Za roky, čo uplynuli od tragédie, ktorú spôsobil monštrózny krokodíl, sa ospalé mestečko pri jazere príliš nezmenilo. Nový miestny šerif James Riley (John Schneider) však legendu oživí, keď jedného dňa z člna krokodíl stiahne do vody jedného výskumníka. Do mestečka pricestuje newyorská paleontologička Emma Warnerová (Sarah Lafleurová), s ktorou šerif kedysi prežil búrlivú romancu, aby tieto tvrdenia vyvrátila alebo potvrdila. Spoločne idú k jazeru, kde Emma nájde odtrhnutú hlavu nezvestného muža. Cestou späť sa zastavia u bláznivej starej ochrankyne zvierat Sadie Bickermanovej (Cloris Leachmanová), ktorá odmieta akékoľvek ich výstrahy. Šerif s Emmou už mieria k mestu, keď ich loď napadne obrovský krokodíl, ktorá zničí šerifov čln. Čoskoro zistia, že ich nenapadol iba jeden gigantický krokodíl, ale dokonca štvorica nenažraných monštier, ktoré už stačili naklásť gigantické krokodílie vajcia... (TV JOJ)

corpsy

LAKE PLACID je pre mňa kultovkou. Humorná žánrovka, ktorá sa nebála ísť proti zavedeným pravidlám. Pri tunajšom videnom hodnotení tohoto voľného pokračovania, som vlastne ani nič nečakal. A bol to dobrý ťah, pretože som sa svojím spôsobom aj celkom bavil a hlavne veľmi nenudil. Pokiaľ sa ten CGI krokodýl neukázal, malo to občas aj nádych profesionálnosti. ()

UncleG odpad!

Tohle je opravdu 84 minut zcela ztracenýho času. Až je mi tak nějak trapně - tentokrát ten pocit naprostý trapnosti a zmaru nepramení z debilního scénáře, kterej by zmáklo chytřejší dítě na nižším stupni mateřský školky...Ani z imbecilních chyb popírajících předchozí situace a opravdu "nečekaných dějových zvrat(k)ů"... Dokonce za to nemůže ani ohavná 3D animace, vedle níž by chlápek v zelených holínkách připomínal toho krokodýla o fous líp... Ani oškliví, nepříjemní a vyloženě dřevění lidé tvářící se jako herci... Není to ani absence sebemenšího humoru a nejtrapnější pokusy o vtip za poslední dekádu. ... Ten trapnej jsem totiž já, že jsem se na TOHLE vůbec kdy díval. Tak! ()

Naslund

To byla sranda. Teď nevím, jestli to hodnotit dobře nebo špatně, když jsem se u toho hororu tak dobře zasmál. Hlavně jak tam perfektně sázejí absolutně nefunkční klišé, je úplně boží. Nechybí tu radostná záchrana psa, vznikající milostné vztahy ve vypjatých momentech, vyšinutej záporák, co dostane, co zaslouží, úchylná babča, co dostane, co zaslouží, blbej hrdina, co dostane, co zaslouží a mnoho dalších. Nejvíce se mi líbilo, jak se vyřešil spor několika mladistvých tím, že jednoho sežral krokodýl, a všichni byli hrozně šťastni. Prostě se to hodnotí těžko,... ale aby lidé nečekali příliš, bude asi lepší to kruté hodnocení. ()

kaylin

„Jezero 2“ je jeden z těch naprosto zbytečných filmů, něco, co stojí 2 milióny a má zaplácat ani ne hodinu a půl v televizi, aby tam neběželo jen zrnění, nebo jen reklamy. Tohle je podle mě hodně špatná investice, ale budiž. Oni si ti vybrali. Série by podle měla mít společného víc než jen krokodýli, ale on ani třetí díl nepřinese nic nového. Kdyby se ty peníze raději vložily do něčeho, co má alespoň trochu smysl. ()

Easykk

Ale jo, zasmál jsem se párkrát pěkně od srdce. Dobrá komedie. Počkat, to měl být horor? Joo, to je vlastně taky vtip, i vy kujóni jedni, takhle si ze mě dělat prču. :)) ()

JohnMiller

Nie som veľký fanúšik prvej časti aj keď sa mi v detstve páčila. Na videu som ju videl niekoľko krát. No v porovnaním s týmto ide o nesmrteľnú klasiku. Dvojka je tak tupá, naivná, smiešna, trápna a amatérska že ma to až zabolelo. A to som už videl oveľa lacnejšie kúsky. Najväčšou hrozbou je fakt že sa tu herci berú smrteľne vážne a pritom nezahrali takmer nič. Jedinou akou takou svetlou chvíľkou je to že tu nestrieka digitálna krv a je tu pomerne dosť odtrhnutých končatín. Avšak ani to nezachraňuje nič. ()

Trevor

Po sérii Sharknádo sa pokúsim zvládnuť aj túto sériu, dvojka je klasickým TV filmom s podpriemernými efektami, nezmyselným dejom (ani ľudia ani krokodíly sa nesprávajú logicky), miestami nasilu vtipné dialógy pripadali vtipné asi iba textárovi, ale zvládnuť sa to dá. Jeden z tých filmov počas ktorých potrebujete prezrieť emaily a eshopy na telefóne a viete že keď sa budete venovať viac obrazovke mobilu ako filmu neprídete o nič dôležité. ()

fmash

Jednou jsem se opravdu od srdce zasmál, a sice při televizní upoutávce. Jinak mi tahle crazy komedie/parodie/trapárna (nehodící se škrtněte) přivodila jenom pocit stísněnosti a nevydržel jsem u ní ani deset minut. Pro někoho možná zajímavé odlehčení, pro mě hrubá ztráta času. ()

rakovnik odpad!

Když nejsou peníze ani na gumového krokodýla, ať se raději tvůrci nepouští ani do digitálních triků. Naprosto trapné digitální monstrum a ubozí herci, kteří ani neuměli hrát, že ho jako vidí...nesoulad mezi pohybem krokodýla a herců přehlušil vše ostatní... ()

Martin741

Akosi sa tu vrece roztrhlo s odpadmi. A pricom Lake Placid 2 nie je az taka hroza, ako by sa mohlo na prvy pohlad zdat. Pocas filmu som si napriklad stihol utriet prach, povysavat, vyniest smeti a odbordelit 2 izby. Na par efektnych vrazd tiez dojde. A ten krokodil je akurat len o trochu vacsi ako bezny hypermarket. 30 % ()

cariada

Tak měl jsem možnost tohle vidět před prvním dílem (ten jsem si pustil hned poté) ač jsem čekal nezáživný zvířecí horor, byl jsem mile překvapen. Šerif se ujme vyšetřování kde se vzal krokouš v jezeře a zavede je to až k místní bábě , která je neuvěřitelně příjemná. Její hlášky jako ty Colombo, či Růžový pantere na adresu šerifa neměly chybu. K tomu opět hezká pomocnice. Dospívající syn šerifa , kterému se líbí místní dívka, ale ta už má kluka (ale né na dlouho). Vše je opět prošpekováno dobrým černým humorem. Spousta akce, já se dobře bavil. ()

Lachtaan

Stěžněm podprůměrných hororů je do hlavních rolí obsazovat pohledné blondýny, aby člověk tu hodinu a půl přetrpěl alespoň kvůli nim. A v případě, že by se i ty nešikovné neherečky svlékly, je z odpadního snímku kasovní trhák. Je hanba, že to takhle opravdu funguje. ()

blackJag

Televizní humus, navazující (otevřeně) na podařený původní snímek z roku 1999. Absurdistán u jezera, rozbalený do té míry, že hercům nezbývá, než se tvářit neúčastně. Mohl bych je litovat, točit ale takovou hovadinu je nikdo nenutil. Některé ty ksichty zběhlejší divák i pozná, John Schneider dělal (např.) taťku mladému Supermanovi v seriálu SMALLVILLE, Cloris Leachmanová (babka, tíhnoucí ke krokodýlům mateřskou láskou) je dokonce držitelkou Oscara (za vedlejší roli v Bogdanovichově POSLEDNÍM PŘEDSTAVENÍ), kvalitu samotného snímku to ale nijak nepoznamenává. A pokud ano, určitě ne v pozitivním směru. Když odhlédnu od trapnosti režie (snaha o zneklidňující atmosféru ústí u diváka v pocit, který se dostavuje při pohledu na roční dítě, cucající si svůj palec u nohy) a triků (nefalšovaný televizně neumětelský běs), pominu "úchvatnost" herecké práce a zastavím se u scénáře, nezbude mi, než konstatovat, že něco tak blbého už mne dlouho nemučilo. Absolute video shit. 10% ()

The Viper odpad!

Tragický herci, tragický scénář, tragická grafika.....total shit. Dejte mi 10 tisíc a natočím vám stejnou sračku s mojí kočkou. ()