Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

javak810i

Nebudu lhát, bez sexy mrchy Cameron Diaz, jejíž postava ji byla očividně psaná "na tělo", by se tento film propadl někam k dolní části podprůměru. 3* ()

Riddick77

Slepenec víče či méně vtipných situací, přičemž mi jaksi uniká hlavní smysl onoho filmu (jinak řečeno "co tím chtěl básník říci"). Povedené to není především z hlediska integrity vyprávění (nejvíc mě rušily ty časové skoky) a ucelenosti příběhu, ovšem není zde ani mnoho povedených vtipů a nápadů. Jason Segel je zde vlastně za pitomce a objevuje se pouze okrajově. Cameron Diaz se sice na roli poměrně hodí a občas utrousí zajímavou hlášku, ale celkově její image působě hodně neohrabaně, uměle a zoufale (naproti tomu Timberlake opět boduje). Z mého pohledu velké zklamání! 4/10! ()

GodComplex

Prekvapive hodne dobra komedie, kterou tahne a ocividne si i uziva Cameron Diaz. Chtelo by to vic takovych ucitelek. Nebyt otravneho Timberlakea, sel bych klidne na 4*. 6/10 ()

JJ.Gibson

Když si uvědomím o čem tato komedie vlastně je, tak mě udivuje, že dávám čtyři hvězdičky. Ale Cameron Diaz mě jednoduše dostala!!!! Hraje opravdu báječnou mrchu, které jde jen o to jedno a to jest: Mít velký kozy :) A je schopná udělat cokoli, aby si na ně vydělala. A funguje to docela dobře, až nezvykle jsem se u toho bavil!!! Občas takovými jednohubkami nechám rád překvapit :) ()

numi

Tři a půl, ale dávám čtyři, protože prvoplánových komedií s děsivou Cameron Diaz, ve kterých trapnosti NEMAJÍ kadenci ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta a někdy ještě mnohem rychlejší je poskrovnu a ještě méně. ()

vorheese

Na jednu stranu absolutně šablonovitá a do posledního dějového zvratu předvídatelná romantická komendie, která ale na stranu druhou oproti konkurenci disponuje dobrými postavami (i herci) a hlavně silně nekorektními hláškami. ()

Makky

Viac Segela, menej plochého tlachania oničom a možno by Bad Teacher zasiahla aj nadpriemer. Stopáž ale bola prijateľná, dalo sa to vydržať. "Tak to je môj "spiel", ako by povedali židia." ()

gogos

Solidní a příjemná komedie s výbornou Cameron Diaz, která ukazuje, že i na prahu 40ky je pořád kus! Je nekompromisní, rázná a kurevsky zkažená! Bad Teacher je jedno z příjemných překvapení roku. Zábavná avšak ničím nepřekvapující pohodová komedie, která si zcela jistě zaslouží lepší 3* ()

blackrain

Tahle ženská nebere svou profesi jako poslaní a není rozhodně tou tradiční učitelkou, kterou všichni tak dobře známe ze školních lavic. A už vůbec není žádnou šedou myškou, protože vystřednost jej její druhé jméno. Role Elizabeth Halseyové byla Cameron spíchutá přímo na tělo. Taky si to Cameron náležitě užívá. Stačí se na ní jen podívat. Ona byla perfektní volbou pro tenhle film. Timberlake tady působí trošku jako blbeček, ale tak to měl zřejmě napsáno ve scénáři, takže se s tím nedá nic dělat. ()

kaylin

Já nevím, jestli to byl úmysl - ale asi ano - aby byla vytvořena postava, která je tak příjemná jako hemeroidy. Camreon Diaz je za zenitem a ať mi nikdo neříká nic jiného. Pr mě je sexy asi jako smrtka, která si na sebe navlékne nějakou tu masku. ale neberu jí to, vypadá dobře, je jen otázkou, jak moc je to přirozené. Co je na filmu pozitivní, to jsou mužské postavy. Jason Segel je pro mě osobně jedním z nejlepších komiků posledních let. Je neskutečně všestranný, a to jak herec, tak i jako scénárista. "Kopačky" jsou jednou z nejlepších romantických komedií poslední doby, podařilo se mu i vzkřísit "Mupety", to nemluvím o tom, že má i hudební nadání. Dokazuje to v seriálu "Jak jsem poznal vaši matku", ale právě i v "Mupetech". Ve "Zkažené úče" má neskutečně málo prostoru, ale využil ho naprosto dokonale a skoro bych řekl, že ukradl film pro sebe. Skvěle se podařilo obsadit i roli, kterou vzal Justin Timberlake, jen pro mě osobně opět ukazuje, že herecká kariéra nebyla krokem vedle. Dokáže ze sebe udělat idiota, a to rozhodně oceňuji. Film je jinak ale prvoplánový, hloupý a nevtipný, každý moment, kdy se tam objevila Camreon Diaz byl pro mě utrpením. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/karate-kid-parchanti-hromy-blesky-uca.html ()

René.girl

Na rovinu - tenhle film je strašná trapárna. Cameron Diaz se zoufale snaží zakrýt přibývající vrásky, Justin většího trapáka snad hrát ani nemohl a k tomu ještě slizoun Jason Segel. Děs! 40% ()

Thomassi

Popravdě, mám rád komedie s Cameron Diaz, protože jí to v nich tak skvěle sedne a vždy se najde pár okamžiků, které na mě nějak zapůsobí, ať už je to jakýkoliv film. A Bad Teacher není jiný. Byl jsem zvědavý hlavně na ten nápad, protože zlobivou učitelku v podání Cameron mísí být úžasné vidět. A skutečně to tak bylo. Cameron byla v roli učitelky k nakousnutí a skvěle se s ní vypořádala. Ze začátku mě upoutal i samotný příběh, který se ale postupem času zbytečně komolil. No a konec? Jak to asi může dopadnout :-) Překvapil mě i Justin Timberlake a jeho postava tak trochu ulítlého profesora nebo co vlastně byl. Lepší tři hvězdy, protože jsem si znovu nějaké ty útržky děje a vtipné scény odnesl. ()

PogoJoe

Takhle komedie nefunguje, není vtipná, ale trapná. Není to chyba Cameron Diaz, ale špatného scénáře, režijního vedení a některých trapných herců v čele s úděsnými Lucy Punch a Jasonem Segelem. Never more. ()

salalala

Pro mě zatím překvapení roku. Roztomilá a dost vtipná komedie, která si na nic nehraje a od začátku jede zpříma. Cameron je překvapivě pořád sexy, tuhle roli si užívá, protože ví, že už nikdy takovouhle zřejmě mít nebude. Všechno jí věříme a je tam i hodně sebeparodie. Timberlake mi taky vůbec nevadil, ta role mu sedla (vzhledem k tomu, co víme o Cameron a o něm, je tam i trošku jiná dimenze). Segel je taky fajn a chemie tam naprosto funguje. Vtipy jsou většinou zdařilé, nejsou tak moc laciné a prvoplánové, což je super. Vulgarita tu vůbec nevadí, naopak to k tomu tak nějak patří a hlavně to není trapné. Paráda. Jen ta Lucy Punch někdy až moc přehrává a je křečovitá a někdy se stane, že se tam jeden vtip po čase až příliš často opakuje. Jinak je to ale naprosto pohodový film, který bych si dal časem znovu. 70%. ()

togaf

Možná nemám smysl pro humor, ale některé scény mi prostě nepřišly vtipné, i když je tak tvůrci evidentně plánovaly. Obvykle ty, kde se objevoval Justin Timberlake. Se zbytkem filmu jsem měla problém, věděla jsem, o co se snaží, ale zároveň se to nedařilo. Jediný plus je Jason Segel. ()

FilmFan24

Zkažená komedie, kterou nezachránila ani "Zkažená úča" Cameron Diaz. Za pochvalu stojí snad jen mytí aut a Justin Timberlake, který se role ichtyla zhostil s velkou chutí. ()

Mr.Pumpkin

Jediné, co mě na Zkažené úče bavilo, byl (i přes poměrně malý prostor) sympaťák Jason Segel. Toho jsem si v posledních letech celkem oblíbil a i tady mě mile potěšil. Zkažená úča Cameron Diaz mi tu nepřijde ani vtipná, ani sexy. Zkrátka tři vtipné okamžiky na jeden a půl hodiny trvající komedii je prostě zatraceně málo... 50% ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní