v roce 2018 a vše už funguje v rámci sci-fi. Hlavní představitelé jsou super, ale Arnold prostě chybí, i když svolil alespoň k malému "cameu." Něco tomu chybí, ale nedokážu vlastně pořádně popsat co...70% ()

Falko

Najprv som mal obavy, kedze reziserovi McG som moc po jeho CHARLIEHO ANJELOCH (2000) nedoveroval, ale v konecnom dosledku som odisiel z kina spokojny. Podobne ako v trojke, ani tu so mnou zaver filmu moc nepohol s emociami tak, ako sa to podarilo Cameronovi v dvojke a zial ani hudba Dannyho Elfmana na mna nijako nevplyvala, ale pacila sa mi scena s kazetakom, kde bezala hudba od Guns´n Roses - You Could Be Mine, ktora bola hlavnym tahunom T2 hlavne na MTV v roku 1991 a vypocul si ju aj samotny John Connor na motorke s kamaratom predtym, ako okradli bankomat taktiez v T2 :-) Par ludi mi vravelo, ze si tu zahral Arnold, ale bola to len jeho digitalna tvar, telo patrilo zhodou okolnosti taktiez rakuskemu kulturistovi Rolandovi Kickingerovi, ktory si uz predtym Arnolda zahral v televiznom filme VZESTUP ARNOLDA SCHWARZENEGGERA (2005). Skoda, ze tvorcovia neprisli s takym scenarom, kde by sa objavil T-1000 alebo T-X z trojky, priznam sa, ze mi normalne chybali, ale necakany vstup gigantickeho robota ma celkom potesil a o zazitok sa postaral aj hlasny THX zvuk v kine. Uvidim, ako sa mi bude pacit stvorka po druhom pozreti... V oktobri (v rijnu) 2010 som si Terminatora predsa len zopakoval a pacil sa mi rovnako, ako aj v kine, nic sa nezmenilo, vychutnal som si bitky gigantickych robotov a preto sa moje hodnotenie nemeni. _______ Christian Bale - (John Connor) +++ Sam Worthington - (Marcus Wright) +++ Helena Bonham Carter - (Dr. Serena Kogan) +++ Anton Yelchin - (Kyle Reese) +++ Moon Bloodgood - (Blair Williams) +++ Bryce Dallas Howard - (Kate Connor) +++ Michael Ironside - (Generál Ashdown) +++ Roland Kickinger - (T-800) +++ Produkcia: Mario Kassar, Andrew G. Vajna, Hudba: Danny Elfman +++ (Videl v kine 09.06.2009) +++ ()

castor

Předem musím podotknout, že tuhle ostře sledovanou sérii miluju. Teda, bez tohohle smutného dovětku, který nerespektuje pravidla hry, kterou kdysi k dokonalosti dovedl James Cameron. Judgment Day proběhl, roku 2018 je všude pusto a prázdno, jen se tu a tam zvedne prach po přestřelce mezi lidmi a stroji Skynetu. V tu chvíli se probouzí jistý Marcus, před 15 lety odsouzený k trestu smrti, nechavší svoje tělo na vědecké účely. Setkává se s několika zásadními postavami současného odboje - Kylem Reesem a Johnem Connorem. Jenže moc se toho o celém odboji nedozvíme, jsou zde prázdná místa, jakoby čtvrtý Terminátor nebyl součástí žádné série. Jakoby postavám bylo vše jasné (zejména Marcus nemůže vědět, která bije, ale nikdo tu nic neřeší), jenže několikrát přepisovaný scénář občas nutí spíš k nechtěnému úsměvu – zejména pak v závěru na operačním pultu. Nenáročný divák bude možná spokojený (jako řadová akční sci-fi to ujde), ale fanoušci kultu si postesknou. Jakýs takýs děj je tu prostě jen proto, aby to mohlo náležitě bouchat a ničit. Žádná myšlenka, žádné emoce. Průměrný McG (kdo ho jen vybral?) VŮBEC NIC nepochopil, jen letmo klouže po povrchu, nic navíc nepřidává, i vývoj jeho postav je nulový. Jde na to jinak, hůř. Bohužel ani herci příliš neoslní. Tady docela prkenný Christian Bale nepatří zrovna k mým oblíbencům, už jen za jeho neustále stejný výraz, kdy zapadá do škatulky tuctového vojáka. Absolutně mu chybí lidskost, jeho konání se rozhodně neslučuje s tím, že má být vůdcem lidstva. I bez „velkého odhalení“ (však víte, ty vědecké účely) ho s přehledem přehrává Sam Worthington coby Marcus (hádejte, kdo ho asi tak doporučil?), který i přes klády, co mu scénárista hází pod nohy, táhne s přehledem svou dějovou linii. Vedle něj potěší snad jen Helena Bonham Carter a Moon Bloodgood (ta z jiných důvodů), zbytek je tu buď zbytečný, nebo otravný. Mrazení v zádech je definitivně pryč, holt tak zásadní klasika by si zasloužila víc než akční (ale solidní) scény bez vnitřního náboje. Na tenhle lhostejný a neosobní výlet chci brzy zapomenout! No, podle všeho to nebude až tak těžké. PS: Po druhém shlédnutí bych zase tak tvrdý nebyl. Už třeba jen kvůli Moto-Terminators a celkově velmi solidnímu ozvučení. ()

