poster

Zúčtování v zóně 51

 • Česko

  Vetřelec vs. Vetřelec

 • USA

  Showdown at Area 51

 • Slovensko

  Zúčtovanie v Zóne 51

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 2007, 96 min

Režie:

C. Roma

Kamera:

Chris Benson

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Kenneth M. Badish

Scénografie:

Jack Thomas
(další profese)
 • kagemush
  odpad!

  Neuvěřitelná záležitost!! -Mám rád divný filmy,-když je film dost divnej na to,aby mě bavil alespoň svou jinakostí, humorem(třeba i nechtěným),experimentováním,odvahou autorů,apod.,-pak je mi celkem fuk,že režisér nepřišel,scénarista šňupe,producent už zase nesehnal žádný peníze,přehrávající neherci, i mnohdy existence neexistujícího děje.Ale tady to?Prázdná nádoba.Nic. (snad jen ten neskutečný dres zlouna mě dostal,ty vytahaný tepláky mám totiž doma taky!)(11.1.2011)

 • Martrix
  *

  Opět se stala matička Země terčem spádů mimozemšťanů a opět se do toho vložili snaživí místní občané, kteří jak jinak, zkázu odvrátí. Celou dobu je nahání chlápek s dýchací maskou, který je tak trochu nezničitelný a samozřejmě se objeví i pablb z řad vojska, který nejdřív střílí a pak se teprve ptá. Ale naštěstí je tady ještě hodný a hezky potetovaný mimozemšťan v koženém oblečku, náležitě vybavený touhou pomáhat. Dobře mi tak a dobře tak i těm, kteří nevěří hodnocení na CSFD. Béčkoví herci, béčkové dialogy, béčková pointa, béčkové vtipy, béčkové triky, béčkový závěr. Najdete tady úplně všechno, po čem milovník béčkové zábavy touží. Pokud nás ONI sledují a dokážou zachytit náš televizní signál, možná nás nekontaktují právě díky takovým filmům, jako je Zúčtování v zóně 51.(14.5.2010)

 • Beawish
  *

  Myslím, že jsem našel svou novou hvězdu béčkových filmů... Viděl jsem pár dobrých filmů s neherci v hlavních rolích - na tomto díle se ovšem podílel i nescenárista, nerežisér a nekameraman. Velmi chudý produkční v rámci úsporných opatření vykradl grafiku z Atari a hlavního emzáka oblékl do kostýmu z tepláků, síťky na vlasy a zahradní hadice. Postavy zmateně pobíhají po scéně a střílejí na vše kolem, leč vše kolem je neprůstřelné. Snaha o dialogy chaos jen prohlubuje. A korunu tomu nasadil nestřihač, kterému se nepovedlo ani jednou navázat plynulý pohyb při pohledu ze dvou úhlů.(14.2.2013)

 • AdamesWWE
  ***

  [5/10] Zúčtovanie v zóne 51 je úplne priemerný sci-fi film. Príbeh je takisto priemerný, príliš nezaujme ani jeho spracovanie. Efekty filmu boli až priveľmi počítačové, slabo natočené a v konečnôm dôsledku nezaujmú. Ale nájde sa tu pár dobrých efektov, ktoré potešia aspoň tým, že pekne vyzerajú no po technickej stránke zapadajú do akcie nevhodne. Akcia sa tu objaví, aj nejaké tie sci-fi prestrelky tu sú, ale vyzerajú len priemerne a ostatná akcia takisto len priemerne. Prostredie filmu vyzerá dosť nezaujímavo. Herecké obsadenie ničím neoslní, ide tu o B film takže je to vidieť na hercov. Ale hlavný hrdina je dosť dobrý. Ostatné postavy nezaujímavé, bez štipky charakteru a kilami železa na sebe. Aby som nekrivdil, mimozemštania boli ako hlavný hrdina, t.j. celkom dobrý. Réžia filmu, ťažký priemer, nováčik režisér, takže nieje o čom hovoriť. A škoda dosť neprehľadného strihu v niektorých pasážach. Hudba chcela zlepšiť film, ale nie. Ako celok sa film snaží fungovať, aj sa mu to darí. Priemerný snímok, ktorý ničím extra nezaujme, ale aspoň nič extra nepokazí..(9.4.2012)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 8/10/// +na to že to moc nestálo jsou ty efekty celem vidět, zajímavá zápletka, některé souboje a akční začátek -dialogy mezi postavamy, v pozdějí fázi filmu se začala dostavovat nuda a nesmysli, střelba na auta (WTF?)/// Tak nízké hodnocení bych filmu nepřisuzoval. Je sice na první pohled patrné, že se jedná o scénáristický brak. Jenže berte v potaz, že to je sci-fi a tak si tvůrci mohou vymyslet cokoliv. Mě to celkem sedlo. Snad je až škoda, že film neměl vetší ambice, protože já takové soboje ve stylu Alien vs. Predátor mohu. Ještě mít k dispozici lepší herce, méně stupidních dialogů a trochu víc krve a vlastně pěnez taky (oblečení bojovníků=tepláky, kůže, dýchací trubice a hadry) bylo by to za slušné 4*. I tak ale docela zábava./// Celkem 59%///(2.3.2010)