Autobus se zaměstnanci jede na firemní výlet, pak se zastaví na mostě, který je v rekonstrukci. Jeden z nich, Sam, se řízne o sedadlo do prstu a při pohledu na krev má předtuchu, že most spadne a zemře mnoho lidí, včetně jeho kolegů a přátel. Na nic nečeká a přesvědčí své přátele, spolupracovníka a šéfa, aby opustili most, že se brzy zhroutí. Tím, že ho uposlechli, si zachránili životy. Agent FBI Block má s touto skutečností problém. Ví sice, že Sam se na zhroucení mostu nijak nepodílel, ale chce vědět, jak je možné, že tušil, co se stane. Po zádušní mši za zemřelé kolegy jsou Sam a jeho přátelé osloveni místním koronerem, který je varuje, že smrt nelze podvést. Všichni si myslí, že to jsou jen řeči, a neberou na jeho varování zřetel. Jenže tyto nic netušící duše neměly přežít! (TV Nova)

Breeg

Zvýšené hodnocení díky lepší kvalitě, než byla 4. Jinak děs běs. Nelogická návaznost na předchozí díly ještě beru. Ale ty odkazy na ně, to byla fakt demence. Velmi rozpačité pocity. Nevím no.... ()

r.a.s.l odpad!

Ubohy pokus o film. zadny novy napad, ani bizardnejsi zpusoby umiraní v teto sracce necekejte. V 1 dile to bylo novy a zajimavy, ve druhym jsem celak neco vic, treti se uz jen opakoval, cvtrvtej jsem snad ni nevidel, a lituju ze jsem se podival na paty pokracovani. kouknete se ne prvni dil a na 5. zapomente. to ze patej dil konci, tam, kde zacina prvni.... tak aspon jsem si rikal kruh se konecne uzavre, a kdyz na toho posledniho barevnyho padl ten motor uz jsem se jenom smal. BORDEL, HnuS, a jeste se nestydi to davat v kine ve 3D, jeste ze jsem za tuhle sracku nemusel platit, kdybych na to sel kina asi bych se neudrzel a byl by to NEZVRATNY OSUD6!! uz cestou ze sedadel do satny!! ()

dragon'88

Zo zaciatku to vyzeralo zabavne, ale ked konecne doslo k zabijacke, stupidita prekrocila vsetky medze. Ostalo len znechutenie a facepalm. Herci a dialogy 5*, staci vystrihnut ten zbytok. Podobne to bolo aj v stvorke, takze idem az uplne dole a lamem palicu nad dalsimi pokracovaniami. ()

Pecca007

A pořád dokolečka dokola. Už mi to spíš příjde jako kdyby tvůrci jen zkoušeli jak dlouho tohle vydrží bavit publikum. ()

SpeedShot

Škoda, že se nad smrtí nedá vyhrát. Pátý díl není špatný, ale je "stejný", jako předchozí díly. Takže "milovníky" náhlé smrti to "uspokojí" a jinak je to průměrný "krvák". :) ()

in flames

Sériu nezdvratných osudov mám celkom rád a aj na túto časť som sa veľmi tešil a tak som si pekne počkal na uspokojúco kvalitnú verziu a dovtedy sa hecoval soudtrackom. No ani to nepomohlo, okrem úvodného pádu mosta, komediálnej zložky v masážnom salóne a celkom milého napojenia na 1 tam fakt nič nebolo, postavy boli slabo zahrané a ani nemali veľa priestoru sa rozvíjať, dej proste klasika (ten úvod a symboli smrti boli doslova trápne) a aj tie úmrtia aj keď boli občas nečakané nevydesili ani neprekvapovali, záverečný klipík bol v rámci filmu nanič -také niečo nech dávajú na youtube ale nie ako súčasť filmu, film má končiť prekvapivým dejovým vyvrcholením a krásnou filmovou hudbou v titulkoch, dúfam že dalšia časť (verím že bude) bude pod taktovkou originálneho režiséra a dokáže ma viac pobaviť. ()

bighumr

Nic nového pod sluncem. Stačí vidět jeden díl a je to jako vidět všechny, akorát se mění postavy. Spíš než horor, to na mě místy působilo komicky. Třeba úvodní scéna jak jedna holka padá z hroutícího se mostu a čistě náhodou pod ní pluje jachta a ona se čisě náhodou na ni nabodne přesně v půlce. Takových momentu tam je víc. Místy film působí hodně zmateně, na první díl to nemá ani z daleka. ()

JAzzeURo

Zajímavé zakončení série. (snad) Které se snaží o motiv final final destiny. :-) Kruh se uzavírá. Myslím, že není nutné rozebírat o čem film je...jelikož snad každý viděl některý z předchozích dílů. ()

Robo2605

Nezvratný osud je skvelý film, lenže pribúdajúce časti nedokázali priniesť nič nové, čím táto hra osudu sa stala nezáživnou a nezaujímavou. A čo ešte dodať? Asi, že hrdinovia z 5 série nevideli predchádzajúce časti, keďže sa ocitli na konci filmu na palube letu č. 180 na ceste do Paríža. Hmm, tak tomu sa hovorí prúser jak hovado... ()

Artyom

No jasně. Vyhnu se smrti tak, že zabiji někoho jiného. Ale převezmu tím i jeho osud. Což ale musí nutně znamenat, že záhy zemřu :) Fatalistická teorie v tomhle filmu je vážně podivná. Autoři měli zůstat pouze u otevřených zlomenin a létajících vnitřností. ()

dogzila

No teda spracovanie snímku urobilo veľký krok dopredu hlavne na začiatku a potešilo ma menej žvástov. Musím ale povedať že pri Candisinej smrti som sa spontánne rozosmial (a hlavne že zavolajte 911 hehehe a šup šup ))) a to sa zopakovalo asi ešte dva krát. To sa mi veru nestáva často pri vážne myslenom thrilleru. Sorry ale slučka k prvej časti mala byť ako že E či čo? Pripadalo mi že si všetci vydýchli včetne producentov asi všetkým dochádzali sily - zbohom :( Jo a ešte kto vybral tú transku za hlavnú ženskú postavu???? :)))) ()

quintes

Nič nové, nič prevratné, zbytočne vyhodené peniaze, predvídateľný dej, a čo mi ublížilo najviac, až príliš okaté pc scény... ()

BIDY

Filmu bohužel chyběla atmosféra skvělé jedničky, která po každém dílu klesala. Po vizuální stránce byl film v úvodu skvělý, ale to bylo asi tak vše. Tvůrci nám naservírovali opět vše znova "jinak". Na konci příjemné spojení s prvním dílem, ale celkový dojem s filmu moc nadšený není. ()

JerryPilsen

Bez překvapení a nápadu.Smrti zbytečně brutální(věčné napichování i nesmyslné rozlámání).Jediné co funguje je napětí. ()

papinak

Asi nejnudnější úvodní scéna ze všech osudů - ve své snaze o velkolepost se stala opravdu komickou. Postavy se chovají jako dementi a herecké výkony hraničí s výkony aktérů v pornofilmech. Ani nevím proč dávám tu jednu hvězdičku. Možná proto, že jsem to v půlce nevypnul a vydržel až do konce. ()

Tomasson

Neskutečně hloupá pubescentní hovadina, která se vyčerpala už prvním dílem. U pátého to už ani není jen únavné, nýbrž k zblití! Už jen z toho, že do něčeho tak směšně blbého vůbec někdo investuje...Připouštím, že se najde diváctvo bavící se absurdními morbiditami (což jsem nikdy dost dobře nechápal), navíc naprosto nereálnými a tisíckrát omletými klišé, já osobně ovšem, při sledování filmu nedokážu vypnout mozek a bavit se zbůhdarma zpřelámanými těly a rozmašírovanými kusy těl... Tím je to pro mě dané: 1* a to je max. (za efekty)! Jinak naprosto zbytečná záležitost :-/ ()

Cryo13

Oproti 1 dielu Final Destination je to už len odvar.Excelentný začiatok , veľmi slabý odvar v priebehu filmu a k tomu katastrofa v podobe konca.Postavy pôsobili skôr otrávene ako dôveryhodne akosi tam hrali iba s povinnosti a ocakavali úspech ako hrdinovia uspesnej 1.Sklamanie predčilo moje ocakavanie.Dobre na jedno pozretie. Za ten úvod dávam 3 hviezdy. ()

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání