Reklama

Reklama

Bratrství

(seriál)
  • USA Brotherhood
Drama / Krimi
USA, (2006–2008), 26 h (Minutáž: 47–59 min)

Tvůrci:

Blake Masters

Hudba:

Jeff Rona

Hrají:

Jason Isaacs, Annabeth Gish, Kevin Chapman, Fionnula Flanagan, Brian Scannell, Ethan Embry, Al Sapienza, Julie McNiven, Helen Carey, Michael Gaston (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(29)

Obsahy(1)

Projekt Brotherhood se zdá být jednoduchým, ale tohle opravdu funguje. V kostce řečeno, cílem seriálu je poukázat na maličkost, že politika a organizovaný zločin (i v malém měřítku) jde někdy ruku v ruce. Především je o dvou silných a inteligentních bratrech, z nichž jeden je gangster (Michael) a druhý je politik (Tommy) a oba se vždy snaží pokročit o kus dál ve svých plánech. Někdy pracují společně, ale častěji se dostávají do vážných a rozporuplných situací. Michael Caffee se po nějaké době objeví ve městě, aby znovu našel svou rodinu, kterou před sedmi lety opustil. Jeho bratr Tommy je politik, a ačkoliv má každý z nich úplně jiný život - propojují se, ostatně tak to v dnešní Americe chodí. Následně se v seriálu ujistíte, jak spojené je celičké město, jelikož všichni vyrůstali pospolu. Všichni gangsterové, politici a ostatní lidé působí, jako by byli do jednoho zapletení ve všech spiknutích v první sérii. (Vig)

(více)

Recenze (5)

vla_kor 

všechny recenze uživatele

Ve srovnání s tímhle seriálem jsou Soprano's slabý odvar. Doporučuju všem co mají rádi gangsterky, filmy o korupci v politice a především skvělého Jasona Isaacse. ()

Reklama

Fanucci 

všechny recenze uživatele

Po prvních několika dílech bych dal 4 hvězdy a srovnání se Sopranos bych se vysmál. Hlasitě!;-) Ale na konci první série musím smeknout. Skvěle vygradovaný příběh, prolínání gangsterského světa a jeho praktik s politikou je fascinující a řekl bych propracovanější než v Sopranos. Tvůrci přidali tam, kde Sopranos nebyli tak detailní a silní. Ale bohužel někde také ubrali...Např. některé zápletky a chování Michaela mi přijdou příliš extrémní, přehnané a tudíž nevěrohodné, ale přes to se dokážu přenést. Co mi moc chybí je více humoru, kterého bylo v Sopranos přesně tolik, kolik ho na takové dílo být mělo, aby se ze seriálu nestala komediální fraška. Dávám seriálu Brotherhood 5 hvězd a přestože zůstávájí Sopranos na pomyslném prvním místě gangster seriálů, Brotherhood jim začíná dýchat na záda. Hodnocení podle sérií: 1 série 5*, 2 série 4*, 3 série 5* ()

Vig 

všechny recenze uživatele

Je to výborný seriál, který se doufám objeví i v našich televizích. Není to žádná sladká slátanina jako bývají série z české produkce, spíše drsná realita, o které se moc nemluví. Výborný Isaacs tomu dává šťávu svými pohradavými grimasy. Ostatně jeho seriálový bratr a jejich matka zvládají své role taky výtečně. ()

Sennhie 

všechny recenze uživatele

Chce se mi toho napsat spousta, že nevím kde přesně začít. Chce se mi seriál vychválit do nebes, jen se bojím, že bych mu jen ublížil. Tady jsou slova marná. Tohle je dokonalost sama o sobě. ()

Galerie (214)

Reklama

Reklama