poster

Sezení

 • USA

  The Sessions

 • USA

  The Surrogate

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Terapia

 • Velká Británie

  The Sessions

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Cinephile
  ***

  Když jsem si přečetl zdejší komenty a koukl na hodnocení nabyl jsem dojmu, že to asi nebude nic pro mě. A taky nebylo, ale všechno to zachraňovala velmi příjemná atmosféra a i při samotném konci jsem se docela zasmál. John Hawkes je výborný, ale stejně tak i Helen Hunt, která ještě nepatří do starého železa a to ať po stránce herecké či fyzické, i když mnozí by se mnou nesouhlasili. 6,5/10(5.3.2013)

 • dr.fish
  ****

  V jádru vtipné, dobře zahrané drama, které je taky docela komedií. Ač o ochrnutém člověku, přesto netlačí na emoce a snaží se věc brát jak je, i když v zájmu koukatelnosti nás šetří běžných denních činností, poznáme jen ty pohodovější chvíle. Takže je to jen taková jednoaktovka o lásce a sexu ...a náboženství...70%(9.8.2013)

 • playboxguest
  ****

  Hawkese jsem vůbec nepoznala, ač několik filmů s ním už za sebou mám. Celý film jsem dokonce žila v domnění, že Marka hraje nějaký skutečně ochrnutý člověk, takže klobouk dolů. Film mě bavil celou svou délku, hlášky hlavního hrdiny mi prostě každou chvilku dokázaly přivodit úsměv na rtech, stejně tak i situace, které se kolem něho odehrávaly. Zafungovala i dramatická stránka, protože stejně jako jsem se dokázala celou dobu usmívat, dokázala jsem se nad filmem i dojmout. Holt nemusíte zvládat zrovna přemety k tomu, aby z vás byl skvělý proutník, když na to máte buňky. 80%(28.7.2013)

 • DavidS.
  ***

  Sezení, jehož ústředním heslem je plná penetrace…Chybí tomu noblesa a opravdový humor Nedotknutelných, poetičnost a bezvýchodnost Skafandru a motýla nebo civilnost a síla Hlasu moře…Lewinův přístup je pozitivní, odlehčený, ale nevýrazný...A že se Helen ve svém věku svlékla? No a?...Přesto může být poučné zjistit, jaký je rozdíl mezi sexuální terapeutkou a prostitutkou…(29.1.2013)

 • L_A_D_A_S
  ****

  Z takovýho scénáře nebo nápadu by se dalo vytřískat o tolik víc! Jak skafandr a motýl tak Intouchables bohužel tenhle film přebíjí o třídu. Helen Hunt bohužel prošvihla šanci svlékat se před kamerou asi tak o 15 let a jediný kdo mi utkvěl v paměti je úžasná postava kněze. Něco tomu chybí, film žene docela rychlým tempem, všechny důležité, případně dojemné chvíle jsou okamžitě pryč a konec který na mě měl zapůsobit mě nechal naprosto chladným a to jsem u podobných filmů docela citlivka. I tak ale rozhodně 4*, i díky jinak vytýkanému rychlému tempu jsem se ani na minutu nenudil.(1.2.2013)

 • - Herec John Hawkes musel mít pod zády polštář, aby páteř vypadala klenutá a zakřivená. (chelseaman22)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace