Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiální text distributora)

Nivenx odpad!

Zbytečné pokračování už provařené série, která je odpadem filmu. I když to byla nehorázná kravina, tak jsem se pobavil, jelikož tam hrál Hasselhoff a zemřel. Tak to má být. ()

SeanLSD

Škoda, že vytunené anakondy nedostali k dispozícií aj zodpovedajúce navýšenie rozpočtu a scenáristickej a technickej originality. Inak je to ale relatívne zvládnuteľný počin s Davidom Hasselhoffom ako paródiou Douglasovho lovca z LOVCOV LEVOV a sexi herpetologičkou, aj napriek tomu, že dusnú džungľu vystriedal obyčajný východoeurópsky les ako máme všetci za humnom... ()

Jirgen

Tak to byla síla :D Po dokoukání jsem myslel, že vrhnu kachnu po včerejším rumovém opojení. Kvalita monstra mi přišla naprosto otřesná, David ten předvedl taky velký kulový a celej film s náběhem na další díl stál víte za co.... Pro mě velké zklamání, protože jsem se docela na to těšil, předešlé dva díly mě docela zaujaly, tak jsem si myslel že udrží 3 aspoň stejnou laťku... Mýlil jsem.... 1* za toho černýho kluka, kterej si nezasloužil zemřít :D ()

t_gon odpad!

Film obsahující všechny „kvality“ a prvky produkce Sci-fi kanálu se snaží navázat na jméno svých dvou mladších bratříčků. I když se snaha cení, tady byla zbytečná… Sci - fi sem tam umí vypustit snesitelně strávitelné béčko, avšak tady to byl zoufalý počin, jež bude mít brzy následovníka. Dle dalších detajlních popisu chyb a teroru ve filmu + obsahu výše je toto solidní varování všem, kdož hladoví po tropických plazech na plátně. ()

Lachtaan

Zápletka: Tyvole, jak jste mohli z poněkud děsivé anakondy z 2. dílu udělat tak nechutného mutanta, který boří veškerá pravidla přírody o hadech?! Monstra: Oceňuju, že hadi s hlavou zdejší "anakondy" skutečně existují, ale to vrzání gumy při každém pohybu našich hlavních akterů bylo ubíjející. Herci: Chvála tvůrcům, že téměř všechny postavy neherce nechaly pochcípat bez potřeby si k nim vytvořit jakési sympatie. ()

ywo666

0 hviezdičiek za film 5 za Davida Hasselhoffa. Každá sekunda, keď nie je na scéne, je totálna strata času a nuda. Akonáhle sa ale démon pobrežnej hliadky objaví, film sa mení na skvelú zábavu typu one man show. David by mohol kandidovať na najhorší herecký výkon posledných sto rokov. Takmer každá jeho hláška stojí za to, už len spôsobom akým ju "pán herec" podá. Nikomu, kto sa nedokážete zabávať na snahe neherca však tento film neodporučujem, lebo kvalitatívne je to totálny odpad. Ale Hasselhoff neuveriteľne dáva. ()

Mishqo

Už len obsadenie značí veľký prepadák...a vzhľadom na to že už prvá Anakonda bola strašná blbost si myslím že tretí diel sa už vobec neoplatilo filmovať ()

demented

Čože sa nám to tu urodilo? Tehotné, geneticky upravené anakondy s papuľou plnou ostrých tesákov veselo odkusujúcich hlavy mariňákov a vedcov, s bodcom namiesto chvosta, veselo hltajúce jedného človeka za druhým (bez toho aby sa ich obťažovali vyvrátiť - česť jednej výnimke), peklene rýchlo sa plaziace v lesoch jedného bližšie nešpecifikovaného štátu vo východnej európe. A ako čerešnička na torte - "hláškujúci" drsoň a lovec v jednej osobe David Hasselhoff ("Kde je krv, tam bude viac krvi") :))))))))) ()

Wilston odpad!

Doufám, že to hajzlhof přežije a uvidíme i v dalším pokračování...:-) Vrcholem všeho bylo, když v čase 49:49 prošel v pozadí neznámý člověk (asi někdo z filmového štábu), to by se u filmu, který je z roku 2008 snad už nemělo stávat.:-/ ()

SG-1 odpad!

"Armáda v týhle zemi je asi tak bezpečná jako flaška kořalky na schůzi alkoholiků." -Hammett- ()

Rudinsky odpad!

Sračka ultimátneho rangu, kedy aj to niečo (a bolo toho skutočne málo) z predchádzajúcich dielov posiela do zadku Míč Bjúkenen, ktorý bije anakondy jednu od druhej, a tie pri tom vydávajú zvuky ako prasce na bitúnku. Digitálnu animáciu "monštra" robili vo Photoshope, a navyše, v tomto filme je toľko technických chýb, že ste si ich možno ani nevšimli (ľudia prechádzajúci sa v pozadí a pod.) Navrhujem vytvoriť ešte jednu súťaž, ktorej hlavná cena bude zlatá anakonda... ()

borec999

Jednotka áčko, dvojka béčko a trojka? Výplachové zetko otrasnej kvality. Tvorcovia sa odviazali a vytvorili anakondy, ktoré sú super rýchle, merajú cca 20 metrov, na ocase majú jedovaté ostne, odkusujú hlavy na počkanie a sfarbením, resp. celkovým vzhľadom reálne anakondy vôbec nepripomínajú. A samozrejme sú plne CGI a efekty s nimi vyzerajú otrasne. Upozornenie, naozaj otrasne, aj na pomery nízkorozpočtových filmov. Aspoň, že prvá polka s útekom anakond z laboratória je statočný masaker, kde sa krvou a útokmi nešetrí a tak som sa nestihol príliš nudiť. No a po tomto zas prišiel na scénu David Hasselhoff, ktorý si od momentu príchodu nekompromisne kradne každú scénu pre seba a svojim "(ne)herectvom" a hláškami spravil z filmu príjemnú guilty pleasure záležitosť. Čiže vo výsledku, ten film nakoniec prežitkom za mňa nebol zlý a nenudil som sa. Aj keď objektívne musím priznať, že po filmárskej stránke Don FauntLeroy natočil naozaj mizerný film... 50% ()

Holina

Měl jsem pro první Anakondu slabost, což mi bylo vyčítáno. Dvojka byla klasickým pokračováním se všemi zápory. Trojka je také trojka jak má být. Na videu a hodně hluboko v regálu. Škoda... ()

AdamesWWE

[1/10] Tretie pokračovanie v celku dobrej a slušnej série sa mení na oveľa slabšie a lacnejšie pokračovanie. Príbeh je úplne jednoduchý, klišovitý a prepracovaný nieje po žiadnej stránke nijak výnimočne, kamera, strih a technická stránka sú podpriemerné a je tu vidieť množstvo záberov, napr. zábery z áut, točené z lacného štúdia a prostredie v ktorom sa aktéri tohto "hororu" pohybovali je dosť slabé, a tie interiéry sú o niečo lepšie ale nezaujímavé. A hlavný problém je okrem scenáru aj totálne zlé, lacné a digitálne zobrazenie gigantického hada, Anakondy. Je to až príliš počítačové a pôsobí to odporne a nezaujímavo, hororovo? Haha. Herci sú v tomto filme úplne obyčajný a ich úlohy sú len akési bábky ktorú Anakonda zje a hotovo, nikto lepší tu okrem Hasselhoffa nieje, ten tu má aspoň dobrú úlohu a podá tu pár dobrých hlášoh. Film je uvádzaný ako "akčný/horor". Prvé dva filmy boli dobrodružno akčné a hororovo ladené filmy,no tento film sa nedá zaradiť ani medzi jeden žáner, lebo film nemá žiadne tempo a je veľmi krátky, čo je dobre, síce je to lacný a slabý film ale vdaka svojej krátke nieje až tak nudný, ale tempo nemá fakt žiadne. A neviem, čo má byť na tomto hororové. Ničenie hlavných aktérov počítačovou anakondou, tieto momenty sú obsahovo nezaujímavé, spracované sú slabo digitálne a ani jedna smrť nestojí za reč. Po dobrých dvoch dielch jasný pokles kvality, slabý scenár, horší herci a spracovanie minimálne o dva stupňe nižšie. Pozrieť sa to raz dá, ale aj ten čas som premrhal na nezaujímavý B film, ktorý nieje ani hororom, ani dobrodružnou/akčnou jazdou, proste len jednohúbkou, ktorá je nieje na zjedenie, ale na smiech a na zamyslenie pre hercov, na akú hlúposť sa to podujali. ()

Prochy38

Tak to už je moje třetí anakonda. Vím, že s J.Lo se mi to líbilo moc, Krvavá orchidej byla slabší, ale nebyla to pořád taková sračka jako tohle. Kdybych to zařadil mezi Béčka, všechny ostatní Béčka by se urazila. Hnus, fuj, ble. Opakuji se. Jak někdo může točit film o hadech a nic si o nich nezjistit. Anakonda s bodcem na ocase, kterým, pozor!, vraždí. A vůbec zvíře, které vraždí. Vždy zvěř lovila jen pro potravu, tady tomu tak nebylo. Pozabíjí, co potká, doktory, lovce, jen rodinku u vody ne. Který had prosím kdy ukusoval hlavy? Anakonda mí sice pořádné zuby, ale ne řady jako žralok. A bože! Anakonda, která tráví 90% ve vodě a zbytek ve vlhké džungli, nemůže pořád a stále vyhledávat suchá místa (viz stodola apod.). A který z hadů prosím je živorodý? A snad jen už, Anakonda sežere jedno větší zvíře a pak měsíce tráví, ne že sežere vše co potká. K tomu s tou kůží. Dlouho před svlekem odmítá potravu, ale o tom bych tu mohl mluvit do nekonečna. Jo a jediný had, který plive je jistý druh kobry. A mám pocit, že to co ten magor na konci dával do pytle byla krajta. Já vím, to bylo tím sérem:)). Hvězda za krásnou Crystal Alen. ()

TERRORDROME

A je tu ďalšia "hadovina". Na rozdiel od prvých dvoch dielov sa toto ani len nepokúša tváriť ako nejaké áčko a miesto toho radšej ukazuje roztrhané telá vedcov s črevami navrch. Ten Hasselhoff na začiatku vyzeral ako taký zábavný béčkový drsňák s cigarou v hláškujúcej hube, ale potom už nahodí košeľu a je po srande. Nasleduje už len nahánačka lesom s partiou dementných lovcov a digianakondou čo má nabodávací chvost ako votrelec. No, je to stupídna hadia hovadina, ale videl som oveľa-oveľa väčšie, takže si to aspoň jednu hviezdičku zaslúži, už len za tú krv a odhryznuté hlavy ( a vyvrhnutú nestrávenú kozu ) ()