Jako pocta a další příspěvek do žánru více než zdařilé, jako samostatně fungující počin a nabušená parodie až mdlé. Fórků, žánrových zlepšováků a nekorektního utahování si z vlastních řad je totiž po úvodní dvacetiminutovce poskrovnu a absenci jakéhokoliv děje, kvůli čemuž film skončí stejně tak rychle jako začal, ani pekelně cool Michael Jai White (obdařen navíc bojovou průpravou, díky které film působí v akčních sekvencích oproti 99% blaxploitationů až přesvědčivě) před průměrem nespasí. (44. MFF KV - 5.7.08)(13.7.2009)

• Frajer42

Totální, ale opravdu totální pičovina o hrozně nesympatickém negrovi Norrisovského stylu. Nudný je film po celou dobu trvání. Nic se v něm neděje. Debilita střídá trapnost a stále se to opakuje. Závěrečné titulky jsou vysvobozením. Větší pičovinu jsem neviděl měsíce. Scott Sanders je buzík a navždy jím zůstane. ODPAD!!!!(15.2.2013)

Nemám slov. Už dávno ma nič tak nepobavilo ako táto polo-paródia, polo-ukážka všetkých možných žánrových klišé, predvedených v tak nádhernom afekte až sa mi nechcelo veriť, že je len hraný. Veru, jedno z najväčších umení je zahrať zlého herca :-) plných 5 za šialenú scénu, zobrazujúcu chvíľku "osvietenia" a následné asociačné dedukcie !(9.11.2011)

Bavil som sa viac, než som predpokladal. Lenže na druhý deň už som si nedokázal spomenúť na jediný gag či hlášku. V pamäti zostala len štýlová atmosféra, šialený záverečný súboj a MJW, ktorý si úlohu maximálne vychutnal. A ešte totálne zmätený scenár, v ktorom sa postavy objavovali a mizli celkom náhodne (ale to bol možno zámer).(23.2.2010)

Uaa! Ultra-mega-šupa-nárez. Negrovský masaker väčšieho kalibru ako bol kanón samotného Dynamita. Takéto oldschoolovky ja teda môžem, ale že sa jej dočkám práve od podobného tvorcovského zloženia by som teda nepovedal. Neskutočne štýlová jazda s tak dokonalou atmosférou sedemdesiatych rokov, že ani samotné sedemdesiate roky takú nemali. Prestrelky, bitky a hlášky sa tu striedajú v neskutočnom tempe, až by človek povedal, že nie je možné, aby to tak vydžalo hodinu a pol. Ale títo čierni machri jednoducho majú stále čo povedať, lavína hustých hlášok nepozná konca a Michael Jai White stále do niekoho kope, mláti, či strieľa. Iný postoj mu nakoniec ani netreba, pretože akýkoľvek náznak ozajstného herectva sa v okamihu mení na paródiu. Konieckoncov film samotný paródiou aj je, miestami trošku prehnanou, ale zato najcoolovejšou za posledné roky. Jediné, čo mi zostáva, je len modliť sa, aby nejakým nedopatrením nevzniklo pokračovanie, pretože niečo podobné sa zopakovať podľa môjho názoru nedá. Pretože toto bolo robené s radosťou a pre radosť ostatných, a je to cítiť. A budem rád, keď si nebudem musieť tento zážitok kaziť nejakým úbohým a zbytočným príbehom, ktorý sa naň bude snažiť nadviazať. 85%.(30.12.2009)

• - James McManus kvôli natáčaniu tohto filmu cvičil denne šesť hodín s nunčakami. (beso74)

• - Malý prostetický penis, co má Gunsmoke po zákeřném drinku, je ve skutečnosti obarvený dětský dudlík. (JayZak)

• - Hlavním inspiračním zdrojem pro film byla píseň „Superbad“ od Jamese Browna. (nocojed)