Světla pasáže

Česko, 2007, 14 h 54 min (Minutáž: 52–54 min)

Monika Hilmerová, Markéta Plánková, Miloslav Tichý, Martin Trnavský, Kristýna Leichtová, Jana Hlaváčová, Jiří Dvořák, Michaela Kuklová, Vlasta Peterková (více)

Epizody(17)

Světla pasáže vyprávějí o těch, kteří hledají spravedlnost. Jejich klienti přicházejí do advokátní kanceláře, kde obnažují své soukromí až na kost. Dvě atraktivní právničky a jeden nesmělý mladý právník jim naslouchají a sami se přitom ocitají v soukolí intrik a paragrafů. Při hledání odpovědí pro své klienty totiž nejednou musí na stejné otázky odpovídat sami sobě, neboť dramata z advokátní kanceláře přecházejí do soukromí našich hrdinů a ti si své velké životní kauzy musí prožít se všemi emocemi, bolestmi i slastmi, s nimiž žádný zákoník na světě ve své chladné liteře nepočítá. A pak je tu ještě pasáž se svými obchůdky a kavárničkami plná dalších příběhů... (oficiální text distributora)

willow666 odpad!

Vážně mě mrzí, že musím hodnotit něco, z čeho jsem vděla asi 15 minut ze dvou dílů. Hrůza. Ordinace je možná strašná hloupost, ale tohle snad větší. Další Rodinná pouta s amatérskými herci a neuvěřitelně plytkými příběy. ()

marcek

Myslim si, že to není tak horký, dnešní české seriály stojí vážně za starou belu, ale tenhle k nim nepatří. Když se na ostatní seriály podíváte po měsíci, zjistíte, že se vůbec nic nezměnilo. V pasážích to tak není atoho si cením ()

Elyssea odpad!

Trochu života do toho umírání.. Neuvěřitelně pitomý seriál, který dokonce je hrůznější než samotná pojišťovna (ta je proti tomuhle hodná nominace na Českého lva). Souhrn totálně zbytečných postav (kterým "kraluje" Veronika Freimanová) a pitomého děje z tohole tvoří snad nejhorší český seriál za poslední léta. ()

Crawler-D

Kdy už konečně začnou české televizn stanice experimentovat. Neustále omýlané seriálové příběhy o vztazích už mě dohání k zoufalosti. A nezáleží na tom, jestli jsou to lékaři, právníci, obchodníci a kdovíco. Už žádné další podobné ptákoviny. Velký potenciál by měla utvořená komunita, ale vzhledem k jednoznačnosti a přímočarosti postav, nezbývá moc místa pro srandu. O těch hlavních postavách radši nemluvit. ()

DruidKarel odpad!

Tak tohle byl hnus a nebýt krásné Moniky Hilmerové, tak se na to ani nepodívám. 2 díly mi bohatě stačily... ODPAD! ()

KajusaK

Rozhodně lepší seriál než ordinace. Pouhých 17 dílů, skvělé role, Markéta Plánková v hlavních rolích. Občas i drama. ()

Sharlay odpad!

Vždycky jsem si myslel, že nejhorší a nejtrapnější dialogy jsou v Ordinaci v růžové zahradě, ale tohle je daleko horší, trapnější, úchylnější a dementnější. Rádobyvtipné hlášky podtržené neherci (vyjma Moniky Hilmerové, ta je to nejlepší v seriálu) z čehož vychází fakt, že si NOVA dělala reklamu jenom na to že scénář byl napsaný ženou, která napsala Pojišťovnu štěstí a která tenhle seriál psala v opojení alkoholu a za přítomnosti lidí postižených vyšším stupněm demence, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Lolita odpad!

Hele, kdo jim tam vymýšlí ty jména? právnička Ema Justicová... jak originální! lempl Julie Lamplová, Pepa Klika má jistě kliku, že je Viktor Slušný tak slušný, sebranka Káča, Rézi a Tonička, atd, atd... a zlatý hřeb: Egon Rajtr?!?! a cosijakozápletka je ještě debilnější než všechny jména dohromady, takže si to jistě dovedete představit. Fuj. ()

Nihlathak odpad!

Ano, Nova se po hlavě pustila do dalšího nechutného a chvejícího se želé, plného toho nejhnusnějšího a nejnepotřebnějšího, co v kuchyních celého světa najdete. Nesympatičtí "herci", trapné a zarážející skutečnosti, tzv. kauzy a debilní zápletky... paní Papoušková, Novo, nechte už toho! ()

hot_spot odpad!

Novácké hnojiště TV dramat si nedá pokoj a útočí na nás dalším skvostem, který má ambice akorát ukázat, jak dobře vypadá Monika Hilmerová v přiléhavém kostýmu. Koho nedorazí úvodní znělka, která jistě nakopne kariéru dalšího "neprávem přehlíženého" zpěváka, hmatat po ovladači ho donutí jeden z těch naprosto šílených dialogů nebo herci, které snad někdo posbíral na autobusové zastávce. Atraktivnější než cpát do primetime tohle by snad byla i další resuscitace Pitavalu... ()

ondrech odpad!

Už ta znělka, kterou zpívá falešně nějakej rádoby zpěvák mě odrazuje od toho, abych viděl minutu tohoto blivajze. ()

ZkuKol

Nevím proč, ale mě se to na český seriál docela líbilo. Navíc je tu Monika Hilmerová a Kristýna Leichtová... 30% ()

wosho

Hrůza přichází z novy, aneb vyrejžujme ze zlaté žíly co nejvíce. Fuj!!! Humus jeden vyděračskej, přeplácanej, děsně napsanej, zahranej, natočenej. Fakt seriál k posrání, poblití a sebekastraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Paity

Víc než na hvězdu to rozhodně není. Nejde hlavně o žádný převratný seriál, nebo něco co byste si pustili znovu a to je podle mne pro hodnocení stěžejní. ()

Greedo odpad!

Tudy cesta nevede. Většina seriálů českých komerčních televizí nestojí za nic. Vznikl nový trend natáčet si spousty vlastních televizních seriálů, které budou dělat společnost některým spoluobčanům, kteří patrně nemají nidc lepšího na práci, než jen sedět u bedny za každou cenu. Vidím v tom jakousi "konzumaci", která vám nic nemůže dát, ale alespoň nějak zabijete čas. Z těchto důvodů dávám tomuto dílu z mnoha dalších "odpad". Naprostá zbytečnost... ()