Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Stegr

60% - O něco lepší než první díl, hlavní dvojka + Barney opět super, ale celkově zase spíš průměrná komedie... ()

Cappuccino

O nič lepšie, o nič horšie než predošlý diel. Nájde sa v ňom kopa zbytočných trápnosti, ale tak isto aj milión ďalších scén, pri ktorých som nepríčetne umieral v dlhých "mukách" smiechu. ()

HAL

Zhruba stejně pitomé jako první díl... pár momentů lehce pobaví, většina je ale jen nudná, trapná, nebo nechutná. 5/10 ()

Satan

Kravina, která z počátku zavání opravdu nechutným humorem, ale postupem času nabírá na úderných fórcích a nekorektní zábavě. Usama v letadle, párty "dole bez", kyklop ve sklepě, ochotní negři a na závěr ultrazhulený Bush, který obyčejnou travku říznul koksem. Bohužel, těchto cca. 20 minut nemůže přebít hodinu a čtvrt trvající okořeněnou road-movie s klasickými premisami jako životní láska a přátelské neshody. I tak se jedná o slušnou porci neslušné zábavy, z nichž ostatně vždycky tahle dvojka těžila. [Přesná stopáž: 108 min] ()

2-Xtreme

Harold & Kumar sú rovnako super ako pred 4 rokmi a nič im neubralo na kvalite. Ich další "výlet" je na chlp rovnaký s tým predošlým a som spokojný, že nezmyzlo nič čo som mal rád v jednotke. Nejaký ten tupší humor, nahota, tráva a samozrejme Neil Patrick Harris. V porovnaí s jednotku je to vyrovnané a len sa občas striedajú slabšie či naopak lepšie scénky než boli minule. Dúfam, že sa niekedy dočkáme aj dalšieho úletu s týmito dvoma a nejako vzkriesia aj Harrisa(RIP:( Dávam 75% a bwt. Scéna s krycím názvom "My Dick" nemá chybu. Harold & Kumar rulujú! ()

kingik

Kal Penn a John Cho neboli Kumar a Harold jsou povedená dvojka kámošů, kteří zrovna mají namířeno do Amsterdamu, ale v letadle si je omylem spletou s teroristy a jsou nemilosrdně posláni do vězení v Guantanamo Bay. Po zjištění, že se zde podávají "španělští ptáčci" (hádejte co to asi je za "specialitu"¨) vezmou do zaječích. Na jejich dramatickém útěku, kdy jim na záda dýcha jeden zlý (Rob Corddry) a jeden hodný (Roger Bart) vládní agent, je čekají trampoty spojené se zvrhlým sourozeneckým párem, nebezpečným Kuklux klanem, potkají sjetého herce Neila Patricka Harrise, zavítají do bordelu, potkají zhuleného prezidenta Bushe a nakonec překazí svatbu Kumarovi bývalky (Danneel Harris) se slizkým podrazáckým kamarádem, aby pak konečně dorazili do Amsterdamu a pro změnu Harold zde vyhledal svoji holku (Paula Garces), která tady natáčí reklamu. Jedničku jsem neviděl, ale ve dvojce jsou na skladě hlavně hrubozrnné gagy, kterých je bezpočet, a proto o humor nebyla nouze, jako třeba v jiných komediích, kdy hodinu čekám na jeden gag, který pak stejně nestojí za nic. Tady jsem se, za zvuku mnoha známých hudebních fláků a výborných herců, bavil královsky, a proto také královsky hodnotím. ()

Sobis87

Chvílemi možná až moc nevkusné, občas dost pitomé, ale celkově je druhý díl Zahulíme, uvidíme rozhodně nadprůměrně zábavná komedie. Víc netřeba dodávat, žádná masírovačka mozkových závitů se nekoná, ale kdo říkal, že se musíme furt dívat jen na Felliniho nebo Bergmana, žejo ;) 65% ()

Jordan

aj keď mi obaja predstavitelia hlavných úloh boli sympatickí a verím, že jednotka je lepšia (chystám sa na ňu a možno som urobil chybu, že som sa pustil najprv do dvojky), jedná sa o vysoko nudné dielo častokrát zbytočne a samoúčelne nechutné, plné trápnych vtipov a nevyužitého potenciálu, slabej politickej nekorektnosti s podivným záverom (ukazujúcim Busha v dobrom svetle? alebo som to zle pochopil alebo to bolo zle podané . . .), ostáva tak zaujímavá hudobná zložka, vtipná epizóda s NPH a pár nadpriemernejších vtípkov . . . u mňa sklamanie . . uvidíme, čo urobí jednotka; ()

Anderton

Keď už sme v Guantanáme, tak by sme tam mohli zostať aj dlhšie než len počas expozície. Ten najlepší potenciál totiž tvorcovia takto hneď "vyhúlili" a potom sa zase išlo v predvídateľných stopách. Sem tam padol dobrý fór, tu to ale bude otázka vkusu, osobne som sa pobavil napríklad na piatom dodatku vytiahnutého z... Fajn je aj expresívne vyjadrenie názoru, že pre vtedajšiu vládnu administratívu by mal pre istotu byť v Guantanáme po určitú dobu uväznený každý, zicher je zicher. Samotná prekvapivá návšteva istého pána v závere ale zase taký úžas z odvahy tvorcov nevyvolala. ()

Frajer42

Tak tento díl se mi líbil ještě mnohem víc než ten první a docela dost si z něj i pamatuji, a to jsem ho viděl už tak dávno. Španělští ptáčci, shromáždění Kukluxklanu, návštěva černošského městečka, rasistický super agent. To vše dohromady dává komedii, u které jsem se až nečekaně skvostně bavil. Z mého pohledu jasné 4*. ()

MikeCool

Další podprůměrná, komediální podívaná, kde se film rozdělí na 2 strany a to na hlavní (kladné) hrdiny a na tzv. záporáky. "Příběh" ničím nenadchne a ani moc nepobaví. Je to takový slabší průměr. ()

Kothy

Snad ještě lepší než 1. Tady je kvůli šlukovce v letadle pošlou do Guantanama. Tam poznají španělské ptáčky. Po útěku následuje party dole bez. Pak potkají zhoubovaného Neila Patricka Harrise, který hraje sám sebe. Potom jdou do bordelu a dál už si to nepamatuju. "To je urážka! Naše rodina tu žije již po dvě generace. Pane, mluví nějakým neznámým dialektem, ale říkali, že se budou bránit." :D ()

teutates

Rozhodne lepšia"blbina"ako predošlé šarády Harolda a Kumara,avšak nič prevratné!Celé to stojí na hlavných hrdinoch,ktorý predvedú pár vtipných scén,ale to je asi tak všetko!Poriadna oddychovka... ()

Okara

Poměrně zdařilé pokračování útrap čím dál známější dvojice matláků, které je bohužel místy zahnáno až do velmi prudkého extrému a některé nelogičnosti už opravdu bolí do očí. Bohudík tvůrci vymysleli opět mnoho dokonalých hlášek a slovních obratů (dabing nedoporučuji !), které tuto šílenou komedii stále drží nad průměrem. Ale jednička byla o mnoho lepší. 60% ()

Campbell

Tak celkem překvapení do pokračování jsem se nijak nemíchal a snažil se mu vyhýbat, ale jak už bývá zvykem tak jsem byl velice překvapen, Cho a Penn jsou borci a Harris je frajer. Sice je pravda že tady padne celkem dost trapností, a fekálního humoru přibylo požehnaně, ale i tak se objevý sem tam výbornej vtip. Nápad a provedení mě stále baví a patálie do kterých se dvojice dostane nemá chybu. Jen škoda té zamilovanosti která mi tam nepadla a vidíme ji v každém romantickém filmu. Ale každopádně jsem se bavil stejně jako u jedničky. ()

predators

Druhý díl je možná stejně dobrý, jako ten první, ale přijde mi, že se v něm míň hulí:-) Najde se tu opět pár povedených záběrů, jako třeba návštěva u myslivce:-) Docela hustý je také vrchní vyšetřovatel a nechybí starý známý z Hvězdné pěchoty:-) Byť je to dobrá komedie, jednička je lepší a nejde se i hodně jiných lepších...60% ()

Pedestrian

Palec nahoru za politickou/rasovou/sexuální a jinou nekorektnost. Scénář je však mizerný (jak natáhnout stopáž? dáme tam nějakou tu snovou sekvenci) a podtitul názvu filmu zavádějící (hlavní dva hrdinové stráví v Guantanámu sotva pár hodin). Obvykle mi u podobných komedií nevadí nelogičnosti a hloupé chování postav, ale tady mě vyloženě iritovaly. Jeden příklad za všechny: Harold s Kumarem omylem zacouvají autem do vodního hydrantu, který praskne a začne z něj stříkat voda. Auto je nepojízdné (?), a tak musí H & K utéct (oni nemohou ujet, i když s autem vlastně nic není), protože právě narušili zábavu místního ghetta, které však není tím, čím se zdá být. Nechtějí našim hrdinům rozbít tlamy, nýbrž jim na pomoc přinesou novou rezervu (wtf?!). Chlupy hustě zarostlý penis prostě nemůže být jen chlupy hustě zarostlým penisem. Musí mít podobu Usámova plnovousu. ()