Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiální text distributora)

warrenur

Cervenak to opisal prakticky mojimi slovami. Cez namet, prevedenie i hercov. Niet viac co dodat. Z takehoto "survival" a naslednej eliminacie musi ist uzkost, napatie. Z casti sa to i darilo, alebo potom som uz predvidal prakticky kazdu jednu akciu. Zrejme som toho uz videl vela a teda i zaver bol ocakavany. Nic moc, mierny podpriemer. ()

BathoryMan

X-krát videné v iných hororoch až som si nakoniec povedal!DOSŤ!Stačilo mi vidiet niekolko takýchto filmov až som pri tomto pochopil že tu nejde o nič iné než aby to bol čo najvernejší krvák!Nakoniec ale ztoho vzišiel krvák podobní všetkým tím Hostelom a Carverom a mna už nebaví stále sledovat to isté tupé násilie,ubližovanie,mučenie!S takýmito filmami nadobro končím a Norom dávam aspon 2 hviezdičky za snahu! ()

Judas

Nic objevného nebo nového v tomto snímku není, ovšem brilantně navozená mrazivá atmosféra norského lesa je naprosto úžasná. Po celou dobu snímku jsem se nemohl zbavit dojmu jakési variace na Wrong Turn, ale jeho délka z něj dělá podívanou v mezích vkusu. ()

mackey

Severská hixploit/exploit kanonáda, která mi nedala ani na chvíli oddechnout. Jsem v takhle pozitivním hodnocení asi jeden z mála, ale opravdu si takhle nějak klasickou lesní naháněčku představuju. Akurátní stopáž, vcelku fajn a sympatičtí herci, vidláci naháněči jen o trochu hloupější, než by bylo zdrávo. Nicméně v kombinaci s věrným a prověřeným prostředím lovem zmítaného lesa to tady všechno funguje. Určitě příjemný překvapení. ()

Hapretor

Pro otrlejší dobrý relax. Pro jemnější povahy nekoukatelné. U mě dobrý. Jen konec je takový nejasný. To je škoda. Takže bude dvojka. A chci více krve a mrtvol a obětí. Vždyť tento žánr není o ničem jiném. ()

Rathalos

Norska napinava,mierne brutalna jazda temnym strasidelnym lesom so skvelymi gore efektami a mrazivou atmosferou,ktora ulahodila mojim ociam...:-) ()

Ygnor

Nemůžu hodnotit více než Eden Lake, přestože ti lesní magoři byli v možnostech svého chorého výskytu pravděpodobnější a zápletka, pokud jste nějakou našli, akceptovatelnější. Rok 1974 se už nevrátí, tak jako Leatherface ... To co se dneska točí jsou jen tisíckrát obehrané variace, jako v hudbě, kdy donekonečna se vydávají staré hity v novém kabátě. Málo který, dovolím si použít slovo horor, se v dnešní době stane tím, ke kterému se budeme neustále vracet a stane se tzv. kultovním. Jo, vyloupne se možná sám až po x letech, kdy budeme vyprávět svým vnukům, jak se točily pravé gore efekty, bez počítačových triků ( je pravda že někdy chyběl rozpočet), jak se čechrala atmosféra, kterou už nejde také nějak nahradit. Jak trh zaplavily béčkové šílenosti, které nám na videu vyrážely dech. Nejsilnější deviza filmu je námět. Pokud ten není originální resp. dílo není originálně zpracované, ztrácí hned 30%. Další jdou dolů s režií, kamerou, střihem, herci (kteří umí hrát a nejen pózovat) a logickým scénářem… Krásná příroda, kostýmy, a realistická „špinavost“ už film nezachrání. A pro pó až dostanete obouruč pažbou brokovnice pořádnou ťafku od nasraného stokilového „vidláka“ směrem do obličejové části, tak vyplivnete polovinu zubů, pokud Váš nos nebude znázorňovat rozšlápnuté vejce natvrdo uvnitř kaše,co sloužilo dříve jako centrum přemýšlení. Pěkný bonmot o „chytrých“ lidech z města a „buranských“ venkovanech napsal Shadwell ;-). ()

cerbygerby

Nooo tak na tenhle horor jsem se těšil, podle komentářů to měl být masakr.. a neříkám že nebyl, ale zdálo se mi to takové zvláštní.. Začátek super hned jsem byl natěšenej že by to od začátku mělo takový grády.. no ale nestalo se, změnilo se to v klasický začátek (partička mladých lidí jede stanovat) s ještě v tomhle případě hroznou hudbou, která se do takového filmu nehodí.. tedy aspon podle mého názoru... No ale pak se to konečně rozjíždí, pobíhání po lese, zabíjení, no a samozřejmě nesmí chybět klasický konec.. ()

RobLord

Parta mladých lidí si OPĚT vyjela užít do přírody, kde je začne OPĚT lovit banda křupanů - přežije OPĚT největší outsider? Jak dnes - v tom oceánu vyvražďovaček - může takový film ještě někoho vzrušit a vyděsit? Filmoví tvůrci se opakují jako poškrábaný vinyl. K totálnímu klišé chybí už jen natočit Rovdyr II, kde patru mladých lidí, kteří si OPĚT vyjeli užít do přírody, OPĚT vyvraždí okoukaným způsobem partička pubescentů: to je totiž v rámci moderního hororu in. Hon na člověka není vůbec špatný nápad, pokud se mu ovšem dostane neotřelého a působivého zpracování: Texas Chainsaw Massacre, Wrong Turn, Surviving the Game nebo Zero Boys. ...Až se bezdomovci v našich lesích přestanou jen opíjet krabicovým vínem, třeba si uvědomí své možnosti a šance; člověk a jeho pes by mohl být vydatnou výživou. Takže až jednou ve vysokém borůvčí šlápnete do medvědí pasti, nezoufejte. Máte velkou šanci přežít, neboť školení pro surviving know how jste viděli už nejméně stokrát. ()

foundation

Nori si u mna trochu napravili reputaciu a po mnou uplne nepochopenom Villmarku je tu Rovdyr, ktory bojuje o svoje miesto v zanri takymi zbranami ako silna atmosfera, nekompromisna stopaz a slusna brutalita. V com naopak straca body je velka koncentracia klise, sablonovity scenar / aj ked pri podobnom filme nemozeme cakat nic extra / a z toho prameniaca predvidatelnost deja. Hlavne posledne minuty to uz ide pomerne pekne na nervy. Kladne postavy v pohode, zapornym by som tu este nieco malo pomohol. Na jedne strane sa to moze niekomu zdat o to strasnejsie ze su to normalni ludia, na strane druhej aspon jeden z nich mohol mat ksicht trochu ,,vykriveny,, pre lepsi efekt :D. Ono to je ale asi jedno pretoze tvare bol snimane minimalne. Manhunt sa teda nakoniec ukazal ako nadpriemerna zalezitost ktora nie je bez chyb ale vzniknute kiksy dobre vyvazuje celkovo vyborna pozeratelnost a napatie. Velmi silne 3, skoro az 4 hviezdy. ()

BLabaKAn

Partička mladých lidí si vyrazí dodávkou na rekreaci do přírody. Cestou staví na benzince pro nějaký to jídlo a pohonou hmotu. Uvnitř podniku padne pár sprostých slov mezi asi se "stálými zákazníky benzínové pumpy". Zde potkávají dívku, která moc nevypadá ve své kůži. Požádá jednoho kluka z party zda-li se s nimi nemůže svést, jeho odpověď je samozrejmě kladná. Potom vychazejí všichni ven a dívka uvidí venku stá džíp a v tu ránu začne být trošku vyděšená a co by dup už sedí v autě. Auto pomalu nastartuje a oni odjíždí od benzínové pumpy. Partička lidí se začne ptát a vyzvídatod holky co k nim nasedla nějaký informace. Pak zdálky z auta spatří ten džíp jak jede za nimi a ona začne řvát jeť jeť. Mno než to stačí pomalu říct, udělá se jí nevolno a začína zvrcat, auto zastaví a všichni vyskáčou ven. Zde jsou nějaký menší nepokoje v partičce a najednou hle, vyloupne se nějací týpci, v ruce bambitku a jeden z nich to rovnou napálí do dívky co si k nim přisedla do auta na benzince. Jedna holka na to začne pak moc povykovat, tak ji odkrouhnou taky. Takže na budoucí lov mají bohůžel jen tři lidi. Ty se následovně probouzejí kde si v lese. Vymotají se z provazu a netuší co se děje a pak příjde ten zvuk, zvuk lovecké trubky. Lov začína v plném proudy a veřte, že nudit se určitě nebudete! ()

zberatel

Tri davam len kvoli stopazi a asi dvom gore efektom, inak je to prakticky nezazivna predvidatelna nuda ktora sa sice da pozerat, ale trpi nepritomnostou zapametovatelnych scen ako v Dead Snow ci tazivej a bezutesnej atmosfery aka je v jazere smrti... ()

bakeero

Klasická vyvražďovačka, která hraje dle známých pravidel, ale díky ne tak okoukanému norskému prostředí působí překvapivě svěže a příjemně to utíká. Rozhodně neurazí, ale podruhé si to pouštět nebudete. ()

Alexandre

První polovinu filmu jsem si užíval, pak už to ovšem začalo přecházet v nudný děj. Pár scén se povedlo, ale většina z nich mohla být vypjatější a lépe natočena. Jinak scénář není špatný, možná by to jen chtělo ještě trochu vylepšit dramatickou hudbu, efekty a bylo by to OK. Takový průměrný krvák - 50%. ()

fililipekk

Buranský vidláci se baví tím, že pořádají hony na lidi. Hodně v pohodě hixplo. Brutální, temný, drsný a ponurý. Dobrý Norové. ()