Barbie Fairytopia a kouzlo duhy

Barbie Fairytopia: Magic of the Rainbow

Barbie Fairytopia a kúzlo dúhy

Barbie a kúzlo dúhy

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Romantický

USA, 2007, 75 min

Třetí film Fairytopie má v sobě hodně dozvuků z dospělejších fantasy jako jsou Letopisy Narnie nebo Harry Potter, ale je to podáno v akurátních dávkách a celkově si to bere ze všech trendů poslední doby rozhodně to nejlepší. Elina je už hodně zkušená a zdatná hrdinka, ale hlavně Brepta – má novou kamarádku :) Napříště se už s vílím světem rozloučíme...(3.2.2009)

• blondboss

Podobne ako pri ostatných filmoch tejto Barbie minisérii z prostredia Fairytopie mi to nesadlo a nebavilo ma to. Príliš veľa kúziel, príliš veľa farebnosti, príliš veľa kriku a animácie sa opäť nikam neposunuli. Takže nemôžem hodnotiť inak ako tie predošlé diely, a teda dosť podpriemerný snímok. 40 %(7.2.2017)

Elina na "střední"? No aspoň Fairytopia dostala nějaký nový impuls a Elina se musí trochu odkopat. Dávám jednu hvězdu navíc za ten začátek, druhou půlku jsem už jen protrpěla (jako zbytek filmů z téhle řady). No schválně, co myslíte, probudí Elina & spol. to poupě jara a zachrání tak Fairytopii? Nicméně dětem se to líbí, vyzkoušeno.(30.6.2013)

• Momo_desu

No určite lepšie ako Princezna z ostrova.(14.1.2013)

Tržby za predaj DVD v USA $14,014,633 //počet predaných kusov 1,005,962(10.4.2009)