Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

SOLOM.

Náhodou to nebylo zas až tak špatné. Holubovou a Klepla mám docela rád, no a Bendová s Morávkovou na ty roky nejsou vůbec špatné (vzhledově). Horší už to bylo s moderátorem, protože Vondráčka moc nemusím, ale Bohouš to zachraňoval alespoň hláškami… ()

becki_tu

Ačkoliv je zde v módě kritizovat tvorbu našich komerčních televizí (ano, kdo to ještě neví, Nova i Prima jsou televizemi komerčními ;) ), já kritizovat nebudu. Pořad, kde takzvaní hadači (bohužel pořád ve stejném složení) hádají povolání člověka, není sice ničím převratným, ale jako oddychovka po práci nebo jako kulisa při večeři to poslouží dostatečně. A to i bez větší újmy na divákově psychické kondici. Občas je to docela vtipné, ale někdy to zase zavání trapností. Holt od tuzemské televizní produkce zábavných pořadů nečekejme žádné zázraky. ()

duklak2

S tímhle pořadem šlápla Prima hodně vedle. Připadá mi i trochu „úchylný“. Nějaká naše „celebrita“ si sedne a další „celebrity“ si zaváží oči a hádají, co dělá. Popravdě nechápu, jak někdo může ztrácet čas u takovéhle blbosti. Škoda, že v našem národě se nachází tak málo inteligentních lidí, jako jsem já :-). Podle testu mám IQ 60-70 :-). Což je debilita :-(. ()

Handle

A co je na tom tak hroznýho? :) Sem tam se kouknu a TAK špatné (jako zdejší komentáře) mi to rozhodně nepříjde. ()

BigDeal

Česká verzia Inkognita ma vôbec nezaujala, všetko sú to herci a nie zabávači, hovoria si vtipy, ktoré chápu len oni a divák sa môže čudovať. ()

tomeš

Pořad tohoto typu stojí na stálých "hadačích", známých a pokud možno vtipných hercích. A ty se Primě podařilo vybrat geniálně, proti tomu nelze nic namítat. ()

Wysch

Jdu vejš, než bych měl, pač... Měl jsem tu možnost hodit si kompars ve VKVčkách, takže jsem se čirou náhodou setkal se Zounarem, byla tam i Danča Morávková a musím říct, že tenhle pořad si na nic nehraje. Viděl jsem jen pár dílů, to ano, ale na druhou stranu, z těch pár dílů byla cítit uvolněnost, lehkost, ale v jednom dílu i únava. Myslím, že točí několik dílů najednou a je to poznat... Jinak odpadové hodnocení jsou tu dle mě celkem mimo - pač a protože v rámci české televizní zábavní scény je tohle přímo luxus. ()

mysiak odpad!

Česká napodobenina Inkognita, nie je ale vôbec vtipná a hádači nepasujú vôbec k sebe...pustím si radšej Jednoducho Mária ako toto... ()

Popluh

Zpočátku to šlo, ale pak už se jednotlivé tváře okoukaly a takto jednoduchý námět se nedá ždímat donekonečna což bohužel komerční TV Prima nepochopí. I tak je však Petr Vondráček jeden z těch lepších moderátorů na české televizní scéně. ()

pevico odpad!

Nevkusný, blbý a trapný pořad...no hlavně že se má Morávková i s ostatními primitivy kde předvádět! ()

sonnak

Co blbnete? Dyť je to príma. Jedna z mála věcí z české televizní produkce, u které neblinkám a podívám se na to rád. Odpady za co proboha? ()

gogos

Opravdu špatný zábavný pořad. Celkově primácká zábava=bod mrazu (až na vyjímky). Ale Vondráček a spol je opravdu jen banda trpaných tupců, vhodných pro důchodce... ()

blackrain

Této zábavě jsem nějak nepřišla na chuť. Dávám raději přednost jiným věcem, které mi příjdou mnohem zajímavější. ()

type_B odpad!

Nejvtipnější je Zounar, zajímalo by mě, jestli existuje aspoň jeden díl, kde by dal dohromady celou větu - nedej Bože souvětí - aby měla smyl a kde by nebyl místo podstatných jmen houf neurčitých a ukazovacích zájmen. ()