Za roky, čo uplynuli od tragédie, ktorú spôsobil monštrózny krokodíl, sa ospalé mestečko pri jazere príliš nezmenilo. Nový miestny šerif James Riley (John Schneider) však legendu oživí, keď jedného dňa z člna krokodíl stiahne do vody jedného výskumníka. Do mestečka pricestuje newyorská paleontologička Emma Warnerová (Sarah Lafleurová), s ktorou šerif kedysi prežil búrlivú romancu, aby tieto tvrdenia vyvrátila alebo potvrdila. Spoločne idú k jazeru, kde Emma nájde odtrhnutú hlavu nezvestného muža. Cestou späť sa zastavia u bláznivej starej ochrankyne zvierat Sadie Bickermanovej (Cloris Leachmanová), ktorá odmieta akékoľvek ich výstrahy. Šerif s Emmou už mieria k mestu, keď ich loď napadne obrovský krokodíl, ktorá zničí šerifov čln. Čoskoro zistia, že ich nenapadol iba jeden gigantický krokodíl, ale dokonca štvorica nenažraných monštier, ktoré už stačili naklásť gigantické krokodílie vajcia... (TV JOJ)

helraiser

V podstatě ani ne tak špatné jak by se dalo čekat, na předchozí díl to ovšem samozřejmě ztrácí, ale pořád lepší než odpadní třetí díl. V podstatě oddechová podívaná, která moc nenudí, pár vtipných momentů by se našlo, především šílená babka byla dobrá. Na jedno zkouknutí a dost. Jo a mimochodem krokodýl vypadal opravdu strašně. ()

hribisko

Sem zdejší šerif a sem na to hrdej, umím bejt něžnej, umím bejt tvrdej...oi, ňáký velký ještěrky mi tady žerou turisti, to by tak hrálo! Sejmout je! Granátometem! Zas bude oukej... ()

Likan7 odpad!

Když chcete udělat béčkový horor o krokodýlech, ale nemáte na něj peníze, tak by jste takový film neměli natáčet a zkusit raději nějaké drama o pastevci koz v Bělorusku. Vyšlo by to 100% lépe, než tahle srágora, u které můžete ale zase dělat milion dalších věcí a víte, že vám nic neuteče. ()

KdG

Takovéhle horory můžu, nejsou totiž strašidelné, navíc je znát že měl malý rozpočet a triky jsou hodně slabé. Taky ubylo humoru, přibylo trochu nahoty a jinak to byl silný podprůměr. ()

Rodin

Nemohu hodnotit, viděl jsem jen asi patnáct minut, tedy přesně tolik, abych se přesvědčil, že pokračování nijak zvláštní jedničky je nesmyslný propadák. V jedničce alespoň vystupují dobří (a známí) herci, kteří mátožnost scénáře a režijního vedení přece jen dokážou vytáhnout z podprůměru. Navíc u jedničky jsem si po docela dlouhou dobu nebyl jist tím, zda jde o vážně míněnou koninu, abych nakonec zjistil, že věc má být zřejmě laděna jako černě oděná parodie na horory... trochu východ z nouze, ale budiž. Zde zjevně tomuto pocitu měli tvůrci snahu jít naproti už od prvních minut, ovšem marně. Nehvězdičkuji, přepnul jsem. ()

DjMetal

1* za tie holky...Inak grafika bieda, herecke vykony bieda, a bodka (tečka) bola ked ta ''stara dama'' naklepavala krompac kladivkom na kosu.och jo...V lese mal granatomet, potom zrazu isiel iba s gulovnicou a potom drzal zase granatomet.To kde sme?? BIEDA ()

Megynka

Tak koukat se na to dalo, to zase ano. Ale na to, že jednička byla docela v pohodě, tohle je tedy katastrofa ... hůř počítačově to snad už vážně udělat nešlo ... hrůza ... A herecké výkony jsou také naprosto příšerné. ()

wlk1 odpad!

No doprdele, co to bylo? Víc logiky najde člověk v čuchání cizího podpaží. Přesně tak jsem se cítil u tohodle. Tvůrce včetně herců bych zavřel a nepustil na sluneční světlo. To, že někdo vyleze suchý z vody, beru jen v Red Dwarf... ()

Stejšn

Nudná dementní televizní kokotina, která se snažila přiživit na skvělé jedničce. No, nevyšlo to, ale kupodivu vznikla ještě další dvě pokračování! ()

cinema_cz

Televizní film snažící se navázat na hororovou komedii znovu vypráví o lidožravém krokodýlovi. Krev v žilách tuhne ze strašidelných hereckých výkonů, nikoli z nuzně digitálního obojživelníka. 20 % (Ci 01/2008, str. 105) ()

Cechyno4 odpad!

Neskutečně stupidní dialogy i scény. Jasně jde vidět, že většina scén je udělána počítačově. Což zhazuje tento příšerně amatérský film ještě hlouběji... ()

djbarrel

Na tohle jsem nějak neměl odvahu, ale nedávno ho dávali v televizi tak jsem se z nouze podíval. Oproti prvnímu dílu je film o dost nudnější, chybí jakákoliv zapamatovatelná scéna, krokodýli jsou zase moc přerostlý což bych snad odpustil, ale neodpustím tu tragickou animaci krokodýla. Ve filmu je mraky logických chyb - největší bomba je když šerif, který ví, že babča krokodýli chrání, schová svého syna u ní ... bohužel takových kiksů je ve filmu víc. Jednička ušla, ale dvojka je už slušná tragédie. 15 % ()

honzic

Tenhle horor je opravdu dosti nepovedený, nudný a ani horor to pořádně není. Efekty jsou špatné a nepřesvědčivé a herecké výkony, dialogy zoufalé. Hodnocení: 20 % za snahu ()

elanista1

Odhliadnuc od faktu, ze to miestami vyzera az odpudivo digitalne, a ze scenar je skoro doslovny prepis z originalu /je to skor remake, ako pokracovanie/ je to celkom prijemne naivny film...opat je tu snaha o komedialne vlozky, najde sa zopar obnazenych prs, vsade sa plazia krokodily a na kazdom rohu je zabava, nenudi to vobec. Na druhej strane, zabava casto prichadza v momentoch kde to nebolo planovane a parkrat sa na trapnosti scenara a debilnosti postav nutno pousmiat. Objektivne je to bez debaty skoro odpadovy pocin, ale vzhladom na to ze si to nechava isty nadhlad a ze som sa casto smial, tak to dostane zasluzene tri. ()