poster

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

 • Česko

  Tyranosaurus Rex

 • USA

  Tyrannosaurus Azteca

 • USA

  Aztec Rex

 • Slovensko

  Kráľ Aztékov

Akční / Sci-Fi

USA, 2007, 90 min

Scénář:

Richard Manning

Kamera:

Paul Atkins

Producenti:

David Dwiggins

Střih:

John Blizek

Scénografie:

Cameron Birnie

Kostýmy:

Lizabeth Maggini
(další profese)
 • colapso
  **

  Další bomba od DVDedice:-) Herci v kostýmech se absolutně nehodí do prostředí ve kterém hrají(pokud se o nějakém hraní dá vůbec mluvit),rekvizity jsou k smíchu(domorodá osada,nebo mini obětní pyramida),ale hlavně rex vypadá ještě hůř něž v nejnovější verzi PC hry Turok,přes tohle všechno to má jisté kouzlo a pro všechny kteří hltají každé hloupé béčko lze film doporučit(9.5.2009)

 • Tommassi3
  *

  Nápad docela dobrý, krásná lokace, za zmínku stojí i Ian Ziering.. Ale ve finále to připomíná sci-fi remake naší pohádky Za humny je drak..;) Docela jsem se pobavil ve smyslu od srdce zasmál, což ovšem určitě nebylo v plánu tvůrců tohohle "majstrštyku".. Ano, až tak trapně působí jak výkony všech zúčastněných pseudoherců, tak i veškeré efekty..(19.4.2013)

 • Colonist
  *

  Už dlouho jsem se takhle nepobavil. Celá rodina jsme řvali smíchy, div nám netekly slzy. Je to příšerný film a objektivní hodnocení musí být odpad, ale index zábavy je na 5 hvězdiček. Je to tak krásně špatný a debilní, prostě "so bad it´s good". Edit: Já tomu prostě odpad dát nemůžu, alespoň jednu hvězdičku to ode mě dostane. Kam se na tohle hrabe The Room a Birdemic.(17.8.2018)

 • Big Bear
  odpad!

  Tyhle filmy, to je zvláštní kategorie. Samozřejmě, je to odpad , ale zároveň je nelze nemilovat. Ba co víc. Všiml jsem si, že po nich začínám cíleně jít. Čistě pro tu neskutečnou zábavu, kterou nabízí. A že srandy tam je kupa a často víc než v lecjaké soudobé komedii, to je vidět i z příspěvků těch, co měli s Tyranosaurem už tu čest. Já jsem k DVD přišel v jednom bazáči bratru za 10 Kč. Není to DVD jen tak lecjaké v nějaké ušmudlané pošetce s utrženou sponkou ze sešívačky. Je to pevný plastový obal ohraničený stříbrnými proužky ve kterých hrdě stojí - Sběratelská edice, remasterovaný obraz (jak asi vypadali ještěři bez remasterování, raději nemyslet! :-)! Chtěl bych vidět toho fajnšmekra co si tyhle filmy sbírá... :-) No i když ... vlastnějá sám jich mám vlastně také už pěknou sbírku. Ona je asi sbírka a sbírka a kdo ví jak to prodejce vlastně myslel. :-) . Děj nebudu sáhodlouze rozebírat. Už to tu udělali jiní a skvěle. Dělat conquistu v šesti lidech, to byla pořádná frajeřina. Naštěstí těch domorodců nebylo moc a tak by se to i snad podařilo nebýt Hromoještěrů. V roli samotného Cortéze si nezahraje nikdo jiný než blonďatý kudrnatý Steve z Beverly Hills 90210. Dále tam máme obdobu Bobbyho Sixkillera a Pocahontas Yoko Ono. Jo a ještě jednoho záporáka (kterého v české verzi daboval Spongebob v kalhotách) a pak komparz co dělal Hromoještěrům jídlo. Tohle bych nikde seriózně nepouštěl a snad se ani nehlásil veřejně, že jsem to viděl :-) Věřím ale, že někde na chatě s přáteli (a my jednu takovou máme!) se to dá nějaký večer s lahvinkou či dvěmi vidět dokonce ještě jednou a pořádně si to užít! Jelikož ta zábava a humor byla asi tvůrci nezamýšlená - musím dát ODPAD! Ale uznávám, že je to veselý odpad.(13.12.2016)

 • Trinculo
  odpad!

  Überkrütý film. Aztécka spartakiáda, kachličková pyramida vypadající jako výzdoba koupelny, místo herců mátohy a předvidatelný děj. K tomu všemu Hernánd Cortéz a komplexní morální souboj asi jako meditace nad počtem koleček u dvojkolky. Obdobně šamanské a esenciální "guilty pleasure" jako hrdinův trip v poslední třetině filmu !(3.7.2011)

 • - Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)

 • - Ve filmu byla použita německá vlajka, kterou měl na sobě jako tetování aztécký náčelník. (chaometic)

 • - Na filmovém plakátu je zobrazena Mayská pyramida El Castillo z Chichen Itzá v Mexiku. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace