poster

Zúčtování v zóně 51

 • USA

  Showdown at Area 51

 • Slovensko

  Zúčtovanie v Zóne 51

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 2007, 96 min

Režie:

C. Roma

Scénář:

Brook Durham

Kamera:

Chris Benson

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Kenneth M. Badish
(další profese)
 • paascha
  *

  Jasně, je to sračka, já vím, ale bavilo mě to víc, než taková Kvaska toho (vy víte) blbečka, a navíc tlustoprd socka verze padoušího terminátora v gumokombinéze a plynové masce byla taky dost dobrá. Počítám, že toto je možnost, kterou by leckterý mistr bojových kopů a zaražených prdů - o jednom velmistrovi řádu zkyslého hovna Ordo lempli lulan bych věděl - jako způsob sebeprezentace, a samozřejmě sebechvály, bral všemi deseti.(11.1.2011)

 • Ali-eN
  *

  Area 51 v nazvu to ma jen z duvodu atraktivity, jinak tam v celem filmu o ni ani nezavadi, krome narazky na S4, ale to zase pochopi jen zainteresovani co znaji B.Lazara. Nektere triky v tom filmu byly povedene a kdyby mi bylo 12, tak bych se u toho narame pobavil. Ceho si posledni dobou vsimam, ze uz se v tech levnych filmech ze zbrani skutecne nestrili, jen s ni herci trepou a digitalne se tam pak dodelaji zablesky z hlavne. Jinak CGI je uz i u takoveho braku na slusne urovni. Kdyz jsem se nedavno dival na Terminatora 2, tak jsem si vzpomel, jak natocili hodinu a pul dlouhy dokument jenom o tech CGI efektech, ktere jsou v dnesni dobe spis horsi prumer. :)(27.8.2011)

 • oveckaoa
  ****

  Film od společnosti Nu Image o tom jak kdysi spadlo na Zemi ufo které obsahovalo signál k zničení Země a útokem mimozemšťanů načež přišly na Zemi 2 mimozemšťané, (jeden hodný jeden zlý) jeden aby tomu zabránil a jeden aby zajistil pohodový výbuch. Klasické Béčko ale já se bavil čekal jsem rozhodně horší.(1.3.2010)

 • kagemush
  odpad!

  Neuvěřitelná záležitost!! -Mám rád divný filmy,-když je film dost divnej na to,aby mě bavil alespoň svou jinakostí, humorem(třeba i nechtěným),experimentováním,odvahou autorů,apod.,-pak je mi celkem fuk,že režisér nepřišel,scénarista šňupe,producent už zase nesehnal žádný peníze,přehrávající neherci, i mnohdy existence neexistujícího děje.Ale tady to?Prázdná nádoba.Nic. (snad jen ten neskutečný dres zlouna mě dostal,ty vytahaný tepláky mám totiž doma taky!)(11.1.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 8/10/// +na to že to moc nestálo jsou ty efekty celem vidět, zajímavá zápletka, některé souboje a akční začátek -dialogy mezi postavamy, v pozdějí fázi filmu se začala dostavovat nuda a nesmysli, střelba na auta (WTF?)/// Tak nízké hodnocení bych filmu nepřisuzoval. Je sice na první pohled patrné, že se jedná o scénáristický brak. Jenže berte v potaz, že to je sci-fi a tak si tvůrci mohou vymyslet cokoliv. Mě to celkem sedlo. Snad je až škoda, že film neměl vetší ambice, protože já takové soboje ve stylu Alien vs. Predátor mohu. Ještě mít k dispozici lepší herce, méně stupidních dialogů a trochu víc krve a vlastně pěnez taky (oblečení bojovníků=tepláky, kůže, dýchací trubice a hadry) bylo by to za slušné 4*. I tak ale docela zábava./// Celkem 59%///(2.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace