Vražedná hra

Šest vysokoškolských studentů se přihlásí do nové reality show. Chtějí vyzkoušet své štěstí a také zažít slávu. Brzy ale zjistí, že jsou chyceni v pasti smrtící hry, která se tváří velmi nevinně. Pravidla jsou jednoduchá – sedm lidí, šest židlí. Jakmile přestane hrát hudba, všichni se posadí. Vždy až na jednoho. Ten zemře. (oficiální text distributora)

korok

U filmů podobného žánru se vždy člověk těší na rozuzlení. Jako tomu bývá např. u série SAW. Konec tohoto filmu mě doslova dostal, bohužel jenom ve zcela negativním slova smyslu. ()

Kadas97

Bezduchá ftákovina bez jedinej scény čo by bola hodná zapamätania. A najhoršie zo všetkého bolo, že sa nevysvetlilo nič. 1 z 10 ()

Bludicka.Julie odpad!

Chtěli jsme se bát...ovšem nepo... jsme se strachy, nýbrž otřesně nudným dějem a otřesnými hereckými výkony. HOROR za všechy peníze (49Kč)! A ty trafikantce to jdu omlátit o hlavu, tak! ()

Crazynka

V tomto hodnocení oceňuji hlavně nápad, atmosféru a výběr herců... škoda, že nebyl film dotažen do konce. Určitě se dá odstřelit až k odpadu, ale pro mě jde o lehký podprůměr. Film jsem sledovala sama v noci a při některých scénách mě opravdu nepříjemně mrazilo... ()

hero_bk

Možná se někdo bude divit, co to v tom hledám, ale já v tom našel feministickou propagandu! Hnusnou, podprahovou feministickou propagandu! Když si uvědomíte: Krom Nathaniela se do TOP3 dostanou dvě nejhorší postavy, a to "správné poctivé holky", hlavně Lynn je postava, kterou jsem si přál, aby umřela co nejdřív... A ona tam straší až do konce! Prachsprostá vykrádačka zejména Sawu 2 s infantilní zápletkou se židlemi, postavami zralými do blázince a nulovou pointou. Komu tohle nebylo jasné od prvopočátku, nemá na poli hororu nakoukáno vůbec nic. P.S.: Kdo nechává Lucku Vondráčkovou dabovat ty ubrečený role? Začínám na ni být alergickej! P.P.S.: K té feministické propagandě: Všimli jste si, jak vzorná hospodyňka Lynn musí okamžitě utřít tu krev, jinak by byla celá nesvá? Tu jednu hvězdičku dávám za dobře odsýpající první polovinu, ale jak postupně umírají zajímavé postavy a zbývají ty iritující, stává se veskrze iritujícím celý film. ()

Megynka

Zas tak špatné to nebylo ... sice takové bez vysvětlení a bez čehokoli jiného, ale koukat se na to dalo a nenudila jsem se. ()

PanPaniscus odpad!

Přitom ten začátek byl tak nadějnej ... tohle mohlo být tak krásně psychologicky strašidelný, jak jen mohlo a místo toho taková hovadina, čím se film posouvá, tím je blbější a blbější... s timhle čas neztrácet... ()

habertek

Na mě to zapůsobilo i po druhém shlédnutí jako lehké hororvé béčko, které neurazí, ale ani nijak neuchvátí. Takový průměr....50% ()

PATWIST

V minulosti tu na ČSFD v obsahu bolo napísané že na konci filmu je zaujímavé rozuzlenie (zakončenie) tak som si ho pozrel, Partia ľudí bola pozvaná na "kasting", stále dokola šlo to isté, teda doslovne dokola, skupinka ľudí sa motala okolo stoličiek (o jednu stoličku bolo vždy menej) počas toho hrala hudba, keď dohrala hudba takmer všetci si posadali, ten vyvolený, ktorý nesedel mal tú česť zmiznúť keď zhaslo svetlo a spopod dverí vytiekla krv, ak ste zdatný tak po jej ovoňiani hneď zistíte že ide o krvnú skupinu 0+ ale to už prezrádzam vtip s filmu. Ak ste fanúšik hororov a myslíte že stojí za to všetko vidieť nech sa páči, ide o vašu hodinu života. (Tento komentár môže zachrániť mnoho ľudských hodín). ()

blahblah12

Celkem dobrej film ale i celkem nuda.Myslím,že se to jen pořád opakovalo dokola,kecání,hrála hudba,pak někdo umřel atd. Jinak ten konec ušel. ()

m.p.mysacek

Zezačátku mi film připadal jako opravdu zajímavý nápad. Postupné vyvražďování, hra ze školky. Sice po chvíli už to nebylo tak dobré, ale konec mě zklamal. Chápu, proč Nate odešel, ale chtělo to nějaké lepší vysvětlení. Proč z úvodu to dítě bylo zavřené a vraždilo ono? Chtělo by to přesvědčivější vysvětlení. A konec, že jedna studentka přežije do dalšího roku a pravděpodobně se bude chtít zabít je jasné, ale co se dělo mezi tím? To po ní rok nikdo nepátral? Kdo se o ni staral? Opravdu je zde mnoho otazníků, proto dávám 2 hvězdičky. ()

Dangerman odpad!

Omylem jsem si stáhnul špatnou Vražednou a bylo to opravdu těžce promarněných 84 minut, herci katastrofální, není tam snad ani jeden sympaťák a ten konec? To si snad děláte srandu, celá dějová linka by se vešla do 5 minut i s reklamou, nedávejte tomu šanci, ani omylem. ()

mnx

Ani nevím pořádně, za co jsem dal tu jednu hvězdičku. Když pominu nepravděpodobné chování šestice mladých lidí, kteří si nedokážou poradit s nějakým vraždícím magorem ve tmě, tak možná za to napětí a očekávání, co se stane ke konci. Nestalo se vůbec nic. Byla to zabitá hodina a půl. Žádné vysvětlení, kromě toho chabého na samém začátku filmu. Divák se nemá ani čeho chytit, nechápu pointu a co bylo vlastně účelem tohoto.. asi hororu? ()

MFZB odpad!

Strašné, nudné a neviem ešte čo by som k tomuto veľdielu napísal. Ako to môže niekto natočiť takýto nudný film? Samozrejme, čo lepšie ako odpad! sa dá od DVD Edice čakať...? 0% ()

Pantai

50%.Celkem se mi líbila první polovina, ale uječený závěr mi dojem zkazil (i když kdo ví, jak bych v podobné situaci šílela já :-) ). Spoiler: Když už ve filmu není žádné vysvětlení, aspoň mohli ukázat hlavního padoucha - ani po prohlédnutí jednotlivých snímků ve slibně vypadající části filmu je vidět doslova prd. ()

Arriane

Celou dobu jsem přemýšlela nad tím, proč se vlastně celá ''hra'' začala hrát, takže jsem se zabavila. Jinak mě film spíš nudil a těšila jsem se na konec, abych pochopila proč to celé vlastně začalo. Ale pokud chcete za každou cenu zabít čas, doporučuji. ()