Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

HeroJoker

Slavní herci netočej žádný oskarový dramata, ale dělaj ze sebe obyčejný kretény, to je moje. ,, Kouřím péra za zlaťáky 😀 ()

Brick.s

No nevím, na jednu stranu je tento povídkovej film strašně volskej... Ale na druhou stranu docela sranda. Je fakt že ne všechno mi přišlo zábavné, ale hromada známejch xichtů to kompenzuje... Tak asi těch 50% je tak akorát. A myšlenka na závěr: Jsem rád že jsem se neučil doma... ()

miromax

Zhlédnul jsem už různé bizarnosti a tahle povídková koláž patří určitě k tomu nejlepšímu. Naopak nic říkající film pro diváka, který upřednostňuje chytrý humor. ()

Lonelybiker

To je mega nechutnost nejvyššiho kalibru a přestože jsem to nečekal, u některých scén jsem skoro brečel smíchy. Na tohle člověk musí mít správnou náladu a hlavně u toho moc nepřemejšlet - jen se bavit. ()

Drslw

Zdvihnutý prst filmových tvorcov - o čom by mohli točiť, keby chceli. Vedeli by! A som rád, že tentoraz chceli, lebo som sa výborne bavil. Tento film nie je pre jednoduchých, preto nebude nikdy väčšinovým. Ale tá menšina si ho vychutná. ()

fhe_verdict

Neuveritelne vela znamych hercov v jednom filme. A rovnako neuveritelne, ze boli ochotni v tom filme hrat. Na 5 hviezd to nie je aj ked za napad natocit taky film by si to zasluzil. Miestami mi zachodovy humor uplne nesadol, ale to je moj problem a nie problem filmu. Chapem, ze nesadne kazdemu, ale pri pozerani s nadhladom je to rozhodne zabavne. Rozhodne by dnes rasisticky humor z ciernych basketbalistov nepresiel. ()

Rasokoule

Tak nějak mi vrtá hlavou, kdo sakra donutil tolik hollywoodských hvězd, aby se zúčastnilo tohohle projektu. I když natáčení musela být sranda. Některé povídky jsou až moc hloupé, ale jinak vlastně převažuje vtipnost. Není to pro každého, ale zasmějete se. Menarché scéna je vyloženě golden. ()

MatyRock

Neinteligentní humor, občas nechutný, občas trapný, ale mnohdy opravdu vtipný film. Vidět tolik hollywoodských hvězd v jednom snímku, jak ze sebe dělají karikatury, je prostě top. ()

Baerdeller

Jako celek otřesný film - on to totiž "film" vlastně ani není. Jde o soubor několika cca 5-10 minutových nesouvisejících skečů se známými herci a herečkami. A sic některé jsou dobré, většina jich je špatných či max. průměrných. Navíc zdejší humor je typicky hollywoodský™, tj. primitivní & fekální. A to provedení veskrze amatérské, že to vypadá, jak skeče z youtube. Tady šlo jen o to nahustit do délky cca jednoho filmu, co nejvíce známých jmen, a doufat, že si to nějaký zoufalec koupí. Děkuji ale tohle podporovat nechci. Pro blaho budoucích generací doporučuji spálit a zahrabat. ()

Nejsem_Fila

Tolik vulgárního čuňáckého nadčasového a metaforického humoru, že je mi z toho místy až trochu smutno - třeba scéna s první menstruací nebo iBabe... to je tak ze života. Jednu hvězdu dolů za rozplizlý konec. Prostě mi tam chybí takové to "badum tss". ()

PanLord

Těžko docenitelný pubescentní výtvor tolika bláznů zřejmě nemá na filmovém trhu ekvivalent. Osobně jsem toho názoru, že se jedná o unikátní projekt, který ukázal, jak se dokáží známí herci a herečky bavit na své konto. Nejvíce mě pobavil příběh těžkého fekálního fetišismu, ten fakt nemá konkurenci, při prvním shlédnutí jsem se tlemil jak blázen. Když se potkáte s partou kamarádů na bytě a u piva, rozhodně si pusťte tenhle výtvor. ()

peproch

Režiséři, scénáristi a movie stars soutěžili o to, kdo natočí vulgárnější, oplzlejší a surovější scénku. A pokud se nechcete takto pobavit, pak se na to nedívejte, protože o nic jinýho tu nejde, jen o to, co ještě snesete jako ftipný. ()