Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

__VEV_ka__

riadna kravina :D ale človek sa na absurdných kúskoch nasmeje až až... na komédiu dosť dobré ... a fajin hudba v celom filme :o) ()

Ravel odpad!

Sandler už asi neví jak se ztrapnit, nebo co. Totální úchalárna, vůbec nechápu, že to někdo dokoukal. ()

kubina28

Asi najbláznivejšia komédia Adama Sandlera, plná fekálneho humoru ktorý ovšem neni vulgárny.A čo na tom ja som sa ,,válel smíchy,, a o to predovšetkým pri pozeraní komédii ide. Občas to síce trošku zaškrípe najmä keď sa opakujú vtipné scény.(opakovaný vtip nie je vtipom).Ale inak som sa na estakádach diskofilného agenda-kaderníka bavil kráľovsky. ()

Linda8

Sandler je muj oblibenec jiz od Billyho Madisona. Jako antiterorista-kadernik je Adam neuveritelnej. Zejmena prvni pulka filmu je naslapnuta gagy, misty se dotykajici az hranice vkusu (nekdy i z te druhe strany) servirovane s bezelstnou primocarosti, ale to je vec, na kterou jsme u Sandlera zvykli a mame ho proto radi. Nenenenene, tahle komedie se neda minout. ()

Ferrry

Od Zohana jsem nečekal nic valného, spíš takovou "easy" komedii, ale musím říct, že mně to opravdu zklamalo! Podle mně film nebalancuje na hraně vtipnosti a trapnosti, ale že ve většině případů opravdu padá do trapnosti. Pár seků sice ujde, celkově mně to ale fakt nenadchlo a musím říct, že už jsem se hodně těšil, až bude konec! ()

Iscariot

I když Adam Sandler patří k mým oblíbencům, tento film je bezesporu jeho nejhorší. Většinou se u jeho filmů směji do začátku do konce, ale u Zohana bohužel NE! ()

Fraktální

už vy vidět bláznivá komedie??? já ANO. Zohan . disco . disco. chce dělat lidi hedvábně hebké a umí hrát pinčes s granátem,povolovat šroubky jazykem a chce se stát kadeřníkem. Chuck Norris má velkou konkurenci! tak blbé až si to získalo mé sympatie:-D ()

terc

Máloktorá komédia ma vie zabaviť aj po druhy raz ... ale tato to dokázala. Bláznivá komédia, ktorá nie je vtipná len vďaka bláznivým kúskom Zohana, ale celkom slušne som sa bavil a pri dialógoch. Imitácia arabského prízvuku je zvládnutá na jedničku a Austrálsko - Mont Everestský dialekt je bohovský. ()

Astu.

Zohana jsem nějak nemohl zkousnout. Chápu, že to celý byla parodie, ale mě ten humor (až na vyjímky - omráčení dítěte v kadeřnictví) nepřišel vtipný. Spíš odpudivý...ano, to je to slovo. Kdybych to měl srovnat např. s Brunem, tak to je něco úplně jinýho, Bruno má přesah, tohle kromě konfliktu Palestiny s Izraelem nemá myšlenku, jenom stupidně poslepované scény. A šoustání s babičkou, který je kolem 90 let, mi vážně vtipný nepřijde. 4/10 ()