Za roky, čo uplynuli od tragédie, ktorú spôsobil monštrózny krokodíl, sa ospalé mestečko pri jazere príliš nezmenilo. Nový miestny šerif James Riley (John Schneider) však legendu oživí, keď jedného dňa z člna krokodíl stiahne do vody jedného výskumníka. Do mestečka pricestuje newyorská paleontologička Emma Warnerová (Sarah Lafleurová), s ktorou šerif kedysi prežil búrlivú romancu, aby tieto tvrdenia vyvrátila alebo potvrdila. Spoločne idú k jazeru, kde Emma nájde odtrhnutú hlavu nezvestného muža. Cestou späť sa zastavia u bláznivej starej ochrankyne zvierat Sadie Bickermanovej (Cloris Leachmanová), ktorá odmieta akékoľvek ich výstrahy. Šerif s Emmou už mieria k mestu, keď ich loď napadne obrovský krokodíl, ktorá zničí šerifov čln. Čoskoro zistia, že ich nenapadol iba jeden gigantický krokodíl, ale dokonca štvorica nenažraných monštier, ktoré už stačili naklásť gigantické krokodílie vajcia... (TV JOJ)

marivet odpad!

Váhala jsem na jednu hvězdu nebo odpad, ale co...Snaha byla, trikové záběry že by se CESTA DO PRAV2KU musela stydět. A toto se dá natočit v roce 2007, to mě hlava nebere a divím se některých třech hvězd. Je to slabota, krokodýl hrůza, příběh o ničem....Škoda dále se rozepisovat.. ()

Peči odpad!

Ještě horší než jednička a už tam jsem dával ze zásadovosti odpad. Tady bych musel dát dva odpady, kdyby takové hodnocení existovalo. :-)) ()

kishi_SO odpad!

najvacsou chybou filmu je od same zaciatku dementny scenar a "ϋber-bullshit" dialogy. Ziadny momnet prekvapenia, celkom slusne amputacie koncatin, nafukovaci krokodil, profesionalne zaplatene luxusne spolocnicky, len aby boli cecky a absencia zaveru. Tolko v skratke. Neviem sa dockat pokracovania. ()

brasek

Strašný film! Filmári príbeh postavili na absolútne najhoršej televíznej produkcii. Mal som pocit, že snímok je vytvorený zostrihaním rôznych scén z rôznych filmov. ()

Pythonator

Trapné pokračování s trapnými digitálními efekty. Krokodýli jsou sice fakt velcí a fakt milí, ale tak nějak málo děsiví a moc animovaní. Zatímco u prvního filmu šlo poznat, že si tvůrci dělají prdel z žánru a baví cíleně, tady už to vypadá, že jsou tvůrci tak blbí, že svou blbostí baví nechtěně. To jestli se má divák smát nebo plakat už je záležitostí jednotlivců. Já to nějak přežil až do konce spíše z únavy, protože se mi nechtělo vstát a vypnout to. ()

Smashed

Po super prvním dílu, jsem se těšila na pokračování, který mě teda víc než sklamalo. Na to, že to bylo natočený o téměř 10 let později, jsou efekty daleko horší a umělejší než v jedničce. Krokodýla a to, jak se potápí do vody, bych snad i já udělala líp. Ale za to může asi malý rozpočet a na krokouše prostě už nezbyly penízky. ()

weetya odpad!

Snad ještě slabší než Crocodile, tudíž zatím asi úplné krokodýlí dno. Animace byla horší než v Doom II! Jinak se jedná o trapný remake + pokračování špatné jedničky. Přibylo sice pár postav, když pomineme ty vykradené (šerif, milionář, ekoženská) a pár krokodýlů, ale jinak se nic nezměnilo. Rozhodně ne k lepšímu. ()

cmman

Ježišmarjá, tragické digitální efekty a naprosto stupidní charaktery. Hvězdu tomu zachraňuje relativní zábavnost... ()

kohout08

Hrozná kravina, jako horor mi to ani nepřišlo, spíš komedie. Musel jsem se pořád smát :D ale bavil jsem se u toho a to je hlavní. :-) ()

mikinko51 odpad!

Dávno som sa už tak nezasmial ako pri tomto filme. A možno by som dal aj jednu hviezdu, keby paródia bola účelom a nie nechceným produktom tohto filmu ... Takéto niečo sa však veľmi ťažko hodnotí inak ako ODPAD. Ale čo, no takto to dopadne, keď máte vo vrecku 500 USD a réžie sa ujme človek, ktorý si k tomu odskočil na pár večerov popri svojej práci čašníka v bistre .... Vrcholom všetkého bolo, keď už ani taká trápna vec ako lietadlo pristávajúce na vode nebolo reálne ale len akosi voskovkami (ten efekt sa ťažko v takej nízkej kvalite dá urobiť na PC) domaľované priamo na celuloidový pás .... O "kvalite" efektov, strihu, dialógov, príbehu, výkonov ľudí poneviarajúcich sa pred kamerou škoda hovoriť ... Kto toto nevidel, ťažko uverí .... :-) ()

Postradateln odpad!

Co scéna to tragédie. Vypadá to jako že se scénárista a režisér zaučovaly ale i to je hloupost vzhledem k dialogům které se tam vedou. Ve většině případů jsou stejně nesmyslné jako scény. Z filmu je vidět že scénárista a režisér k natáčení filmu nemají vůbec žádný vztah. Je to spíše příklad jak se filmy nemají dělat. ()