Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

ThomasCrown

Každý, kto má rád Sandlerove filmy, nedá tomuto filmu záporné hodnotenie. Jeho filmy su stávka na istotu a Zohan potvrdzuje pravidlo. Humoru sa divákovi dostáva plnými priehrštiami a to je to najväčšie plus. K tomu skvelá hudba, ktorá filmu úžasne svedčí a Emmanuelle Chriqui, ktorú dopĺňajú ďaľšie známe osobnosti v menších roličkách. Jediné čo by som vytkol je dĺžka filmu, no po druhom pozretí sa mi nezdá až taká prehnaná, hoci tých 10 minút by som ubral. ()

Piškotka

Na to, jak to byla ujetá parodie, smála jsem se každou chvíli. Ty taneční kreace a scény v salónu byly nejlepší. Pak už film začal upadat a ochuzovat se o vtipné hlášky. Kdyby to tak chodilo i ve skutečnosti, že se znepřátelené tábory poměrně rychle udobří. Bylo by o něco více míru. ()

Foxhound#1

Zohan mi připadá jako kombinace nadrženosti Austina Powerse, stylu mluvení Borata, neporazitelnosti Ramba a módního vkusu Zoolandera. Celkově to pak je zábavná jednohubka na sobotní večer s hezkou myšlenkou na to, že Palestinci a Izraelci by se měli vyprdnout na válčení a v klidu se domluvit. ()

Prochy38

Ne ne ne a ne! Film ideální na 3*, ale mně už to prostě asi začíná vadit. Tak dobrý začátek. Mohla to být suprová parodie na všechny agentské filmy. A. Sandler je dobrý komik, ale já už toho mám dost. Zabít tak dobrý začátek tím, že veškerý zbytek filmu bude jen o sexu, perverznostech,sexu, nechutnostech, sexu a perverznostech. Skvělý. Ač jsem se opravdu nasmál, nemůžu dát více. A mrzí mě to... ()

Xavi6

Dobrá ptákovina u které jsem se někdy i hodně bavil. Není to komedie jako taková, kde se sem tam usměju nad něčím vtipným a mám z filmu celkem špatný pocit, ale je to řežba při které jsem někdy nemohl popadnout dech. Když máte někdo špatnou náladu, tak honem se na to podívat, stojí to za to! :) ()

Teabag

You Don't Mess with the Zohan je poměrně slušný film z ranku crazy comedies, ale rozhodně ne špička. Postrádá totiž tu opravdu nápaditou absurditu, jakou najdeme třeba v sériích Naked Gun nebo Hot Shots. Adam Sandler tu ale odvádí docela dobrý výkon a ten jeho přízvuk nemá chybu. Takže dávám zasloužené 3*, páč jsem se docela dobře bavil. ()

J*A*M*A*L

Naprosto nesmyslná Sandlerovka která nevypadala z počátku zase tak hrozně jenomže po pár chvilkách se potvrdilo to že se to na klasické romantické komedie s tímto sympaťákem nemůže vyrovnat.Nmeůžu pochopit kadeřníky kteří mají tak debilní sestřich to je tak na blití a v Zohanovi to Sandlerovi pořádně debilně sestřihli že jsem ho snad ani na chvilku nepoznal.50% ()

derryl

Je složité psát o filmech Adama Sandlera a já nemohu přijít na chuť jeho zvláštnímu humoru pořád, nyní si myslím, že tomuto příběhu jeho zvláštní humor prospěl, a proto si nebudu nic nalhávat: ano, bavil jsem se, není to sice můj šálek kávy, ale něco na tom Sandlerovi je... ()

TERRORDROME

Bublech! Zo začiatku som sa bavil náramne. Izraelský superdrvič Zohan je taký nabúchaný macher že vedľa neho vyzerá Chuck Norris ako nemtavý záprdok. Keď masakruje teroristov stvára neskutočné kokotiny, chytá vystrelené guľky do nosnej dierky a ešte si strčí piraňu do trenírok, čo teda nechápe ani jeho úhlavný nepriateľ Fantóm. Akurát že ho už nudí nekonečné bezvýsledné bojovanie a radšej by robil kaderníka, takže predstiera svoju smrť a zdrhne do Ameriky. Aj tu ešte chvíľu po svojom šaškuje, z chuligánov viaže praclíky a na diskoške scratchuje svojimi guľami. To všetko je tak nádherne dementné že som sa v kuse rehotal. Menej vtipné už bolo že okrem strihania vlasov musel každú zákazníčku aj ošukať a všetko to boli samé zoschnuté starenky. Prcičkovské harašenie vždy zaváňalo skôr trapasom. Okrem toho sa ešte samozrejme musí povinne zamilovať, takže mlátenie ľudí iksmenovskými superschopnosťami musí ustúpiť a ani fun-da-mentál Rob schneider natretý krémom na topánky nedokázal zachrániť moju pozvoľne upadajúcu pozornosť. Vzhľadom na celkovú absurditu celého filmu tu ale našťastie nedôjde celkom ku klasickej Sandlerovskej premene buranskej komédie na melodrámu v poslednej tretine, takže sa to úplne neposerie a Zohan aj s Fanómom ešte predvedú pár pošahaných trikov. Každopádne tvorcovia filmu majú v jednom absolútny recht, Pakistanci aj Izraeliti sú všetci rovnaký ****** !!! ()

Paldiny

Riešiť medzinárodné konflikty ? Len Discom ! Zohan je niečo ako kríženec Johna Matrixa a Mesiáša, ktorý by dokázal nasmerovať na vegánsku stravu aj zombíka. Na záver je už tej naivity trochu veľa, ale čo Sandler predvádza v 3/4 filmu nenazvem inak ako kulervúca non stop jazda. Absurdný a veľmi účinný humor s totálne cool hrdinom, ktorého omrzí nakopávať zadky Palestínčanom a preto zinscenuje vlastnú smrť, aby sa v Amerike mohol stať kaderníkom čo obšťastňuje babičky. Nevkusné, jednoduché a miestami úplne mimo, skrátka dokonalá Sandlerovka, pri akej by nejeden intouš prevetral dávivý reflex ako Henry Winkler po vystúpení z limuzíny. ()

Shimargh

Párkrát se zasměješ, ale většinou se budeš spíš nudit, za zmínku však stojí, že hlavní ženská role, je obsazena jednou z nejkrásnějších dívek, co jsem kdy viděl. ()

Klay

Filmový zmatek, bordel, chaos. Apatow a kolegové scénáristi pořádně zklamali. Děj asi vymýšleli za pochodu, protože jsou tu tuny postav a vedlejších linek, a každou chvíli se to zaměřuje na někoho jiného, jen proto aby půl hoďky před kocem přišel nový uber záporák, a všechny rozjeté dějové linky nesmyslně utnul a přebral veškerou pozornost na tu svou. Sandlerovský humor žeru, a tady je těch VTIPNÝCH trapáren opravdu hodně. Výsledek ale není ničím jiným, než dvěmi hodinami skečů kolísavé kvality se slaboučkým příběhem, který je jenom křehce propojuje. To by mi jako fanouškovi úchylného humoru na 4* stačilo, jenže směrem ke konci filmu dochází vtipná kaše, a to hodně. Ještě že je tu skvělý John Turturro a jeho tréninková scéna parodující Rockyho. To mě dostalo víc než cokoliv, co tu předvedl Sandler. ()