viperblade

McG nezklamal. McG nepotěšil. McG zůstal dál sám sebou. Vysvětlení: McG (sakra, používám jeho jméno nějak často :-)) měl 3 možnosti, jak to s ním dopadne, poté co tenhle film vzal. Možnost A: Vyzdvihl by se na pozici režiséra, kterému by dávali zajímavější projekty, tudíž by překvapil (nestalo se). Možnost B: Sklidí neúspěch a už mu nesvěří žádný nadějný projekt, takže zabředne na své úrovni dobrých, ale většinou odsuzovaných filmů. Taky se nestalo (alespoň pro mě ne). Možnost C: Nezklame, ale nedá do toho absolutně nic navíc. Ale film vydělává, takže i přes to, že zřejmě bude pokračovat v točení "svých" filmů, tak občas ho pustí k nějaké pecce. Tahle možnost pro mě bohužel je ta pravdivá. Je sice fakt, že akce je zde plus mínus dobrá, ale už teď, nějakou hodinu a půl po opuštění kina, si nevzpomenu na nic konkrétního, krom jedné akce. A navíc Mc… režisér :-) nepochopil, že Terminátor zdaleka NENÍ jen o akci, nepochopil, že když nám dá počítačového Arnolda, kultovní hlášky "I'll be back" nebo "Come with me, if you want to live!" tak nám to stačit nebude. Což je škoda, protože jistý potenciál tu byl. Hlavně v hercích. Za zmínku stojí tito tři: Christian Bale, Sam Worthington a Moon Bloodgood. Začněme s Christianem, protože ten kluk ušatá má fakt smůlu. I když hraje hlavní role v úspěšných trhácích, tak vždy ho někdo předčí. Naposled to byl nějaký Ledger. I když Bale jako John Connor byl dobrý, tak Sam ho totálně přehrál. A tímto se k němu dostávám, jelikož tohohle mladého herce budu bedlivěji sledovat, protože pokud se bude ubírat dobrým směrem, tak jednou, věřím v to, že brzy, nás překvapí a ještě budeme všichni koukat, čeho je schopen. Ostatně, sám James Cameron o něm řekl: "The actor Sam is one of these young Australian guys who's gonna be the next Mel Gibson or Russell Crowe." Myslím, že se James neplete. A Moon Bloodgood nám předvedla, že má nejen drsné jméno, ale je taky schopna se trochu rozjet, co se hraní týče, tak ji taky budu sledovat pečlivěji, sice jinak, než Sama, ale sledovat ji budu… :-) Takže pokud se mě ptáte, zda má smysl chodit do kina na nového Terminátora, tak já říkám, že ano. Ale McG bohužel zůstal sám sebou, tak se na to připravte. ()

ClintEastwood

Po nezapomenutelné jedničce, fenomenální dvojce a celkem ucházející trojce, je tady Salvation. A jedná se, stejně jako u předchozího dílu, o naprosto odlišnou podívanou, než na jakou jsme byli zvyklí z T1 a T2. Je to výborný akční snímek, který má trochu slabší děj, ale bohatě to divákovi vynahrazuje skvělou akcí a povedenými triky. Svět po jaderné válce se podařil režisérovi zachytit skvěle a na to, že laťka prvních dvou dílů je nasazena opravdu nedostižně vysoko, se tento film celkem povedl. Slušné tři hvězdy. ()

Rogue

Pokračování zásadní scifi ságy prostě nejde natočit jako Charlieho andílky a přidat terminátory. Tři slečny v latexu debilní scénář snesou, u Terminátora už nasere. Podobný průšvih jako Reign of Fire, akorát místo draků jsou tu roboti, letadla a drahé efekty. Honička jak z Death Race (akorát horší), dialogy z levného béčka (a místy možná i péčka), vizuál Mad Maxe, spousta filmových odkazů a základna odboje v rusko-čínké ponorce. Místy je to hrozně vtipné. Je mi zima. ()

Rex Mundi

Nuž... čakala som niečo iné. Bohužiaľ musím použiť slovo sklamanie. Okrem chýb devastujúcich môj nostalgický vzťah k prvým dvom filmom, ktoré vymenúva Klerik, a ktoré som ešte ako-tak stolerovala, ma v závere doslova znechutila scéna "srdce". Hneď ako začala, vedela som, čo sa stane a hovorila som si "to snáď nie!" - ale áno, urobili to. Použili ten najtrápnejší záver, aký len mohli. Smutné... Kým prví dvaja Terminátori boli drsní a napínaví, trojka skoro komédia, štvorka sa prepadla do cukrového bahna zromantizovania a idealizovania vzťahov, hrdinov aj samotnej vojny - prečo tam museli narvať všetky emo-dojivé elementy ako nemé dievčatko, tehotná žena, láska medzi človekom a strojom?! Derie sa mi do hlavy teatrálny výkrik: "This is blasphemy! This is madness! Is this the Terminator???" Potešili ma však umne zapracované a starostlivo vybrané odkazy na predchádzajúce časti (miláčik Arnie, Guns'n'Roses). P.S.: nie som fanúšik roztrasenej kamery. ()

CANNIBAL

Je mi to jasný, už když se podívám, kdo že to napsal scénář. Úplně to bije do očí, jak je tenhle film nouzácky sflekovanej. Když Šwajcík bojkotoval T3, aby se děj filmu za každou cenu opět točil v Kalifornii (tím se T3 i několikrát odkládal). Tím pádem musel být scénář kompletně přestavěn. Tou dobou byl už ale vyroben scénář posazený dějově v poušti. Šwajcík si prosadil sice svou, ale pochopitelně scénáristům Ferrisovi ani Brancatovi se to nechtělo zahazovat. Vola bum a vznikl TS. A podle toho to taky tak vypadá. U mě jen za dvě hvězdy. S tím, že třetí dávám (i když je to jen pidirolička) za pěkně digitálně vyrobenýho Šwajcíka. ()

D.Moore

Ve zkratce: Worthington - dobrý. Yelchin - dobrý. Bale - standard (tj. dobrý). Common a Bloodgood - výborní. Rakouský (digi)kulturista-guvernér se sice jen mihne, ale mihne se frajersky a je to rozhodně nejlepší moment celého filmu. Odkazů na minulé díly bylo dost, což mě zahřálo u srdce, atmosféra postapokalyptické budoucnosti hustá jako asfalt, akční scény - především ta s devastatorem, mototerminátory a náklaďákem - natočené s lehkostí, přehledně a přitom tak, že se mi často pootevírala ústa. Podle mě to McG vcelku zvládnul a spoustě pochybovačů vytřel zrak... Jenže místy je to vážně blbé. ()

Niktorius

McG to nakonec dokázal. Tedy ne natočit film dostatečně dobrý, aby si zasluhoval nést v titulu kultovní jméno Terminátor, ale překročit stín katastrofálních Charlieho andílků. V době, kdy byla jeho režijní účast na novém Terminátorovi oznámena jsem v tříhvězdičkové hodnocení ani nedoufal. Komentář raději volím ve formě poznámek: ________1.) TS je počátkem nové kapitoly v terminátorské sérii, takže by bylo záhodno, kdyby dovedl dostatečně uvést do svého světa, představit jeho zákonitosti a seznámit nás s postavami i jejich motivacemi. To se bohužel neděje, protože z filmu nelze uspokojivě vyčíst postavení lidí ani strojů, ani současný stav konfliktu a všechny důležité postavy jsou známé z předchozích dílů a je nutno je znát (izolovaně od Cameronových filmů by TS těžko fungoval).________2.) Pokud už by se mělo terminátorskému fandovi po něčem stýskat, tak ne po Arnoldovi a cestování v čase, nýbrž po thrillerovém pocitu ohroženosti hlavních hrdinů (stojí proti nim téměř nepřemožitelný nepřítel) a akčních scénách založených na soubojích postav s nadlidskými schopnostmi v důvěrně známých, realistických kulisách. Zde jsou souboje zasazené do poněkud uniformního post-apokalyptického spáleniště, což snižuje požitek z nich.________3.) McGmu se zrovna dvakrát nedaří scény účinně gradovat (ani ty akční) a pracovat s nimi v širším kontextu. Většinu času na sebe jen lepí různé - tu méně, tu více navazující – záběry. ________4.) McG jako režisér ví, kam postavit kameru, co má kde nechat vybouchnout a kdo má kam běžet, ale vůbec nedokáže pracovat se symbolikou ani implicitními a konotačními významy. Dále takřka neopouští svoje postavy a nedá nám do světa TS více nahlédnout, aniž by přitom dovedl tvořit napětí komornějšího rázu, jako Spielberg ve Válce světů. Proto TS nemá atmosféru. ________ 5.) Scénář nejvíce doplácí na svou nekoncepčnost (dialogy v tomto žánru za uši netahají), stálým motivem zůstává akorát ono lidské srdce. Svou duchaplností a symbolikou však tento motiv může být uspokojující maximálně pro děti do dvanácti let. ________ 6.) Za nejpovedenější (i když pořád ne přímo strhující) pasáž považuji „souboj“ s Harvesterem a následný únik před mototerminátory – zde je možno pocítit napětí a vidět nejlepší záběry z celého filmu, byť tato scéna opět působí mírně neuceleně. ________ 7.) Největší pochvalu si zaslouží vynikající zvuk a kamera. ________ 8.) Baleovo herectví tu odpovídá prostoru, jaký jeho John Connor ve filmu dostane. ________ 9.) Některé zde vytýkané nelogičnosti jsou s trochou snahy vysvětlitelné (např. Harvester byl pravděpodobně spuštěn na zem z létajícího stroje, proto ho nebylo slyšet přicházet). ()

Spooner

Tohle není ta budoucnost, o které nám Cameron kdysi vyprávěl. McG nám sice zkusil tuto budoucnost převyprávět, ale asi tak s polovičním úspěchem. Odklon k apokaliptistické sci-fi je sice dobrá volba a ze začátku to má docela i atmosféru a akční scény jsou řemeslně dobré. Ovšem nijak oslnivé a to je vlastně problém celého filmu. Celý mi to přišlo takový bez šťávy, v akcích jsem vůbec necítil náznak napětí a chyběl tu nějaký památný moment. Jenže za to nemůže jenom McG, ale hlavně úplně blbej a nelogickej scénář. Ten sice psalo hodně scénaristů, ale vypadá to jako kdyby každej napsal jednu scénu a pak to celé poslepovali nějak dohromady, aby to dávalo smysl. A smysl to nedává, celý je to plný nelogickej lapsů a navíc to vypadá jako by ani neviděli původní trilogii. Cameron si asi musi klepat na čelo. Aspoň,že ti herci nikdy neselžou. Christian Bale je výbornej jako vždy a podle mě se na Conora hodí výborně a Anton Yelchin mi dělá tohle léto v blockbustrech neuvěřitelnou radost. Nejvíc samozřejmě překvapil Sam Worthington, kterej má charismatu na rozdávání a je to neuvěřitelnej borec. Suma sumárum tu máme lehce nadprůměrnou post-apokaliptickou sci-fi, která by možná jako samostatnej blockbuster obstála trochu líp, ale jako pokračování legendární série je spíše zklamáním. 60% ()

tahit

Dojem jakési apokalypsy je ve filmu pouze spekulativní bez autonomního významu, jako bezobsažné mrákotné panoptikum a výsledkem je včleněná efektivita některých atraktivních scén a nic víc ()

JAn

Solidní akční jízda (přesto nic co bychom neviděli už v Charlie´s Angels) s několika málo zásadními momenty, ale jinak nic víc. McG by měl raději zůstat u produkce Supernatural, aspoň tak nezapečetí osud další kultovní série. ()

Davies182

Hell yeaah! Zatím největší akční překvapení roku 2009, kde se krok snaží držet i poměrně promyšlený scénář (největší remcaly hned vyvedu z omylu), u kterého je snad jedině dobře, že se na něm podílelo tolik tvůrčích mozků a fonoušků. Nejdůležitější otázka tu zní: jak bych mohl nedat absolutní hodnocení (90%) filmu, který nadmíru splnil všechna moje divácká očekávání, a který dokonale vystihuje základní účel hollywoodského průmyslu: bavit se, bavit se, bavit se, trochu přemýšlet? Věc se má tak... Před premiérou "trojky" jsem čekal pokračování v duchu akčně hororového děje, který byl hlavním znakem předchozích dílů. Dostal jsem tupou akční slátaninu s pár dobrými scénami - zklamání. Před včerejším promítáním jsem pak ROZHODNĚ nečekal to, co minule, ale naopak slušnou akční jízdu a chaotický scénář. Viděl jsem to tak na tři hvězdy. Takže znovu: wtf? Od pohodlného usazení do sedačky kinosálu do odchodu s totálně propocenými džínami neuplynul jediný moment, kdy by mě Terminator Salvation nebavil. imf v recenzi v PREMIERE dobře napsal, že akce je opravdu velkorysá, a já jen těžko hledám jiné slovo, které tuto podstatu vystihuje lépe. Skvělá práce, na klipovitost McGho se dobře dívá. A tedy scénář - nemohu si stěžovat! Nelze než vyvrátit narážky uživatele Toma Hardyho v jeho příspěvku: ano, útok měl začít za čtyři dny, protože jako komandér odboje prostě neexistuje jen tak se ze dne na den zvednout a jít nakopat terminátoří p*dele. Je potřeba plánu, a má-li se útoku zůčastnit více států celoplošně, pak by to měl být plán promyšlený. Ultimátní. Něco takového nelze sešít horkou jehlou, má-li se dostavit úspěch. Čtyři dny jsou absolutně optimální, navíc když se velitelé dozvěděli o útoku na vůdce odboje před pár hodinami. Další výtka směřovala k absenci strojů v továrně na terminátory. Zde je pak nejdůležitější zabránit infiltraci lidí do hlavního výrobního bloku. Jak jsme ve filmu viděli, továrnu opravdu hlídalo několik strojů. Ale umístit armádu termošů do vlastní výroby robotů, kde se navíc nachazejí jaderné čipy - COŽE? Zde se ani nemůže - nemá bojovat, protože Skynet by riskoval odpálení celého výzkumu... Kapírujeme? I když to tak nevypadá, fanoušek nejsem :-). Salvation se mi hodně líbil, ohromně překvapil, a jediné, kvůli čemu odeberu pomyslných deset procent z verdiktu, je pár tupých vět z úst hrdinů a zastíněnosti Balea Worthingtonem. Same, už se tě v Avataru nemůžu dočkat!!! ()

2Pac

Do kina som isiel so strachom, ze film je rovnako ocelovo chladny, efektne explozivny a atmosfericky vyprahnuty, ako trailer, akurat dlhsi. Zial obavy sa mi naplnili. Vyborne akcne sceny su uplne bezducho pospajane vobec nefungujucou vatou v podobe smiesnych dialogov. Po skonceni filmu som nemal pocit, ze som bol na najnovsieho Terminatora, ale skor na nepodareny zlepenec T1,2 Mad Max a Mission impossible... ()

Wacoslav1

Mno musel jsem přehodnotit. Dřív jsem tenhle díl upřímně nesnášel a odmítal ho brát jako součást Terminátorské série, ale když vidím jaká sračka je T5 Genisys, který měl být návratem k tradici a místo toho se z něj vyklubal totálně stupidní mišmaš, tak mi na opakované shlédnutí Salvation nepřijde zase až tak hrozný. Jasně scénář si dělá z huby sráč už tady a má z původní trilogií pramálo společného, ale aspoň nepodkopává základ celého universa a nabízí celkem kvalitní akční scifárnu se solidním vizuálem parádními triky a slušnými akčními scénami. Navíc ani to obsazení už mě dneska tolik neirituje. Worthington a jeho super infiltrační prototyp mi pořád moc nesedí, ale furt lepší než hybridní John Connor. Yelchin pro mě rovněž není úplně ztělesněním Kyla Reese, ale oproti Courtneymu je to výhra. No a Christian Bale se snad narodil, proto aby hrál Johna Connora škoda, že jenom v tomhle díle. Jinak je tu i pár dalších vychytávek co se mi líbili (např moto terminátoři) a scéna ve které jde Kickinger z ksichtem Arnolda po Baleovi je téměř ikonická a má skoro i atmosféru původních filmů. Takže když to vezmu kolem a kolem, tak na starou trilogii se to sice pořád nechytá, ale o regulérní pohřeb série se zde ještě nejednalo. To se povedlo až packalovi Taylorovi a spol.70% ()

Terminátor po mexicku?

19.06.2016

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013