Reklama

Reklama

Zúčtování v zóně 51

  • Česko Vetřelec vs. Vetřelec (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

V roce 1947 přistál USA neznámý létající objekt. Informace o jeho posádce i nákladu byly zkreslené a z větší části utajované. Nyní se ale ukazuje, že důsledky této události mají být pro lidstvo fatální, neboť výbuch objektu, který zde návštěvníci z vesmíru zanechali, má v nejbližších hodinách zničit celou planetu. Bývalý voják Jake se vydává do zakázané oblasti hledat svého bratra Alexe. Namísto něj však narazí na Juda, který se snaží výbuchu zabránit. Jake neví, zda mu může věřit, nicméně se spolu vydávají za Monikou, bývalou Jakeovou přítelkyní, s žádostí o pomoc. Do cesty jim vstupují nejen pozemští ozbrojenci, kteří by nejraději celou oblast „vyčistili“ a zbavili se všech svědků i všech důkazů, ale i příslušníci jiných - nepozemských - ras, kteří chtějí zajistit, aby zničení Země proběhlo hladce. Na deaktivaci nálože zbývá jen málo času a do poslední chvíle není jasné, komu lze důvěřovat a s kým je nutné bojovat. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (29)

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

B-čkovosť srší z každého záberu, letecký UFO súboj v úvode jak vyšitý z dákej PC hry ( vyznieva to až príliš počítačovo-animovane ), niektoré scény pritiahnuté riadne za vlasy, iné sú zase nadpriemerné...zbrane to je ďalšie negatívum - nič výnimočné, nič originálne...s využitím starej školy....A aby som to zhrnul: sci-fi to nie je zlé akurát to všetkým možným budí dojem filmu 80-90 rokov ( keby som nevidel že film je vyrobený v 2007 tak neuverím....). Ale najväčším sklamaním pre mňa samotného bol záverečný súboj dvoch príslušníkov iných rás, ktorý vyznel neuveriteľne lacno a nemal patričný náboj. */** ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Opět se stala matička Země terčem spádů mimozemšťanů a opět se do toho vložili snaživí místní občané, kteří jak jinak, zkázu odvrátí. Celou dobu je nahání chlápek s dýchací maskou, který je tak trochu nezničitelný a samozřejmě se objeví i pablb z řad vojska, který nejdřív střílí a pak se teprve ptá. Ale naštěstí je tady ještě hodný a hezky potetovaný mimozemšťan v koženém oblečku, náležitě vybavený touhou pomáhat. Dobře mi tak a dobře tak i těm, kteří nevěří hodnocení na CSFD. Béčkoví herci, béčkové dialogy, béčková pointa, béčkové vtipy, béčkové triky, béčkový závěr. Najdete tady úplně všechno, po čem milovník béčkové zábavy touží. Pokud nás ONI sledují a dokážou zachytit náš televizní signál, možná nás nekontaktují právě díky takovým filmům, jako je Zúčtování v zóně 51. ()

Reklama

paascha 

všechny recenze uživatele

Jasně, je to sračka, já vím, ale bavilo mě to víc, než taková Kvaska toho (vy víte) blbečka, a navíc tlustoprd socka verze padoušího terminátora v gumokombinéze a plynové masce byla taky dost dobrá. Počítám, že toto je možnost, kterou by leckterý mistr bojových kopů a zaražených prdů - o jednom velmistrovi řádu zkyslého hovna Ordo lempli lulan bych věděl - jako způsob sebeprezentace, a samozřejmě sebechvály, bral všemi deseti. ()

Ali-eN 

všechny recenze uživatele

Area 51 v nazvu to ma jen z duvodu atraktivity, jinak tam v celem filmu o ni ani nezavadi, krome narazky na S4, ale to zase pochopi jen zainteresovani co znaji B.Lazara. Nektere triky v tom filmu byly povedene a kdyby mi bylo 12, tak bych se u toho narame pobavil. Ceho si posledni dobou vsimam, ze uz se v tech levnych filmech ze zbrani skutecne nestrili, jen s ni herci trepou a digitalne se tam pak dodelaji zablesky z hlavne. Jinak CGI je uz i u takoveho braku na slusne urovni. Kdyz jsem se nedavno dival na Terminatora 2, tak jsem si vzpomel, jak natocili hodinu a pul dlouhy dokument jenom o tech CGI efektech, ktere jsou v dnesni dobe spis horsi prumer. :) ()

Beawish 

všechny recenze uživatele

Myslím, že jsem našel svou novou hvězdu béčkových filmů... Viděl jsem pár dobrých filmů s neherci v hlavních rolích - na tomto díle se ovšem podílel i nescenárista, nerežisér a nekameraman. Velmi chudý produkční v rámci úsporných opatření vykradl grafiku z Atari a hlavního emzáka oblékl do kostýmu z tepláků, síťky na vlasy a zahradní hadice. Postavy zmateně pobíhají po scéně a střílejí na vše kolem, leč vše kolem je neprůstřelné. Snaha o dialogy chaos jen prohlubuje. A korunu tomu nasadil nestřihač, kterému se nepovedlo ani jednou navázat plynulý pohyb při pohledu ze dvou úhlů. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama