Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson). (oficiální text distributora)

joker30

Aj keď je hlavná hrdinka miestami vrcholne trápna, to zobrazenie "telerána" prostredníctvom niekoľkých celkom vtipných postáv funguje. Harrison hrá svoju rolu skvele a napriek antipatii v scenári medzi nim a Diean Keaton chémia celkom slušne funguje. Dopozerať sa to dalo, ale zas ani nič vysoko nadpriemerné to nieje. ()

Cheeker

Typická americká komedie. Afektovaná blondýna, která něco řídí a snaží se to dělat co nejlépe. Nejvíc mi vrtá hlavou, proč se Harrison Ford nechal k tomuto filmu přesvědčit. Roli, která mi k němu vůbec nesedí. Indiana Jones hraje protivného moderátora televizních zpráv? To mi přijde jako krok vedle. ()

tranquill

Komediální drama z prostředí televizního byznysu. Devizou je výborný protiva Harrison Ford. Avšak jinak mne téma vůbec nezaujalo. ()

bararich8

Jeden z těch snímků, který se vám prostě krásně trefí do noty. Dnes jsem viděl po dlouhé době podruhé a opět maximálně spokojen, celou dobu jsem se usmíval, některé scénky pěkně pohotové, občas takové to klasické americké klišé, má to prostě všechno, co má americká komedie mít, ve správném poměru a správně zamícháno a protřepáno. Pokud chcete oddychovou a hlavně náramně pohodovou komedii, s tímhle chybu rozhodně neuděláte. Nestydím se za 5* ()

Bobšule

Dobře fungující komedie, která nikoho neomráčí, ale rozhodně také neurazí. Harrison Ford, po právu největší (a pro mne i jediný) tahák filmu, nezklamal. Mile pobavila Diane Keaton, ovšem z energií a optimismem překypující Rachel McAdams jsem byla sedřená ještě druhý den. A to jsem se na ní jen koukala. Příjemným okořeněním byl Jeff Goldblum. Ačkoli jde o komedii, přesto se ovšem nemohu ubránit pocitu smutku, který mě při myšlence na tento film zaplavuje. Média totiž skutečně člověka vyždímají jako citrón, a poté jej "odloží" na poličku, kde se může laskat tak maximálně se svými vzpomínkami na to, jak byl dobrej, v lepším případě s nějakou tou cenou... ()

haroska

Harrison v těžce ležérní záporné roli a dvě hlavní dámy okouzlující,chvílemi se člověk baví,chvílemi to trošku skřípe,ale na závěr máte z filmu dobrý pocit.Hodil by se spíš do letního období,jako letní oddechovka,ale i tak jsem se bavila ()

zberatel

Nejako takto si predstavujem oddychovu komediu. Ked chcete niekoho naucit plavat, hodte ho rovno do hlbokej vody... :) Praca v televizii sice dost tvrda a casovo narocna, ale tak ako minca ma dve strany, urcite vsak je aj zabavna a plna humornych situacii... Zatrpknuty Ford, Diane "dali mi malo priestoru" Keaton a Rachelka ktora sa prakticky nehne z obrazu a je nehorazne roztomila ze som sa asi zas platonicky zalaskoval:)) ()

Oonika

Taková rádobyvtipná komedie s happyendem, nechápu, proč se k tomu Ford nechal ukecat.. Možná stejný problém jako hlavní hrdina :) Každopádně omeletu bych si od něj taky dala... ()

Psycho.R

Skvělý herci - Ford, Keaton, Goldblum, ale příběh tak nějak chvilkami super, chvilkami ne. Ale i tak 4*. Neptejte se proč, ale je to tak. Nějaký vnitřní pocit nebo co. ()

sarfian

Tento film pripomína žuvačku, ktorá v prvých chvílach chutí dobre no neskôr svoju chuť stratí a dá sa už len dobre naťahovať. Tak to bolo aj v prípade tohto filmu, ktorý len ťažko udržal moju pozornosť. Najhoršie je na tom to, že hudba prekonala film, čo nie je dobré. Harrison a Rachel McAdams to ťahali za všetkých a nebiť ich tak neviem ako hlboko by tento film padol. VIDENÉ 1x ()

waska

Film je hezkým zpetřením mezi obyčejnými romantickými komedii, které na nás Holywood chrlí. A to obzlát pro dobře vybrané herce do jednotlivých rolí. Nikoho jiného, který by tak bravurně zvládnul nerudného, starého, ostříleného novináře bych si nedokázal představit, Harrisonovi sedí dokonale a vitální a žívá Rachel je potěšením i pro oko. ()

E lan

Výborná odpočinková záležitost. Hlavní postava sice od začátku leze na nervy, ale i to více člověk po pochopení jejích předností potom fandí jejímu boji s Fordem (také povedený výkon) a Goldblumem. Několik opravdu vtipných scén a povedený scénář, to jsou hlavní přednosti. ()

renoarko

Nechápem niektoré nízke hodnotenia, videli sme ten istý film? :) Podľa mňa išlo u skotočne milý a príjemný filmík s roztomilou Rachel Mc Adams v hlavnej úlohe, nakoniec si však film ukradol pre seba Harrison Ford a jeho nadurdilé ksichty :D Dojem z filmu som mala veľmi dobrý, takže pre mňa plný počet. ()

Lasombra

Velice průměrná komedie, která stojí na dvou hercích - Harrisonovi a Diane. Rachel McAdams mi zde pila krev svou neustálou zbrklostí a hysterií. ()

jiriks

dal bych přesně mezi 3 a 4, Rachel prostě miluju a Harrison Ford to zahraje dobře, takhle vystupujícího a v takovéto roli jsem jej ještě neviděl.. ()

M0NCA

Notorická snažilka typu "na co sáhnu, to dám do pucu" a geniální bručoun, který se nakonec ukáže být mužem se srdcem na správném místě. K tomu kopec lásky na pracovišti a spousta rozpustilých podivínů kolem... Uuuuuuh, proč mám pocit, že jsem tohle už někde viděla? Díkybohu za vkusně umístěnou rozkošnou Rachel McAdams a její sem tam dobře mířené vtipné poznámky. Na osamělý sobotní večer u televize to ale docela dobře poslouží, proto u mě za tři hvězdy. P.S. Chyběl mi tu prvoplánový hezounek, tenhle chlápek z vedlejší kanceláře mi teda rozhodně nestačil! ()