Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

skranicka

omlouvám se, že kazím průměr filmu, ale já se celou dobu neuvěřitelně bavila :) kachličková pyramida (zjevně kulisa z divadla) s blyštivým reliéfem t-rexe, kostýmy z hračkářství, kalíšky malované dětma ve školce, umělé "peří" z papírnictví, "roh" ze zubu tyranosaura, náčelník s německou vlajkou na pažích (a na bradě a asi všude...), aztécký kmen čítající sedm lidí, indián schopný ztratit stopu tyranosaura, maximálně digitální a úplně hloupoučký párek rexů, prachmizerné animace... a hlavně hlášky a dostatečná dávka nadsázky :) podle mě nezbytný doplněk pořádné oslavy :) ()

Brano odpad!

Keď na to pôjdete ako na komédiu, možno vás to skôr zaujme. Strašne amatérsky natočené, s dosť primitívnym scenárom, ktorý autor asi napísal hodinu pred natáčaním. ()

Fenris 13

Stejně jako Žralokonádo, je i tohle klenot světového filmu. Azték přikyvující španělskému mnichovi se slovy "Vím, říkal jsi, že přijde armáda." sledujíce přitom sedm chlápků oděných jak na LARP s oparukovaným "Cortesem" Zieringem, na to se nedá zapomenout. ()

Pochtli

Bavil jsem se až do konce, ty dialogy, nesmysly, tyranosaurus jako by utekl ze hry Doom.. :oD Trocha toho sexu a bylo by to hrané péčko jak vyšité. ()

DeDanu

Tyranosaurus byl zhoubou Aztéků. Tenhle film byl málem zhoubou mou. Chechtala jsem se od úvodních titulků tak strašně, že mi můj ze všech nejlepší manžel asi ve třetině filmu, z obavy o mé zdraví, rázně vypnul televizi. ()

johnsnow

V pohode mogbsaterík kde síce rexo je o ničom ale celkovo storka neni špatná ani súboju indiánov a Španielov nie sú zlé. A tá nemecká trikolóra ako farba indiánov je topka ()

bobin odpad!

Nevím, co mě to napadlo si pustit tuto hrůznou a pomatenou debilitu . Ale dobře mě tak . Alespoň si příště dám kakra pozor na latinské názvy historických oblud, které kdoví jestli vůbec v těchto anatomických podobách existovaly . ()

Mr.Hlodavec

Absolutní špička mezi céčkovými filmy. Tuhle "zhoubu (šesti) Aztéků" opravdu překoná jen málo co. Natočit dobývání Ameriky asi tak v 10 lidech, vecpat tam Tyranosaura zralého na ortopedii a zároveň i romantickou linku se stromovým sexem - na to musíte mít koule. Jestli jste fandové blbých filmů s počítačovými příšerami, tak si tenhle CGI majstrštyk opravdu nechte až někam na konec. Páč tohle je klenot. ()

silak_xup

Tomuto filmu nejsem hoden dávat hodnocení, jelikož je nad mé chápání. Uvidíte v něm kupříkladu vězení pro Španělské nájezdníky v podobě výběhu pro prasata s půl metru vysokým plotem, věčně zkaleného kněze, zhoubovaného Španěla, který jako lusknutím prstu přestane být zhoubovaný, milující se dvojici ve chvíli, kdy na ně útočí velmi precizně digitálně zpracovaný T-rex a podobné laskominy. Jo a finále? Tak to se nechte překvapit, protože finále s pyroefekty a proslovem zlitého kněze vám možná změní život. ()

Neklan006

Totální béčková bomba. Panoramata, temperama pomalovaní Aztékové, španělští conquistadoři, krásnej digisaurus, nechybí ani zábavný katolický kněz, přinášející divochům slovo Boží. Co chcete víc? ()

mnx

Jednu si to zaslouží, protože se u vskutku "realistických" animací dinosaura královsky pobavíte :))) Vlastně i všechno ostatní je k smíchu, a jako nechtěná komedie to funguje dokonale. ()