Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Meev

Podle mě originálně zpracovaný, někdy vtipný film. Viděl jsem ho mnohokrát, taky pro to patří mezi mé nejoblíbenější filmy, ale možná, v tu chvíli, kdy je komentář čten, už není. Ale film pro hezké odpoledne doporučuju a nudit se rozhodně nebudete, 85%. ()

Renie42

Téma, které už bylo několikrát zfilmováno. Zajímalo mě, jak se s tím tvůrci poperou tentokrát. Ani mě moc nezklamali, dalo se na to koukat. Jen ty morální žvásty se Zacových úst, ty byly chvílemi i vtipný. Rajcovní Audi R8 a Lamborghini Gallardo, na to jsem víc slintala než na samotnýho Zaca Efrona :-). ()

ratpile

Nečekaně příjemná a na dnešní poměry inteligentní a zábavná teen komedie. Efron je tu překvapivě sympaťák, Leslie Mann taktéž a navíc krásná, Perry je sice pořád Chandler Bing, ale neurazí, stejně jako celý snímek. Perfektní dvojice LOTRovských geeků. Teen komedie na úrovni. ()

Cortesz

Příjemná komedie, která ovšem jen naruby kopíruje "Velký" s T. Hanksem. Pár vtipných momentů zde bylo, ale mnoho jich nebylo. Herecké obsazení je slušné, řekl bych, že z toho Efrona něco bude, Perry je zábavnej ve všem v čem se objeví a překvapil mě Lennon, kterej se staral o nejvtipnější situace. Jinak jde spíše o průměrnou komedii, která sice pobaví, ale rychle zapomenete. ()

LuNaj

Parádní komedie. Čekal jsem silný podprůměr a dostal jsem bezvadný kousek. Sympatický Zac Efron, který se do hlavní role hodil. Fakt skvělé. ()

lusa

Ku môjmu prekvapeniu, celkom príjemná záležitosť. A pubertálne priznávam, že Efron je sladučký chlapec k zahryznutiu. Yum-Yum! 3* ()

vieriX

Zacka Efrona nemusím vůbec všechny ty muzikály ze střední ve mě vyvolávali bolesti břicha. Ale tady je celkem snesitelný, film má dobrý spad a rozhodně se jedna o velice příjemné překvapení. Škoda jen, že Matthew Perry nedostal kapánek vetší prostor a Leslie Mann je opět velmi roztomilá. Moje hodnoceni je něco mezi 50-70 % . ()

CaMMe

Zbytečně přehodnocené, zbytečně přeslazené. Nudné a od počátku předpovídatelné. Abych to jen nehanil, Efron - slušnej výkon. Prostě teen komedie, která si nezaslouží víc jak - 40%. ()

Soubi

Měl jsem po ruce láhev vína, kdyby to bylo neúnosné (že bych ji prohodil monitorem, samozřejmě). Ale stále tu stojí, takže to zas až tak strašné nebylo. Zac mi kupodivu ani moc nevadil, to se ovšem nedá říci o přeslazeném srdcervoucím konci, ale kdo by ho tu nečekal, že... ()

vitac.

Na film mě nalákal Matthew Perry, kterého si tam ovšem moc času člověk neužije... Jinak jsem čekal nějakou ptákovinu a musím přiznat, že jsem byl velmi příjemně překvapen! Znovu 17 svižně ubíhá a dobře baví. Dost dobrá je postava Thomase Lennona - prachatý geek, který se snaží sbalit ředitelku školy, super:) Fajn komedie, tři a půl hvězdičky. ()

pekas

Stokrát viděné schéma, takže zbývá pouze co se povedlo originálního a jak byli sympatičtí herci a všechna ta omáčka okolo. Tak nejlepší byl asi jeho kamarád. Hlavní hrdina v mladší verzi taky šel. Na jedno podívání to ujde. Za pozitivní náladu dávám tři, víc už by asi bylo plýtvání. ()

Nessos

Pár světlých momentů jsem tam zaznamenal, ale jinak - hodně průměrná komedie. Lepší než jiné (100% blond), ale horší než jiné (Kopačky). ()

angel.CZ

Čekal Jsem další tuctovou teenage komedii, takže jsem si nedaval moc velký piedestal.Chyba skvěle Jsem se bavil od začátku do konce ! ()

Prubner

Hróóózně dlouho trvá, než se začne něco dít a navíc se celá expozice děje bez jediného vtipu. Jakmile hrdina omládne, tak se víceméně začne dít všechno to, co se nabízí. Jenže ty situace nejsou moc propracované ani moc vtipné a navíc jsou vesměs blbě zahrané. Nic proti Efronovi, ale komik z něj nikdy nebude, zbytečně přehrává. Nevýrazný a málo vtipný film. Čekal jsem to lepší. ()

LukKon

Zaca Efrona som videl v HSM a tam sa moc nepredviedol, ale to asi nebola až tak jeho chyba. Tu sa na neho dalo pozerať. Najväčšia úchylárna tohto filmu bol bláznivý, ale skvelý Thomas Lennon. Celkovo je to priemerný oddychový film, na ktorý asi rýchlo zabudnem. ()

jafuska

příjemná romantická komedie, ale přeci jen těmto typů filmu jsem už odrostla, a proto jsem se na to sice podívala, ale nic mě to nepřineslo, jen přeci jen jedno, každý z nás by určitě chtěl vrátit některé okamžiky života a a udělat to jinak, i já bych k nim patřila, průměrný film, který nijak neurazí, ()

Creony

No nebylo to zas tak zlé, jak jsem si myslela. Takový lepší průměr. Neviděla jsem žádný z Efronových předchozích filmů a docela mile mě překapil. Bavila jsem se. ()

Lennie

Možná jsem cvok, ale tenhle "rom-kom" se mi vyloženě trefil do nálady, vylepšil mi pohled na Zaca Efrona a i když byl místy trapný a příšerný, jako celek se mi dost líbil. ()

oasismanik

Nechutne predvídateľné a dosť otravné a nezasmial som sa úprimne ani raz. Jediné, čo ma prekvapilo bolo to, že Zac Efron vie občas aj celkom priemerne hrať. ()