Brain-D

Nejnabušenější film, co jsem kdy viděl. Taková řezba s velký "Ř" se jen tak nevidí. Jednička byla pohodová akce, ale tohle je šílenost na druhou. Ani na chvilku film nepoleví a max ulevíte na 80% jinak si udrží většinou 100% sledovanosti. Nevím proč, ale běh mi připoměl Japonský film "TETSUO" ()

drake31

Pre mňa menšie sklamanie čakal som o čosi viac ale aj tak Crank 2 ostáva pre mňa najšialenejšia akčná jazda roku. ()

hroubek

Možna nejšílenejší film který jsem kdy viděl.Hlavní hrdina Chev Chelios je jak utržený ze řetězu kdo by taky nebyl kdy by mu ukradli srdce a dali to nějakému starůmu orientalci který vede mafii.První půlká je sezační člověk nestačí koukat natolik nasilí a pornografických scén ale pak jako by tvůrcům došly originální nápady.Ta největší pěst na oko ale je konec s mluvící hlavou v akvarku.Pro tvůrce méně je někdy více. ()

Trustme

První díl s poklidnou kamerou a líným střihem mě až tolik neoslovil. Crank 2.0 ver. má už mnohem lepší drajv a nasranost hlavního hrdiny v cestě za dobitím sebe i nepřátel. Tenhle film je zcela nekorektní prakticky ke všem diváckým ohledům, ale duo naspeedovaných režisérů přichází s posláním: Film je delší videoklip! Pastelové, přepálené barvy, scény jak z reklamy na Kinder Maxi King, kompletní národnosti obyvatel L.A., akce v tempu 300km/hod a pochopitelně narážky na popkulturu - to je trademark Neveldine/Taylor, který čeří vody ospalého Hollywoodu. ()

Danny F.

Až na pár zbytečných snímků jako třeba s těmi ''obry v elektrárně'' a další, je tento díl opět v neustále akci a divokosti ale předchozímu dílu nemůže konkurovat. Ten ho jen vykrádá jak už zmínil Gouryella. Hustá byla ve filmu číňanka:-) Další pokračování už né. 60% ()

zdenny odpad!

Kdyby bylo napsáno, že je to parodie a to záměrná parodie, doporučil bych jen 90 % scén ještě více zlegračnit anebo dovést ještě více do absurdna a možná by si to získalo o trochu více fandů. Já ale nepřijímám fakt, že J. Statham je schopen hrát v takové sračce. Dokonce si myslím, že by měl navštívit psychologa a vysvětlit mu, proč do toho šel a co se mu vůbec na scénáři líbilo. Já myslím, že třeba jen průměrný divák si na to udělá názor sám. Ale jak tady tak sleduji ta hodnocení, jsem s tím odpadem blázen asi jenom já. ()

Terzeus

Jednotka ešte zaujala svojou originálnosťou a niekoľkými fakt zábavnými nápadmi. High Voltage už ale prehráva na plnej čiare takmer vo všetkom. Recyklácia príbehu by sa ešte dala zniesť, ak by boli vložené aj nové nápady, a nie otrepané nápady z jednotky. Ale ani to by nebol až taký problém, ak by sa scenár dal počúvať, namiesto toho, že každá jeho veta obsahuje len nadávky, a žiadne väčšie zameranie sa na dianie. Obsadenie nič nezachraňuje, a zopár dobrých momentov vyprší tak rýchlo ako prídu. Totálna strata času. ()

Wade

Crank: High Voltage a znovu nadupaná akční jízda, která se nese v duchu prvního dílu. Tentokrát žádná japonská sračka ,ale Jason musí najít svůj jahodový koláč(=srdce) a znovu při své cestě za cílem musí zabíjet a šukat a znovu být napumpovaný. Na scéně už ale není adrenalin, ale elektřina. Je to stejná jízda jako jednička, přesto to jednoduše není tak dobrý jako první díl, i když je to totožný film jen s jiným problémem. 80% ()

svobik

Je docela s podivem, že jsem se u takového over-the-top filmu, který stojí na své rychlosti, místy strašně nudil. To je totiž tak, když necháte dva blázny točit všechno, co jim přijde na jejich zfetovanou mysl. Teda ne, že by mi to u jedničky nějak vadilo (hned po zhlédnutí filmu jsem si ji dal), naopak, ta je ale oproti High Voltage parádní oddychovkou, která odsýpá rychlostí nabitého Jasona. V pokračování je několik momentů, které jsou dovedeny do nádherného extrému, ovšem místo toho, aby jimi film gradoval, vsadí je Neveldine s Taylorem na začátek. Aby to maximálně fungovalo, musel by mít druhý Crank stopáž nějakých 50 minut, takže co s tím? Nasypat tam dementně podaný flashback do Chevova dětství nebo třeba dialogy o řezání bradavky. Nabíjení je fajn (i když už se na konci trošku omrzí), dostihy jakbysmet a závěrečný Jason rulez, jenže jsou to pouhé fragmenty jinak naprosto nesourodého filmu, v němž často jedna scéna nenavazuje na druhou. Sranda na natáčení je fajn, ale má své meze, pánové. Zííív. 5/10 ()

ghatos

Já se bavil celkem dobře do půlky filmu. Nadsázka i humor fungovali dobře. Potom se však režisér zbláznil a samotný závěr byl už naprostý úlet. Škoda, méně je někdy více. ()

NoFiction

Skvělé zvrhlé pokračování, ve kterém si to Jason Statham nádherně užívá. Fakticky si nikoho jiného do této role, snad ani nedovedu představit. Místy jsem se musel docela hlasitě smát. ()

Ichabod

Neskutečný. Je opravdu hodně výjimečné, že by film vyplňovala akce téměř tři čtvrtiny filmu. Ale tenhle film je mnohem unikátnější hned v několika dalších ohledech. Brutalita (originální a nechutná a většinou nechutná skoro na úrovni Saw série, ale bavila), stupidita (film nedává často vůbec smysl a jde proti vlastním pravidlům - za předpokladu, že tedy věříme, že Crank nějaká má) - v těchto dvou oblastech vstupuje Chelios neohroženě do dalšího levelu, kde je všeho víc. Ve filmu se dějou věci jen proto aby bylo na co se dívat (Amy Smart - Whoohoo!!!) a občas scéna působí jako, kdyby režiséři řekli "a co takhle... ?" a hned to použili bez ohledu na cokoli. Crank 2 je akčnější, vtipnější, ujetěší a jeho zábavnost čiší ze skoro jiných kvalit. Dvojka jedničku nepřekonala, ani není zklamáním, protože o zázrak nešlo ani tenkrát. Pokud akceptujete už hlavní podtitul "He died, but he got better" dvojka Cranku může být hodně zábavná jízda. A Jason Statham? Ve filmu je hned několik záběrů, které ukazují, že si spoustu skopičin musel udělat sám a podle mne jde o bezkonkurenčně největšího akčního hrdinu nejen současnosti (na druhou stranu charismatu zrovna moc nepobral). ()

Guzo

Škoda těch občas až zbytečných odboček (i když některý jsou hodně dobrý - viz doktor z prvního dílu :) A hlavně "godzilla zápasu", ten naprosto kazil dojem z filmu. Jinak se ale jedná o důstojné pokračování se vším všudy, akorát jednička zůstává u mě nepřekonaná. Tak uvidíme, sázim, že další díl přijde v průběhu dalších roků.. ()

Gerret

Nevím jak ostatním, ale mě se jednička zdála o něco lepší. Je to vlastně to samý, akorát se teď místo za protijedem honí za svým srdcem a to umělé musí dobíjet elektřinou. Akce je jinak podobná, stejně svižná a napínavá. Ten konec se mi zdál už moc přepísknutej, ale jinak celkem fajn akční jízda. Jsem zvědavej jestli někdo časem natočí další pokračování. Hodnocení 60%. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily