CarlCarlson

První dojmy nemusí ihned vypovídat o kvalitě celého filmu a potvrdilo se mi to u Zombielandu. Začátek na mě působil velice surově a krvavě. Moment pobavení se nedostavoval. Postupem času se to ale začalo rozjíždět a velice dobře charakterizovaní Columbus a Tallahassee mě vtáhli to filmu. Hlavní dějová linka byla o twinkies a zábavném parku, tedy nebyla moc dobrá, respektive nebyla téměř žádná. Po zhlédnutí mně brutalita naopak přišla jako koření filmu. ()

DominikCZE

Po dlouhé době a dalším zhlédnutí jsem se rozhodl vrátit čtvrtou hvězdu, ale stejně mě štve, že to ultranesympatický jelito odprásklo Billa Murrayho. ()

Ygnor

...asi jsem viděl jiný film. Nadsázka ani humor u mě nefungoval. Možná, že ve studiu Kamarád v dopoledních hodinách bych to rozdýchal lépe. ()

kluzo

Tak u této "slátaniny" jsem se neuvěřitelně bavil. Rodinná roadmovie na pozadí se zombíky. Zombíci jsou ve filmu de facto hlavně pro navození situace nutné pro rozehrání těch daných mezilidských vztahů a příběhu v úzkém 3-4členném kruhu a akční scény a vyvražďovačky jsou tam jen jakoby mimochodem. Škoda, že se více nerozehrály charaktery postav. Ale je otázkou, kam by se to posunulo pak. Bavil jsem se tak dobře, že takové nesrovnalosti, jako kdo vyrábí proud, když jsou všichni zombie, mně vůbec nerušily. Bonusová scéna s Billem Murrayem byla kouzelná, a stylově jakoby vystřižená z nějakého blbého dokumentu :-) Děkuji všem, kteří píší zajímavosti, tady jsem si je rád přečetl. ()

LokiZombie

Nasrat klauna. Něco jako Poslední skaut nové generace; Na pulp fiction se sice pořád čeká, ale hlášky si každý pamatuje a směje se jim nehledě na to, zda film viděl jednou nebo desetkrát. ()

HenryIvan

Jeden z mála filmov o zombíkoch, ktorý ma bavil. To komediálne poňatie filmu bol výborné. Casting bol veľmi slušný a výborne som sa bavil. 75 %. ()

misbos

Však ona Vás Apokalypsa naučí - aneb - až to přijde, sežerem se, nebo z nás bude rodina (fůůůj, toxický slovo)? ()

Razzor_82

"Poprvé si k tělu pustím holku a ona se mě pokusí sežrat."  Fleischerova crazy zombie aposalypsa. Svižné, vtipné, strašidelné a výborně herecky obsazené. Masakr v zábavním parku má stylové zakončení. Postava Tallahassee je pro mě stylová. 8/10 ()

tranquill

"Máma mi vždycky říkala, že jednou budu v něčem dobrej. Kdo by řek, že to bude zabíjení zombíků..." Přiznám se, že jsem čekal poněkud víc. Byl to jen průměr. ()

Camarro14

Od Soumraku mrtvých jsem konečně dostal další zombie-komedii, jejíž zpracování mě mile potěšilo. Kouzlo filmu tkví zejména v jeho úvodu (pravidla-landu a efektivní porcování zombíků) a v samotném závěru, kdy se dočkáme parádní jízdy a několik libových záběrů či okamžitů (při skladbě Estasi Dell Anima - pro mě osobně vrcholová scéna filmu ;)) ... škoda jen toho, že prostředek filmu je výplňová omáčka (klasická - nejdůležitější je rodina, kamarádi, nikdy jsem neměl holku, apod.) ... potěšující ovšem je, tato výplňová omáčka není rozhodně nudná, nýbrž je proložena skvělými a osvěžujícími momenty, viz. nejlepší zabití zombie či návod jak se uvolnit od stresu a vnitřního vzteku :))) ... suma-sumárum = přijemné překvapení, 80% ..... Bill Muray - rulez ;) ... ()

bakeero

Prozatím dvám "jen" 4*, ale až přijde prověření časem, předpokládám, že půjdu na 5*, protože je to opravdu asi ta nejzábavnější zombie komedie všech dob. ()

Bart16

Letošní filmový rok,byl jedno velké zklamání.Všechny ty velkofilmy za nic nestály(až na pár vyjímek typu Star trek atd).Když jsem však viděl trailery na tuhle malou nechuťárnu,tak jsem si říkal,že mě konečně čeká nějaká pecka.No a výsledek?Hm..Nejhorší je,že většina nejlepších scén už byla v trailerech(opět jsem se utvrdil v tom,že nechci k danému filmu vidět vždy víc,jak jeden) takže jsem byl z počátku trochu zklamán a říkal jsem si,že mě ve filmu už asi nic lepšího nečeká.Ovšem posledních 30 minut bylo naprosto skvělých.Cameo,které si tu střihl můj oblíbenec Bill Murray,bylo naprosto bez chyby a poslední zhruba dvacetiminutuvka v parku baly opravdu skvělá.Bylo vidět,že tvůrci měli v hlavě plno nápadů všech možných úmrtí.Když to tak vemu,tak potenciál toho materiálu je natolik velký,že by mohlo vzniknout plno pokračování,ostatně konec filmu k tomu přímo vybízí.Tak proč ne.Navíc Woody je tu opravdu hustej frajer. ()

arkie

Uvod je super, ale cim dalej, tym vacsia nuda. Zakoncenie uplne trapne. Malo to napady, ale akosi sa nevedeli celkom predat. Trochu sklamanie. ()

Acrobat odpad!

pobavme sa, ved preco nie. Starosti je malo. Zem prekvita. PC hier je dost, pocitac si musi oddychnut. Co ide v kine? Zombieland. Yeeeeeeees. A uz sa vsetci zenieme na kvalitnu "sekacku", kde budeme strielat zombikov. Ale pockat, dost bolo vazne strielanie (RE...etc...clovek ani zratat tie zombiefilmy nevie), podme si z toho urobit srandu. Jeeeej, novy pristup k Zombie teme. Super. Kvalitny film, obrovske zisky, kladne recenzie. Co malo staci.....aby sa z divaka stal "zombie" a isiel na taku stupiditu, ktora ponuka...NIC. Ake dojimave je sledovat uspech takehoto grcu nad inymi slusnymi poctivymi filmami...Hm... ()

jda23

Tha taká sranda, nic vazne, vydarena je hostovacka Billa Murrayho, o ktorej som nevedel. Aj ine brepty pobavia, bez ujmy na zdravi, ale velmi odlahcene. Mozno je to len tahak na rybky s popcornom a nevyuzitym volnym casom po americky. ()

BačaXXX

Konečně druhá kvalitní komedie letošního roku.Sice to nebylo jak Pařba ve Vegas, ale i tak velmi milé překvapení. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku