Jezero smrti

Delmondo

Tyvole proč toho Fassbendera tak zmasili, to si Míša skutečně nezasloužil takhle pokuchat, proto nedám víc jak dvě hvězdy. Ale teď vážně jako lesní survive thriller je to celkem ucházející a navíc to má dost originální drsnej konec což jsem vzhledem k předešlýmu brutálnímu ději uvítal. Jinak takovýto druh filmu jde zcela mimo mě a nechápu svou ségru která se na to kouká furt dokola, začínám mít o ní strach, poněvadž mě to jednou stačilo. ()

johnnie78

Jeden z nejdrsnějších filmů, jaký jsem kdy viděl, a finále mě absolutně srazilo na kolena. Když film skončil, cítil jsem doslova strašnou nasranost na ty zmrdy, že jsem měl sám chuť někoho prohnat blátem. ()

Saxos

To byl tedy nářez. Tomu se říká zákon schválnosti. Jezero velký jak kráva, ale člověk si vybere stejně místo, kam chodí parta "hodných děcek". Ono to bylo celé městečko plné takových řečeno slušně nepřizpůsobilých. Krásně se hodí přísloví "Jablko nepadá daleko od stromu", "Kdo chce s vlky žíti musí s nimi výti". Na závěr filmu nečekejte žádný Happy End. ()

HolyKeeper

Film říznutý hororovými prvky s příjemnou napínavou atmosférou. Zamilovaný páreček si vyjede na dovolenou k jezeru. Tam se však trochu nechtěně seznamují se skupinkou teenageru, kteří jim z pobytu udělají peklo. Nejvíc se mi na filmu líbilo, že vzbuzuje pocit reálnosti a tím tedy umocňuje napětí a strach. V celém filmu se totiž nevyskytují zombíci, duchové, běhající zohavení chlapíci s motorovkama, ani žádné jiné nadpřirozenosti. O vše se stará jen sympatický zamilovaný pár a několik naštvaných dětí, takže to není tak úplně nic ve skutečnosti nereálného. Děsivé, že? Dáte mi za pravdu jen co se na film podíváte. Při hodnocení jsem váhal mezi čtyřma a pěti hvězdama, škoda trochu zpackaného závěru, který mi tam úplně tak nesedl. ()

Tomko87

Jazero smrti ma dostalo na plnej čiare. Pri tom kostra filmu je taká prostá. Zaľúbenci si idú užiť víkend k jazeru.. Pochopiteľne, tam sa to poriadne zvrtne. Keď nad tým rozmýšľam, je to celé poriadne pritiahnuté za vlasy, detský gang, ich fotrovci a tam fungujúci sociálny systém, ale čert to vem. Bolo to sakra napínavé, miestami som musel odvracať zrak a koniec. Do pí*i ten koniec. Takto zdebkovaný po dopozeraní filmu som nebol hádam nikdy. Krásna Kelly Reilly a jej junák Michael Flassbender fungovali skvele, tak ako ich uhlavná ,,nemesis,, vodca spoločenstva s názvom šikana. ()

Cisarpan

Nějak nechápu, proč je tenhel film tak "populární" a dobře hodnocený a xyz filmů na totožné téma je označováno za odpad atd...POUZE proto, že zde jsou děti místo DOSPĚLÉHO násilníka-vraha. Jiný objektivní důvod mě opravdu nenapadá a tenhle populismus smrdí...Krom jedné scény (upálení) se zde vlastně nic moc drastického neděje (na hororový poměr pochopitelně) a ačkoli hlavní hrdinka má šmrnc a odvahu (kontejner plnej sraček kde se musela schovat má něco do sebe, stejně tak střep v krku nejmladšího člena gangu) tohle všechno je vidět v každých Stopách krve atd atd..Závěr zajímavý, ale přece jen mohl být drobet rozvitější a přležitost pro drama ve finále byla rozhodně...takhle to skončilo tak nějak najednou a ikdyž pointa zajímavá, opravdu nic nadprůměrného pod sluncem. ()

gpx

3 a půl. Trhlijér plnej hororových klišé s reminiscencí na Shit Monster a Ghost Ridera (v hlavní roli indický hoch). ()

Kozlowski8

Z romantických líbánek u odlehlého jezera se stává boj o holý život. Těm dvěma však mělo dojít, že bude něco špatně už ve chvíli, kdy je mladí výrostci na pláži začali obtěžovat. Ke všemu - auto - jediný prostředek, jak se odtud dostat, parkovali nebezpečně daleko a bez kontroly. Všudepřítomné zlo bylo cítit už při jejich příjezdu do regionu, kdy měli možnost poznat "hodné" místní občany. Film obsahoval příliš nápověd a návěstí k následnému dějovému vývoji. Skoro vždy jsem správně vyhodnotil, co bude následovat. Pouze úplný závěr jsem takhle nečekal a musím říct, že se mi líbil. I přes mé výše uvedené výtky a některé nelogičnosti v ději nemohu říci, že bych byl zklamán. Vlastně jsem se docela slušně bavil. 60%. ()

topvideo

Stačí jeden psychopat, ktorý zmanipuluje päť labilných výrastkov bez názoru a úsudku a máme tu šablónovitú schému k pubertálnej vyšinutej hre na lov na nič netušiace obete. ()

bmx6

Hodně velká slabota.Nemyslím tím teror a ty hovada,ale myslím tím celkové zpracování.Prostě na mě film působil zvláštně. ()

buchannon

Absolutně nechutný a odporný horor. Ale za tu atmosféru, která mě neskutečně vtáhla do děje musím hodnotit takto. Jsem zvědav, jestli i při druhém shlédnutí bude na mě stále tak působit. Možná si někdo řekne, že jsem sadomasochista, proč bych takový film měl sledovat podruhé. No uvidíme za čas. ()

moriero

Totální deprese až do konce. Asi prubnu další projekci a hodnocení přehodnotím. Buď dám odpad nebo pět hvězd. Tohle si průměr zaslouží jen dočasně, než snímek pořádně vstřebáte. Mně se to ještě nepodařilo. Fassbenderovo hraní mám rád a rozhodně bych chtěl být jeho kamarád. Obzvlášť po tom, co sbalil Alicii. Ale to odbíhám. Eden Lake je totální deprese. Jo, to jsem už říkal. Koupím si slovník, abych se tak často neopakoval. Survivor thriller non plus ultra. Největší depku jsem kupodivu neměl v lese, ale na konci, když zřízené Jenny v koupelně pomalu dochází, že si pro ni za chvíli přijdou. A malí parchanti (kéž by zkrkavčeli) musejí být herečtí géniové, protože jsem je nenáviděl od první vteřiny. Hlavně tu puberťačku Paige bych nakopal do prdele, strčil jí tam deštník a otevřel....a to mám děti rád. Vlastně měl jsem. Do dnes. ()

kobra190 odpad!

Tak jsem zase jednou naletěl... ZAVOLEJ SPOUTANÉMU PŘÍTELI PŘES BLUETOOTH MÍSTO ZAVOLÁNÍ POLICIE !! Tento film je hrozná blbost, četl jsem kladné komentáře, viděl poměrně slušné hodnocení, takže puštění hororu bylo nasnadě. Začátek poměrně slušnej, do okamžiku, kdy zabijou psa. V tomto okamžiku tento film končí a začíná sračka, následovaná plnou nesmyslných situací - nesvítí mi přední světla, pronásledují mě pěšky, stejně ale pojedu na plný plyn. Uteč a sežeň pomoc, ne zavolám ti přes Bluetooth. Po této scéně u mě film skončil. To další už ani psát nemusím, protože když se přítelkyně dokáže dívat jak mu tam zabíjí přítele a nezavolá o pomoc, tak je jasný, o jakou hovadinu se jedná !! ()

BigBrother

Dva hodní lidé z města potkají gang buranských výrostků a pak už jde všechno jen z kopce. Krutě, brutálně a dost realisticky. Ani nevím, jestli jsem něco takového vlastně chtěl vidět. ()

Sharkman

Vyborny film, spravny realisticky konec a jen doporuceni, nepodcenujte decka, dokazi vam udelat ze zivota peklo ... obcas :-D. ()