Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Morholt

Neslaná nemastná, typicky americky rozeřvaná komedie, ve které se čtveřice přátel prochlastá do minulosti a tam zažívají různý trampoty. Cestování v čase mám sice rád, ale tady mi to nesedlo a nezachránilo to ani osazenstvo. 30% ()

Lacike

Milujem 80s. filmy, takze je mi strasne luto, ze tak obrovsky potencial, ktory tento namet ponukal dokazali tvorcovia tak trestuhodne premrhat. 5/10. ()

ScarPoul

Stratené v neprehľadnej kope skvelých momentov, trefných vtipov a guilty pleasure vyprsknutí. Jedine tá hlavná dejová línia je tak ukotvená v neprestajnom vtipkovaní, že nevytvára vzťahy, charaktery a už vôbec nepôsobí ako prvok dramatizácie smerujúcej k epickému vyvrcholeniu. Veľa postáv zbytočných a tie hlavne trestuhodne nevyužité. A tam, kde nie sú emócie a zostanú len vtipy, je niečo v neporiadku. Nie natoľko aby som hrešil a nadával, ale je mi trocha ľúto toho, že sa mohlo jednať o naozaj perfektnú komediálnu záležitosť. Takto priemer. Ale veľmi, veľmi pozerateľný. ()

BoPo

Komédia pokúšajúca sa o niečo na čo nemá. Nedotiahnutý scenár nemá na to, aby sa na tento flám spomínalo. John Cusack je tu prekvapivo zo všetkých hercov najmenej zaujímavý. Skočím si späť časom a zabránim zohnaniu tohto DVD. ()

Terva

Řeknu vám, poprvé jsem se zasmál až někdy okolo dvacáté minuty. CITÁT - Jakou barvu má Michael Jackson ? Ale to je asi tak vše. Vůbec se mi nelíbí myšlenka, kdy vypadaj mladě ale jsou vidět jako starci a ještě ke všemu maj staré myšlení. To mě nějak nesedí. Asi tři dobré rozhovory jinak zatím slabota. Trochu se to rozjede po větě CITUJI - Budeme si dělat co chceme. Možná trochu moc sprostý a taky pár nechutných scének ( třeba hulení ptáka ) Průměrné nebo spíš podprůměrné cestování časem. Víte co je Twittagra ? Proč bylo použito jméno Martina Navrátilová ve smyslu azbuky a ruské řeči ? Scénárista a ani režisér zřejmě nevědí, že Martina je češka a ne ruska. Tak jsem to dokoukal až do konce. Byl to velice rozporuplný konec. Závěrečný titulky jsou povedený. Velice nadupaný soundtrack. Nebudu se moc rozepisovat, tak snad jen jména některých skupin. Autograph, Perfect, Ken Tamplin, Cham Pain, Mötley Crüe, Scritti Politti, Poison, Talking Heads a další a další. ()

moviesfan

Další povedená komedie odehrávající se v minulosti. Tenhle film má skvělé hlášky, které mě pobavily natolik, že se někdy podívám ještě jednou. Časem, ale určitě. ()

Skrk

Trailer vypadal zajímavě a to jsem také čekal od samotného filmu. Jenže celé to je o hovně. Humor (až na pár vydařených) je k zblití a to ještě nemluvím o nesnesitelné porci nudy! Takže to zaokrouhlím: Nejlepší věcí na filmu jsou asi ty 3 vydařené vtipy a KOZY! ()

Suzie05

Nikdy mě nepřestane udivovat genialita amerických občanů. Černobyl. Martina Navrátilová. Smirnoff Ice. Jsme ruští špioni! Jo, já jsem právě mluvil rusky. ()

Revanx

Snaha o Hangover 2010 by možno fungovala v prípade ťažkej opitosti, bohužiaľ pre tento film, táto skutočnosť pri jeho pozeraní nenastala. ()

Ajinka126

Kdyby si američané pro jednou odpustili ty nechutnosti, jako jsou blitky nebo kouření chlapa chlapem, tak by to byl fajn "chlapský" film, ale takhle je to jen další nechutný "chlapský" film. Konec zajímavý, ale absolutně porušuje veškerý efekt motýlích křídel... No nebude se nad tím pozastavovat. ()

Torision

Tohle mě fakt bavilo! Sice to nemělo moc co do originality, ale bylo to maximálně zábavný. Mam rád filmy o cestování v čase a taky povedený crazy komedie a tohle se podařilo skloubit. Už se těšim, až se za dvacet let budou dělat filmy o cestování časem do 00s, abych tam úplně všemu rozuměl a všemu se mohl kompletně zasmát. Ale i osmdesátkový mulletty jsou fakt pecka. :-) ()

F.man

Pár příjemných momentů to sice má, ale čekal jsem že z osmdesádek vytáhne Pink daleko více, než pár retro kostýmů. Vždyť s tímhle si šlo tak parádně vyhrát (oceňuju alespoň několik odkazů v čele s Rockym IV a anti-ruským komplexem). Každopádně několik letmých úsměvů je na komedii zatraceně málo. Na druhou stranu, na úplné zatracení to není a to i přes ty odporné scény plné tělných tekutin... Vážně nevím co komedionální režiséři na těch "sračkách" vidí. Do I really gotta be the asshole who says we got in this thing and went back in time? ()

spaceboyCZ

John Cusack proste nema komedialni talent, tvrdim uz to drahno let a tohle je dalsim dukazem. Proste na podobne role se nehodi, a tak veskerou komedialnost prebiraji druzi dva kolegove, Rob Corddry a hlavne Craig Robinson. Nicmene, celkem zajimavy namet (prirovnal bych to k Navratu do budoucnosti, riznutemu Parbou ve Vegas) je zabity jednotlivyma scenama, ktere jsou nedotazene, pokazde si rikate, ze by to prece slo natocit lip. Cely film pak pusobi strasne nesourodym dojmem, porad vam nekde neco chybi. Jako by byl reziser zhuleny a pokazde mu dosla trava. A tak v celkovem souctu jsou na filmu nejvtipnejsi kostymy a la zacatek 80. let. Nicmene, pokud tuto komedii neuvidite, neprijdete zhola o nic...ani o ztraceny cas. ()

Kryton

Začátek je pomalejší, ale jakmile se přeneseme přes vířivku (!!!) do roku 86, pak se to rozjede. Ano není to duchaplný film, ale ta trojka mi postupně přirostla k srdci. Kdo by nechtěl se přenést do minulosti a leccos tam změnit?! Konec ve formě skvělé hudby Motley Crue patří k jedněm k nejlepším koncům komedie tohoto roku. Vylůlujte si to! :D ()

Korbitch

Podobný komenty jako něco o logice a tak.....No, kdo od toho čekal něco logickýho je asi hodně naivní. Klasická komedie na vypnutí, což tahle blbina krásně splňuje. ()

Rosana

Pohodový film, na kterém se dají ocenit kostýmy, výprava a spíš filmařské zpracování + herecké výkony, než scénář. Ale i tak to bylo dobrodružné a napínavé. ()

MartinezZ

22.6.2010 ~ Ta tam jsou doby, kdy byly komedie vtipné, měly nápad a spád. Poslední dobou je receptem na komedii trapnost, co nejvíc fekálního humoru a vošukávání všeho a všech při jakékoliv možné příležitosti. ~ Tři dávní přátelé, kteří to v životě dotáhli do paďous, se rozhodnou zavzpomínat na staré dobré školní časy a zajet do jednoho starého horského střediska, ve kterém kdysi zažili ty nejbláznivější a nejvodvazovější dny svého mládí. Ale protože už nejsou nejmladší, nějak se do nálady časů dávno minulých nemohou dostat a už už to vypadá, že bude víkend stráven "po staroušsku". To by se ale nesměla najednou rozzářit výřivka, která stojí venku a doteď byla nefunkční. Tři kamarádi a synovec jednoho z nic se naloží do vody a... ~ ...a druhý den jsou o nějakých 24 let zpět v čase. Dostanou tak šanci zjistit, co bylo špatně, jak se dostat domů a zda se vůbec chtít dostat domů. Zbytek filmu se tak nese už jen v eskapádách, které zažili a které se budou opakovat. Jak s nimi naloží už je na nich. ~ Komedie by to mohla být, kdyby tam nebyl jeden trapný a fekální vtip za druhým, všechno se netočilo kolem šoustačky jedné blondýny a vůbec to nezavánělo nudou a trapností. Nezasmál jsem se ani jednou, jen jednou usmál a pak už jen zíral, jak daleko je můj smysl pro humor od tohohle díla. Při pětinásobku vzdálenosti mezi Prahou a Reykjavikem ve světelných letech jsem tu vzdálenost přestal počítat a začal po kouskách děj posouvat, což mě doneslo do finále, které tuhle nebetyčnou pitomost poslalo do kopru a tak už o tomhle nechci nikdy slyšet. Prý americko-kanadská komedie, no potěš koště. ()

mysiak

Skvelý nápad, ktorý ale občas pokrivkáva...niektoré vtipny neskutočne úžasné - Hero, scéna na WC, ruština..kvázi nesympatickí hrdinovia sa pomaly menia na borcov, ktorým fandíme...pohodovka, príjemný nápad, dobré vtipny...akurát na pobavenie ()