iamek

Boužel jsem viděl jen jeden díl, ale soutěž me ihned uchvátila. Další dílu budu rád vyhledávat. Po Hry bez hranic a Pevnosti Boyard moje nejoblíbenější soutěž. ()

Nettrass

S velikou chutí bych v soutěži uvítal některé z českých politiků. Pak by snad má škodolibost dosáhla vrcholu. Třeba bych dosáhl i toho dalšího vrcholu... ()

ARI50

Rozhodně jsem žral víc jak českou show tohle nemělo chybu, zpomalené záběry držko pády no proste šílenost lidi. ()

kajda.l

Mé cynické já, si v tomto pořadu rozhodně přijde na své (jen kdyby občas ukápla taky červená, byl bych spokojenější). Ovšem toto mé já se držkopádů nabaží velmi brzy a co zůstane?? No, nezůstane vůbec nic, už prakticky po dvou dílech mi tento pořad nemá, co nabídnout, protože pořád sledujete dokola to samé, jen s minimální obměnou. Za zmíňku snad ještě stojí sympatická,pohledná a velmi pohotová moderátorka Jill a..to je vlastně vše. 60% ()

Drunk_Queen

USA verze je sice původní, ale nijak zvlášť jsem si jí neoblíbila. Držkopády jsou fajn a samozřejmě proto, že jsem škodolibá, tak mě pobaví, ale někdy mi připadá, že jsou překážkové dráhy zbytečně přehnané. Moderátorům jejich vtípky většinou vyjdou, ale jejich neustálé "Ou!" mě neuvěřitelně vytáčí. No, vlastně zas tak často to tam není, ale když už, tak mě to dokáže vytočit. Ale jo, docela mě to baví. 70% ()

Handle

Tak tohle mě zaujalo hned po pár minutách... Mám takové pořady rád, i když to není nic nového. A řekl bych, že nejen já. Mám pocit, že takové pořady jsou dobrá volba, protože jsou ve směs opravdu pro všechny věkové kategorie... ()

Kamca_

Souhlasím s tím, že cz dabing nestojí za nic. Ale soutěž je to dobrá a některý pády stojí fakt za to. 60%. ()

villon17

:D:D:D:D:D:D:Dproboha to je prdel:D:D. Marketing se stal o moc zábavnějším předmětem od dob, kdy slečna před náma kouká na wipeout:D. Ještě že je ta učebna tak obrovská a ještě že sedim až vzadu, pže sem se řezala takovym způsobem, že mě ještě dneska bolí bránice. ()