Zúčtování v zóně 51

Kenneth M. Badish

Scénografie:

Jack Thomas
  • kagemush

Neuvěřitelná záležitost!! -Mám rád divný filmy,-když je film dost divnej na to,aby mě bavil alespoň svou jinakostí, humorem(třeba i nechtěným),experimentováním,odvahou autorů,apod.,-pak je mi celkem fuk,že režisér nepřišel,scénarista šňupe,producent už zase nesehnal žádný peníze,přehrávající neherci, i mnohdy existence neexistujícího děje.Ale tady to?Prázdná nádoba.Nic. (snad jen ten neskutečný dres zlouna mě dostal,ty vytahaný tepláky mám totiž doma taky!)(11.1.2011)

TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 8/10/// +na to že to moc nestálo jsou ty efekty celem vidět, zajímavá zápletka, některé souboje a akční začátek -dialogy mezi postavamy, v pozdějí fázi filmu se začala dostavovat nuda a nesmysli, střelba na auta (WTF?)/// Tak nízké hodnocení bych filmu nepřisuzoval. Je sice na první pohled patrné, že se jedná o scénáristický brak. Jenže berte v potaz, že to je sci-fi a tak si tvůrci mohou vymyslet cokoliv. Mě to celkem sedlo. Snad je až škoda, že film neměl vetší ambice, protože já takové soboje ve stylu Alien vs. Predátor mohu. Ještě mít k dispozici lepší herce, méně stupidních dialogů a trochu víc krve a vlastně pěnez taky (oblečení bojovníků=tepláky, kůže, dýchací trubice a hadry) bylo by to za slušné 4*. I tak ale docela zábava./// Celkem 59%///(2.3.2010)

• Martrix

Opět se stala matička Země terčem spádů mimozemšťanů a opět se do toho vložili snaživí místní občané, kteří jak jinak, zkázu odvrátí. Celou dobu je nahání chlápek s dýchací maskou, který je tak trochu nezničitelný a samozřejmě se objeví i pablb z řad vojska, který nejdřív střílí a pak se teprve ptá. Ale naštěstí je tady ještě hodný a hezky potetovaný mimozemšťan v koženém oblečku, náležitě vybavený touhou pomáhat. Dobře mi tak a dobře tak i těm, kteří nevěří hodnocení na CSFD. Béčkoví herci, béčkové dialogy, béčková pointa, béčkové vtipy, béčkové triky, béčkový závěr. Najdete tady úplně všechno, po čem milovník béčkové zábavy touží. Pokud nás ONI sledují a dokážou zachytit náš televizní signál, možná nás nekontaktují právě díky takovým filmům, jako je Zúčtování v zóně 51.(14.5.2010)

• drankeryth

Nadherny film plny nezvratnych rozuzleni a neuhasinajucej akcie. Nie, teraz vazne, film je skor komedialny, ako ho vymysleli vo vsetkom. Co sa tyka spracovania mimozemskych bytosti, tak moc prace na nich neminuli, jeden z nich vyzeral normalne, ako ludia z nasej maticky zem. Jediny rozdiel bol ten, ze mal trocha inu farbu oci a nepatrne tetovanie na lici a krku. Druhy z nich vyzeral troska lepsie, ako ten prvy. Ten aj disponoval roznymi chladnymi zbranami, ako bolo napriklad to zubate koleso, ktore vrhal po dementnych, akoze vojakoch. Urcite by si rozumel s Jasonom Voorheesom:) Dokonca pocas filmu, ako nahanal toho druheho mimozemstana, tak sa v nom na okamih prejavila dobrota, ked jednemu miestnemu dievcatku pomohol zo zauzlenej hojdacky:) Nechapem, preco to vlozili do tohoto slabeho filmu, ked bol nemilosrdny zabijak, ktoremu nebranilo nic v zabijani ludi. Vo filme bolo vsetko take odflaknute, kde sa aj dokonca objavil gore prvok pri tej odtrhnutej ruke a vybuchnutie tej mimozemskej bomby tiez malo patricny efekt, ked ukazali toho vojaka, ako sa postupne zmenil az na prach. Brutus, pri ktorom som nemal pokojny spanok, ked skoncil film:))(22.11.2011)

• Beawish

Myslím, že jsem našel svou novou hvězdu béčkových filmů... Viděl jsem pár dobrých filmů s neherci v hlavních rolích - na tomto díle se ovšem podílel i nescenárista, nerežisér a nekameraman. Velmi chudý produkční v rámci úsporných opatření vykradl grafiku z Atari a hlavního emzáka oblékl do kostýmu z tepláků, síťky na vlasy a zahradní hadice. Postavy zmateně pobíhají po scéně a střílejí na vše kolem, leč vše kolem je neprůstřelné. Snaha o dialogy chaos jen prohlubuje. A korunu tomu nasadil nestřihač, kterému se nepovedlo ani jednou navázat plynulý pohyb při pohledu ze dvou úhlů.(14.2.2013)