Po shlídnutí traileru v kině jsem se na tenhle film prostě musel podívat. Takový perfektní výlet do let minulých se vším všudy, že to nejde ani na kousíčku poznat. A podle toho taky vypadá scénář filmu, kromě hlášek ničím zajímavý ani originální. Parádní večerní oddychovka u které se člověk zasměje, ale víckrát jí vidět nemusí. Každopádně si za "originalitu" zaslouží 4/5.(26.1.2010)

Stylová černošská ghetto verze Ramba, největší krutofrajer a ultimátní obšťastňovač - BLACK DYNAMITE! Jako film je to hodně parádní tribute sedmdesátkovým blaxploiťákům, zábavný a dobře vypadající (pozor, jedny z nejlepších animovaných závěr. titulků co kdy), takže u mě jen a jen spokojenost. Uvidíte kungfujícího prezidenta Nixona a dozvíte se, co má společnýho ďábelský plán na masový zmenšování černošských pyjů s aférou Watergate:) Chuťovka. "I swear on the ghost of Abraham Lincoln, I'm coming to emancipate... and proclamate... on your ass!" [HD](24.9.2010)

Dosti bylo Samotářů a Rocky Horror. Black Dynamite je pártyfilmem pro nové tisíciletí. Chápu, že si to asi neužijí úplně všichni, ale i pokud máte méně než půl promile v krvi, musíte ocenit, že Sandersovi se podařilo výjmečné: natočit parodii a upřímnou poctu v jednom. Nejlepší na Černým Dynamitovi bylo to, že zachovává z původních blaxplotation amatérské kouzlo nechtěného. Finální záběry jednotlivých akčních sekvencí jakoby náhodou končí asi dvě-tři vteřiny poté, co dosáhnou svého vrcholu a přehoupnou se tak z macho-ultra-khůl pózy do jemné trapnosti. Právě tyhle vychytávky způsobují, že jsem ze Sandersova filmu tak nadšenej. Tyhle a závěrečný souboj s Nixonem :)(6.7.2010)

Humor trochu podobnej jako v Ali G in da House (jen ne tak častou za hranou... vkusu nebo čeho), akorát že je to celý mnohem dotaženější, fakt. Navíc dokonalá parodie a současně pocta praštěnej akčňákům a detektivním komediím 70. a 80. let, se vším dobrým i špatným, co k tomu patří. Možná né na stoprocent, ale rozhodně je to stoprocentní prdel. Loved it, mistrrr Dajnemájt.(12.3.2010)

Pri tomto filme je dôležité pochopiť zámer. Považovať ho za čisté blaxploitation z polovice 70-tych rokov je chybné. Hoci Čierny Dynamit má všetky znaky subžánru ( černošskí hlavní predstavitelia s guľatými afro-účesmi, ktorí si s obľubou nadávajú do negrov, bieli gauneri alebo policajti, všadeprítomné prostitútky, drogy, bitky, funky hudba, hlášky ), je to predovšetkým pocta týmto filmom. Trochu komédia, trochu paródia, určite je to akčný nárez ako sa patrí s množstvom hlášok, rôznych bitiek a úmyselne patetických prejavov. Slušná zábava.(25.2.2010)

• - James McManus kvôli natáčaniu tohto filmu cvičil denne šesť hodín s nunčakami. (beso74)

• - Hlavním inspiračním zdrojem pro film byla píseň „Superbad“ od Jamese Browna. (nocojed)

• - Malý prostetický penis, co má Gunsmoke po zákeřném drinku, je ve skutečnosti obarvený dětský dudlík. (JayZak)