Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

John Blizek

Scénografie:

Cameron Birnie
  • gumli

Ten film mé jeden jediný klad.A to ten,že bol natočený v peknom prostredí na Havajských ostrovoch,Ináč to bola veľká bieda.Je vidno,že režisér filmu si nedal na ničom záležať.Niektoré z takýchto filmov sú aspoň určitým spôsobom zábavné,aj keď sú zlé ale tento nestojí ani za zábavu.(27.5.2009)

• CageDepp

Najít na filmu něco dobrýho asi nejde. Jenom na začátku mě hnedka dostali, když na zemi našli ukousnutou nohu koně a první co někdo řek, že si ji asi zlomil.(1.1.2014)

• Bobik9

No, když pominu už jenom to, že celý ten nápad byla nehorázná pí*ovina, tak se to dalo dokoukat. Herci byli sice, jak z nějakého porna a efekty dinosaura byly směšné. Navíc blbeček Čokobamba (nebo jak se jmenoval) tam pořád pobíhal a řikal stále to samé. Nicméně, kdyby se ten "film" zkrátil na 40 minut, tak by to asi bylo i docela kouaktelné.(24.7.2011)

• Okara

Naprosto nejzabitějších 60minut mého života, neboť jsem to naštěstí ve dvou třetinách vypnul. Parta aztéků utíká před rozpixelovaným čímsi, co se pohybuje rychlostí pět kilometrů za hodinu, pak na jednoho vylejou plechovku s červenou barvou, udělá Au a ostatní běží dál.....jedna hvězdička za nápad, ale k odpadu to daleko nemá. 15%(21.5.2012)

• Phobia

Já nemůžu hodnotit, protože jsem při sledování smíchy umřela už po slabých 20-ti minutách, ale mám pocit, že když něco smrdí jako hovno a vypadá jako hovno, tak to prostě s nejvyšší pravděpodobností JE ... "Tyrannosaurus Azteca". EDIT 2012: Měla jsem ten blbý nápad doplnit si při repríze pár dalších kousků do tohoto připitomělého puzzle a nezbývá než konstatovat cosi o debilitě scénáře, zoufalosti trikových defektů, amatérské trapnosti, nechtěné vtipnosti a hercích(?), které by bylo lepší zaměnit za loutky... Takový Spejbl a Hurvínek zachraňující Máničku a Žeryka ze spárů tyranosaura, to by mělo šťávu! Zasloužených 10% za exteriéry, za občasné chechtání a za dva chlapy, co měli celkem hezké oči.(2.3.2011)

• - Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)

• - Na filmovém plakátu je zobrazena Mayská pyramida El Castillo z Chichen Itzá v Mexiku. (rakovnik)

• - Ve filmu byla použita německá vlajka, kterou měl na sobě jako tetování aztécký náčelník. (chaometic)