Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

cheyene

Podle mého je "Hádej, kdo jsem!" povedený pořad, u kterého se člověk zasměje i zapřemýšlí. Kvarteto "hadačů" je velmi dobře poskládáno, ovšem po odchodu Dany Morávkové už to není ono. Pravidelně nesleduji, ovšem je to jeden z mála televizních pořadů, u kterého divák (já) vydrží a nemusí se nudit. Jediným problémem může být pouze dlouhodobé vysílání a s tím spojené vyčerpání profesí, opakující se humor, atd. ()

paascha odpad!

Vrchol prímáckého debilního nevkusu, který nemá konkurenci. Petr Vondráček, kterého jsem kdysi znával jako pohodáře a výborného muzikanta zřejmě objevil své horší já a předvádí nevídané. A ty kreatury s ním? Tlustá a trapná Danuš, věčná mladice, přetrapnej Klepl, co už neví nic, Prasoun jizvoun Zounar, který bere všechno, kde ho chtěj, aby si aspoň trochu vydělal, a palice Bendová, čubka s kurví tlamou, které do debilního seriálu připsaly ty krávy scénáristky další roli, zřejmě jako odškodnění za mateřskou. Peklo na zemi, hnůj a sračky ()

hippyman

nechápu, jak tohle může někdo (a bohužel se i v naší rodině tací najdou) sledovat pravidelně... naskakuje mi husí kůže, jen jdu kolem TV! ale podobnými hrami se bavíme kolem třetí hodiny ranní v nonstopu... bohužel tady jsou všichni střízliví a myslej to poměrně vážně! jedna hvězda za díly, ve kterých má bendová aspoň odvážnej dekolt... :-) UPDATE: musím hvězdu přidat, minule jsem se ve slabší chvilce párkrát zasmál... :-) takže 40% ()

Stegr

45% - Je to stále o tom samém. Někdy je to vtipné, někdy trapné, ale hlavně se na to dá celkem v klidu koukat, takže tak... ()

DJ Obelix

Je pravda, že postupem času už to nebaví tolik, jako na začátku. Ovšem rád se na to stále podívám. Odpad? Ani náhodou. Vždyť to by potom bylo na úrovni různých Gogo Show a podobných nováckých estrád. A to není ani náhodou ()

Frajer42

Hádej kdo jsem je soutěž, která mě kdysi velmi bavila a byl jsem její pravidelný divák. Poté nastávaly různé změny enginu. Příchod Evy Holubové byl poslední hřebíček do rakve, jak se tak hezky česky říká. Brzy poté, jsem soutěž přestal sledovat. Brzy poté soutěž skončila. ()

Chrustyn

Stydim se ale ikdyž se nejedná o nic extra má to v sobě něco co mě donutí dojet to až do konce, když se mi podaří to v TV chytit. Já si myslim, že to není takové peklo jako mnoho jiných "zábavných pořadů", které se v TV vyskytují. ()

Arsenal83

Myslel som, že slovenské Inkognito s moderátorom baranom Voštinárom bude vrchol sračiek, ale zdá sa, že naši západní susedia dokázali kvalitu ešte znížiť. Strašne trápne, zlí hostia, žiadny humor. ()

triatlet

Hádejte, vydržel jsem víc než pět minut? Slaboduchá podívaná. Snad se při ní bavili aspoň vystupující. Mě jako potencionálního diváka neupoutala. ()

heyda

Tak tenhle pořad mám doopravdy rád. Petr Vondráček je skvělý moderátor a sympaťák. A jelikož se tento pořad většinou kryl s nějakým nesmyslným nováckým seriálem, tak jsem nepřemýšlel a koukal na toto! ()