Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

Cameron Birnie

Kostýmy:

Lizabeth Maggini
  • tomeek

Čekal jsem mnohem větší sranec ve stylu mého srdcového Octopusu 2, ale ono se to celkem dalo vydržet. Ostrov je pravděpodobně jeden z havajských, kde se točil LOST, protože podobnost je opravdu veliká. Zbytek je ale pitomá slátanina. Modrooký španěl, robotická chůze "hromového ještěra", zabití jedinou zapálenou střelou z kuše (bez ohně se šípy odrážely), milostná scéna ve stromě (wtf?), betonová pyramida, přešpatné CGI, "důmyslné" dialogy a demence postav. Ejakuláta, či jak se sakra jmenovala, je docela hezká a až na svůj prazvláštní podlouhlý ksich a dokonale oholené nohy se na ni dívá docela dobře. Je to hrozné, ale jisté kvality to má, proto 1*. "Střílejte!" - "Néé, ustupte!" - "Né, střílejte!"(1.3.2011)

• gurmanik

Kdybych to neviděl odpoledne na jedné komerční televizi (nakonec jsem to ani nedokoukal), tak bych si myslel, že je to nějaký úvodník do zvrhlého dinosaurolidského péčka. Ty výkony herců byly příšerné, ještě horší efekty a ten tyranosaurus v tom filmu vypadal a pohyboval se asi tak, jako bych ho namaloval já. Přemýšlel jsem o 1* z toho důvodu, že jsem se občas dobře zasmál v těch chvílích, které měly být nejvíc napínavé, ale tomuhle prostě musím dát odpad! :D(5.9.2012)

• SarumanKo

Zlý film, ale bohužiaľ zlý tým najhorším možným spôsobom. Aztec Rex na prvý pohľad pôsobí, že by mohol zapadnúť do kategórie obludne nepodarených, ale geniálne zábavných céčok. Disponuje totiž slušnou zásobou perličiek, z ktorých za spomenutie stoja mrzké digitálne dinosaury, ktoré nezraníte výstrelom z dela, ale hŕstkou naostrených oštepov áno, partička príšerne prehrávajúcich conquistadorov v umelohmotných kyrysoch, ktorých modrooký vodca musí nosiť parochňu, aby aspoň čiastočne zakryl germánske rysy, nuž a samozrejme miestni domorodci pomaľovaní nemeckou trikolórou so skvostnými menami ako Matlal a Čokozin, vykonávajúci svoje obrady na vykachličkovanom oltári. Napriek všetkým týmto (a mnohým iným) chuťovkám je ten film natoľko neznesiteľný, že mi robilo problém dopozerať ho aj z púhej recesie. (0/10)(27.3.2013)

• Big Bear

Tyhle filmy, to je zvláštní kategorie. Samozřejmě, je to odpad , ale zároveň je nelze nemilovat. Ba co víc. Všiml jsem si, že po nich začínám cíleně jít. Čistě pro tu neskutečnou zábavu, kterou nabízí. A že srandy tam je kupa a často víc než v lecjaké soudobé komedii, to je vidět i z příspěvků těch, co měli s Tyranosaurem už tu čest. Já jsem k DVD přišel v jednom bazáči bratru za 10 Kč. Není to DVD jen tak lecjaké v nějaké ušmudlané pošetce s utrženou sponkou ze sešívačky. Je to pevný plastový obal ohraničený stříbrnými proužky ve kterých hrdě stojí - Sběratelská edice, remasterovaný obraz (jak asi vypadali ještěři bez remasterování, raději nemyslet! :-)! Chtěl bych vidět toho fajnšmekra co si tyhle filmy sbírá... :-) No i když ... vlastnějá sám jich mám vlastně také už pěknou sbírku. Ona je asi sbírka a sbírka a kdo ví jak to prodejce vlastně myslel. :-) . Děj nebudu sáhodlouze rozebírat. Už to tu udělali jiní a skvěle. Dělat conquistu v šesti lidech, to byla pořádná frajeřina. Naštěstí těch domorodců nebylo moc a tak by se to i snad podařilo nebýt Hromoještěrů. V roli samotného Cortéze si nezahraje nikdo jiný než blonďatý kudrnatý Steve z Beverly Hills 90210. Dále tam máme obdobu Bobbyho Sixkillera a Pocahontas Yoko Ono. Jo a ještě jednoho záporáka (kterého v české verzi daboval Spongebob v kalhotách) a pak komparz co dělal Hromoještěrům jídlo. Tohle bych nikde seriózně nepouštěl a snad se ani nehlásil veřejně, že jsem to viděl :-) Věřím ale, že někde na chatě s přáteli (a my jednu takovou máme!) se to dá nějaký večer s lahvinkou či dvěmi vidět dokonce ještě jednou a pořádně si to užít! Jelikož ta zábava a humor byla asi tvůrci nezamýšlená - musím dát ODPAD! Ale uznávám, že je to veselý odpad.(13.12.2016)

• corpsy

Nech žije parochňa Iana Zieringa. Tento chlapík snáď zoberie každú úlohu. Aj dobyvateľa Cortéza. Mám rád takéto blbovinky, pripomína mi to obdobie, keď som v 90. rokoch sledoval béčkové a céčkové opusy v podobnom štýle. CGI má to svoje, pričom T-Rex sa zrejme občas ani nedotýka zeme a ide o námet, ktorý má svoje ako také parametre. Na toto musí byť človek naladený.(20.1.2020)

• - Ve filmu byla použita německá vlajka, kterou měl na sobě jako tetování aztécký náčelník. (chaometic)

• - Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)

• - Na filmovém plakátu je zobrazena Mayská pyramida El Castillo z Chichen Itzá v Mexiku. (rakovnik)