Dawid199

Celkem solidní snímek s velkou dávkou zábavných scén a hlášek. Nutno upozornit na herecké výkony hlavní "čtyřky". Nicméně tomu v podstatě úplně chybí nějáká hlubší dějová linka, s jistou nadsázkou se dá říct, že divák netuší, oč ve filmu jde. Pokud se chcete večer uvolnit a pobavit se, poté je film právě pro vás, nic víc, nic míň. ()

Chris Masters

Nejlepší komedie se zombíky, jakou jsem kdy viděl. A skvělý a velmi talentovaný herec Woody Harrelson, si to rozdává s krvelačnými zrůdami a když zrovna nedělá tyhle zvrhlosti, hledá svojí dobrůtku která se jmenuje Twinkies!! ()

terunka003

Zombíci, boj o přežití, vtipné, rozmanité charaktery postav, hlavně ta sranda. Když já ty zombíky a komedie o nich fakt můžu. Sice to není Soumrak, ale svoje to má taky. Hlavně ten začátek a uvedení základních pravidel pro přežití se zombíky. Postavy jsou sympatické, odvážné a střílí do všeho co se hýbe. Prostě pohodový film pro dobrou náladu. ..jen u toho nejezte, je to docela kontraproduktivní, když vidíte ty střeva a šlachy.. ()

popkec

Parádní zombie nářez se vším co k tomu patří. Rozjezd je výborný a kdyby se taklhe držel celý film tak je to jasných 5*, boužel po 10 minutách film zpomalí a přestože je to pořád zábava každou chvíli jsem si říkal že to mohlo být lepší. PS: Český název je strašný ()

swe

Co čekat od filmu nesoucí název ZOMBIELAND, zařazený do žánru KOMEDIE/HOROR? Obvykle tuny vyhřezlých střev, drsňacké hlášky, úchylné scénky, tupý scénář a chabou režii. Tento případ však předčil veškerá má očekávání, právě proto, že jej scénář a režie zdobí! Takové množství skvělých nápadů, zvratů a frků jsem dlouho neviděl (Bill Murray :D ). Do plného hodnocení nejdu z důvodu vlažnějšího finále + zombie filmy nejsou tak úplně má krevní skupina. Ať žijí buchtičky s krémem a Woody Harrelson rulez! ()

BetuSKA

Pecka od začátku do konce. Woody je prostě borec, navíc Ghostbusters surprise, názorná základní pravidla pro přežití a vůbec, nekonečné střílení zombíků a vtipů kopec. Avšak postava Jesseho Eisenberga, otravně naříkajícího nad absencí rodiny a 2 vypečené slečny - díky, radši ne. Bavilo, bavilo, bavilo, i když bez teenage romantických scén bych se klidně obešla. Au revoir, sysle :) ()

MikeZ

Extrémně vtipná jízda na horské dráze, které by neuškodila delší stopáž.. Woody Harrelson je strašný borec. Nemůžu se dočkat sequelu. 8/10 ()

sochy.zirafka

Pohodová epizodka ze světa slintajících zomie. Tak nějak mi bylo líto, že se toho v příběhu neudálo více, obzvláště po ultrahustých úvodních titulcích za doprovodu geniální For Whom The Bell Tolls, ale...Alespoň vím, koho mám zavolat :) ()

hroubek

Jedna z nejlepších komedii minulého rok, která vlastní úžasný smysl pro černý humor, neokoukané tváře a Woodyho Harrelsona. Upřímnost snímku je krok kupředu, a že si nebere servítky je skvělý. Jen ke konci je to trochu slabší, ale to zachraňuje BM. ()

Trustme

Proč se v poslední době změní kvalita děje, žánr, styl během filmu? Příkladem je Zombieland. Trailer: ukazuje parádní řezničinu s parodickými legráckami a slušným rozpočtem. Film: začátek všemu nasvědčuje, svět v době nadvlády zombií a jejich přežití ( bavil jsem se náramně). Následuje však jakási roadmovie kde cca půl hodiny o zombu nezavadíte. Což je poněkud nesportovní vůči názvu. Podobných a lépe zpracovaných eliminací zombií najdeme třeba ve filmech R. Rodrigueze, kde se i zasměju. Výsledkem je bohužel prostý videofilm na nedělní odpoledne. Závěrem bych poděkoval za všechny klaunofobiky - konečně někdo medialně ukázal že nejhorší, nejstrašidelnější stvoření světa je Klaun... ()

Aven

Není to špatné, ale rozhodně nejde o nějaký extra nářez. Harrelson je fajn, Emma Stone je dostatečně hot a role Billa Murrayho byla vysloveně chuťovka. Nelze se však vyhnout srovnání se Snyderovým Úsvitem mrtvých, který mě bavil podstatně víc a ještě stačil být děsivý. ()

Danny F.

Souhlasím s uživatelem ->mil@n.fanatik . Jde více méně o komedii, hororových prvků je v tomto filmu hrozně málo a když se objeví tak působí velice neefektivně. Doufal jsem že půjde o nový přelomový film ale nestalo se tak. Za komediální stránku mohu udělit 60% a za tu hororovou jen 30% jelikož tomu dopomohly i otřesné masky /nemasky/. Woody Harrelson je v tomto filmu drsný a hustý týpek. Jesse Eisenberg se chová opravdu jako panic a takový naivní hlupáček, zato Emma Stone hraje celkem dobře rozkošnou drsňačku. Musím poukázat také na skvělou hudbu. 55% ()

zdenny

První třetina byla dle mého gusta - vynikající prvky černého humoru, poučky o tom, jak přežít v Zombielandu. Jo, to všechno bylo super a korunoval to příchod Woodyho Harrelsona na scénu. Ten fakt zahrál svou roli skvěle (ostatně jako vždy). Po tom, co dívky podruhé "vyjebaly" s mužskými hrdiny, film najednou jakoby nevěděl kudy kam. Ztratil spád, tempo a scénáristicky vyčpěl. Pravdou je, že mou mužskou ješitnost může vrcholně naštvat, když dvě holky s průměrným věkem 16 let dokáží několikrát za sebou přechcat (spíš ale skutečně vyjebat) se zabijákem zombie W. Harrelsonem. Ano, toto byl nosný sloup subžánru této komedie, chápu, ale rozhodně nemůže mít tato hloupoučká zápletka vysoko přes sedmdesát procent. Hlavně, přirovnám-li to k žánrově podobnému filmu "Soumrak mrtvých". Který skýtal prvky opravdové černé komedie a především - měl hlavu a patu. Takže si nakonec myslím, že tři hvězdy jsou ode mne opravdu milosrdné - ale ten Woody byl fakt skvělý. PS: A ještě jedna důležitá věc, která by měla platit i v takovéto komedii - prostě když jsme na široširém světě jenom dvě, máme radost z každé mužské společnosti, protože pro přežití je to prostě pravděpodobnější. Než ty holky začali ochcávat oba hochy, neviděl jsem jedinou scénu, kdy by zabily nějakého zombíka. Alespoň si na žádnou nepamatuji. Takže jsem naštvaný a dávám dvě hvězdy. To si fakt tři nezaslouží. Vlastně je to paskvil. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku