Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

luka4615

Sympaticky nenáročná komedie, která se může pochlubit řadou nesmrtelných hlášek. Jako lehce přisprostlá jednohubka na volný večer zkrátka Get Him to the Greek funguje více než dobře. Dobrá práce! (Viděno v kině CineStar Jihlava) „That's the best part about the Jeffrey. It goes away and then it comes back.“ ()

Sawy

Přesně na pomezí 3 a 4 hvězdiček a je zatraceně těžký se na jednu stranu přiklonit.Geniální scénky,u kterých člověk uchcává smíchy (návštěva Vegas a hulení Jeffreyho,skvostná hudební čísla) se naprosto pravidelně střídají s těmi nechutnými a zbytečně fekálními (Hillovo neustálé zvracení prostě NENÍ vtipný!).Camea jsou vysoce zábavná a párkrát jsem fakt vybuchl smíchy,ale nakonec asi nasolím silnější tři kvůli mojí těžké averzi vlči Russellu Brandovi.Ten chlapík je prostě Divnej.Ovšem chlupatá zeď je vážně super věcička a nutkání podívat se znova je až překvapivě silné... 70 % ()

Morholt

Jako parodie beroucí si na mušku rockový hvězdy dobrý. Navíc scénka v Las Vegas s Colmem Meaneym a Combsem neměla chybu. Bohužel to zase domlátil lásko-přátelskej patos. Jako vždycky. 60% ()

Shaqualyck

Dvě paka, z nichž jednomu by prospěla odvykací a druhému pro změnu odtučňovací kůra, vás poučí o tom, co je v životě skutečně důležité. Nebojte, jde samozřejmě o přátelství, lásku a 'jeffreyho'. Jen se k tomuto zásadnímu zjištění musíte v kině za 109 minut prochlastat, prošoustat a profetovat. V případě akutního nedostatku humoru pak prosím použijte chlupatou zeď. Příjemným bonusem jsou potom Lars 'Enter Sandman' Ulrich, sebeparodující se Puff Diddy a úderný soundtrack stavějící na pomyslný piedestal ta nejprovařenější rocková klišé. 3 a 1/2 * ()

Handle

Občas sranda, i když ne vždycky... Jinak skvělá parodie na showbussiness, která však mohla dopadnout ještě líp, kdyby byl do hlavní role obsazen jiný herec (pardón ale Jonah Hill se mi prostě moc nelíbil - za to Russel Brand velmi!) ale asi je to věc názorů... ()

Lacike

Par vtipov je fakt genialnych (hlavne cameo vystupy), ale ako celok je to strasne otravne a Russell Brand ktory mi pripadal v Forgetting Sarah Marshall zabavny bol tentoraz totalne trapny. Jonah Hill ako vzdy neznesitelny. ()

ScarPoul

Pseudokomický blábol, ktorý využíva Aldusa Snowa - inak skvelo napísanú Segelovú postavu - a pretvára ho v nejakého hrdinu z bolesťou na duši, ktorý je vlastne kráľom šoubiznisu. Tento film je úplne mimo čo sa týka časovania humoru, sympatických postáv, alebo zmysluplného deja. Cecky a drogy, to všetko tu pôsobí samoúčelne a keď sa to zopakuje po desiaty krát tak si vlastne uvedomíme že film vlastne nikde nespeje a keď hej, tak len k predvídateľnému koncu. Toto je jedno z najhorších sklamaní v celej tvorbe Apatowa.. Ale Tom Felton ma pobavil. ()

BoPo

Humor tohto filmu mi sadol. Boli tam vtipné momenty, ktoré zachránili nemastný, neslaný koniec. P. Diddyho pracovná porada a motivačný príhovor, by mali byť bežným štandardom v každej práci. Lepšie než som čakal, no raz stačilo. ()

McClane

Velká pozitiva: neskutečně sexy Rose Byrne a scénka s Jeffreym. Jinak je třeba na dobrej vtip čekat cca pět minut a mezitím se jen mluví sprostě, což mi k tomu, abych se smál většinou nestačí. A nejsem si bohužel jistej, že ten nechutně klišoidní závěr byl záměr. Velká nuda. 40% ()

Johny_fork

Po delší odmlce konečně velmi zábavná záležitost, mám rád ostřejší humor. Dostaň ho tam je někde na půl cesty mezi Kopačkami a Pařbou ve Vegas, což jsou dle mého nejlepší komedie posledních roků. Konfrontace Hill - Brand vyvolává neuvěřitelně střelené komické situace s naprostou přirozeností - poblitý Hill s drogama v konečníku:). Vynikající hudební doprovod. Po druhém shlédnutím povyšuji hodnocení na absolutní, jelikož film má spád, fakt je to prdel a vše graduje podobně jako samotný rockový koncert. Jo chlupatá zeď, nechám si s ní obložit z venku celej barák. Můj barák bude hustej jako vlkodlak. ()

Terva

Aldous Snow ( Russell Brand ) je Africkej bílej vesmírnej Kristus. Aaron Green ( Jonah Hill ) má nelehký úkol. Zajed do Londýna, vyzvednou Aldouse, odvést ho do New Yorku, ohlásit koncert a pak Aldouse přesunout do Los Angeles na ten ohlášený koncert. CITÁT : Přiveď doktora Snapea. Zahrajem si noční famfrpál. Ve scéně Obětování jsem se smál jak blázen. SITUACE - Aldous se chce v autě napít Whisky, Aaron ho má udržet střízlivého a tak povídá - já bych se možná napil. Aldous vytáhne jointa a chce si zapálit. Aaron povídá - já bych si možná zapálil....chudák Aaron, jeho obětování je ohromné. Okolo 40 minuty začne absintová revoluce - bomba scéna. Úsměvný je taky dialog mezi Aldousem a jeho přítelkyní Jackie Q ( Rose Byrne ). ALDOUS - Jsi z někým ? JACKIE Q - Spím vedle Larse Ulricha. ALDOUS - Toho z Metallici ? JACKIE Q - Jo. Proč ? ALDOUS - Má pevnou paličku ? Pěkný a veselý příběh o rockerově životě a o všech lidech kolem tohoto showbisnysu. Příběh o otcích, synech, láskách, rozchodech a povrchních setkáních. Úsměvné, citové se spoustou hudby. Sex ve třech ve mě vyvolal hurónský smích. CITÁT : Aarone, Daphne, budeme si hrát na doktora ?? To je Rock 'n' Roll. Ve filmu zazní píseň Chlupatý zdi : Je Božíííí jóóóó. Když ti svět nastaví Jeffreyho. Hlaď chlupatou zeď. Hlaď chlupatou zeď. Chlupatý zdi mě nezradí, chlupatý zdi jsou nejlepší. Chlupatý zdi, pusu na dobrou noc, chlupatý zdi, na pomoc...... Jinak ve filmu taky zazní Supertight z úst Russella Branda nebo London calling od The Clash, také Anarchy in The U.K. od Sex Pistols a nebo Cretin hop od Ramones - docela nadupanej soundtrack, proč taky ne, je to o rocku. Kdo přežije závěrečné titulky dostane jednu dobrou radu od Sergia ( Sean Combs ). DVD obsahuje i nepovedené záběry z natáčení. Kdo se chce ještě trochu zasmát ať se na ně podívá. ()

moviesfan

Musím říct, že dlouho jsem se takhle nepobavil. Komedie sází jednu zábavnou hlášku za druhou a naštěstí je zábavný i příběh. Hill a Brand tvoří parádní dvojku. Ani mi nevadila délka, která je dle mého na tento žánr vcelku dlouhá. ()

jahol

Dneska v kině, přestože jsem předtím půl dne sekal zahrádku paní Jaholové, neusnul jsem ... vcelku příjemná směska satiry a lehce halucinogenního výmazu...překvapivě svěží soundtrack... a skvělý Russell Brand a nakonec i Jonah Hill... a perfektní dialogy mezi ústřední trojicí... ()

F.man

Za chlupatou zeď a chodbu jak z Kubricka třetí hvězda. Jinak pár hlášek, pár fóru, docela zábava a trochu popového punku. V podstatě žádný problém. Ale Apatow mohl klidně ještě přitvrdit, když už tam to eRko je. When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall. ()

PauloZ

Tak tohle mi sedlo, skvělá a svěží jízda ve které je "překvapivě" Jonah Hill skoro nonstop v kaši a blije, čtyři tyčky ve čtyřech skvělých záběrech :-)). Nemám s tímhle počinem téměř žádný problém, jenom poslední půlhodinka nemusela tak zpomlait a zvážnět, to by bylo i za 5*, ale proč beru to. Obzvláště povedená je scéna kdy Hill vypije a vyhulí všechno, jenom aby zůstal Aldous v pohodě a samozřejmě scéna s Jefryem, to musel být solidní zabiják :-)). ()

Kryton

Spin-off Kopaček se vážně povedl a jediné co ho tahá dolu je několik moc divných scén. Duo Brand - Hill utváří skvělou symbiozu. Jonah Hill to však oproti skvělému Brandovi schytal jak se patří. Tvůrci ho asi neměli rádi a tak ho nutili neustále zvracet a strkat si něco do zadku (poprvé vtipné, podruhé hnus). Russell Brand je jako rocková smažka opravdu cool a sexy, že bych tak moc rád taky fetoval/šukal/magořil jako on. Ke konci dostává film emoce a koule se dostávají do oblasti análu. Nebýt P.Diddyho nebyla by scéna s chlupatou zdi tak zábavná. Film je přímým útokem na šoubyznys a i tak si z něho střílí. Palec nahoru za vyfuckování Larse Ullricha! Africké dítě je boží! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru