Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

Rejzl odpad!

Odpad a podzimní programová sračka. Navíc mě těžce zklamala internetová média, která se nechala bezostyšně koupit (viz. zmiňovaný seznam atd.) Mareš mě vždycky nechával chladnou a nevzbuzoval ve mně žádné emoce, ale po včerejšku musím říct, že Československo našlo nejhoršího moderátora všech dob. Jeho vtipy ubohý, pořád se lísal k nějakým rádoby okouzlujícím slepicím... Bylo mi z něj fyzicky špatně. Porota sama složená z největších ubožáků showbussinesu a propagátorů masové stupidy. A to jsem si nedávno říkala, že z těch příšernejch televizních estrád 90. let český národ vyrostl. Škoda. Kdyby radši všechny ty peníze, které do tohohle projektu Nova investovala, poslali producenti na dobročinné účely, udělali by službu národu i sobě. ()

Pacas odpad!

Jen by mě zajímalo jak někdo tak podprůměrný jako je Troška může hledat talenty? Banášová, Šeredová co ty tam dělaj??!! ()

Joker 16

Totální blbost, ubohá pomsta Primě.Zde selhalo co mohlo: Šeredová je možná super modelka ale nevím co tam chce dělat? Hodnotit nalakované nehty?Palo Habera mi tolik nevadí ale už byl v Superstar, takže nevim jestli Nova nemá na nikoho jiného?Banášová je hrozná od toho nosu po její trapnou snahu být cool.1* Za Zděňka Trošku, ten se mi jako jediný líbil a do poroty se hodí a největší kámen úrazu-MAREŠ,dříve mi nevadil ale už je ho všude moc a je trapný asi tak jako ponožky v sandálích ;) ()

Ioannes odpad!

Viděl jsem tak poloviny dvou dílů. Co se týče soutěžících, tak se jednalo o bizarní přehlídku často bizarních lidí, mně pramálo sympatických. Ve svých nablýskaných a třpytivých oblecích mi připadali jako cirkusáci. Nechápu, proč stanovy soutěže dovolují, aby soutěžící zpívali. Vždyť na zpěv už bylo a bude nespočet soutěží! Výkon poroty otřesný, jen Banášová a ten Slovák za něco stojí. Šeredová ze sebe neumí vypravit kloudnou větu a Troška mluví nesmírně vulgárně. Šokoval mě tento výstup: Jedna zrzavá paní zpívala italskou píseň. Zpívala falešně. Šeredová jí to neuměle a neohrabaně chválila, zatímco Banášová a ten Slovák zkritizovali. Troška se zaměřil na ploché poprsí té zpěvačky. Veřejně prohlašoval, že ta paní má nulky a že to nevypadá hezky... Nepředstavitelné. Guth-Jařkovský se musí obracet v hrobě! Když se ve slušné společnosti (např. na plesu) potkají dva neznámí lidé, tak je samozřejmé, že jeden člověk nekritizuje veřejně nedostatky toho druhého (slepotu, nadváhu, umělou nohu, umělé oko, řečovou vadu, malé poprsí atp.). A Troška se zachoval jako naprostý buran a anti-gentleman, navíc s vědomím, že to jeho buranství je vysíláno do televize! Ze sledování tohoto pořadu si tudíž odnáším toto: Ples normálních lidí je slušná společnost. Talentmania není slušná společnost. ()

Wildchild8

Hvězdičku za ty lidi co tady něco předváději. Velké mínus pro Mareše, který tu bohužel předvádí jen snušku keců ... ()

pájap odpad!

já si pamatuju jak nova začínala.první večer 2 filmy,v noci koncerty světovejch kapel atd.... a dnes? šaškárny tohohle typu a fůůůůůůra reklam.copak že dávají reklamu to bych pochopil ,ale pak ta nekonečná řada upoutávek -to máme ,co budeme dávat-za měsíc,v únoru, v pátek v noci......,a čas letí......fuj. ()

harpunka odpad!

Škoda toľkých peňazí. Malo by sa radšej investovať do vedy a výskumu. Alebo natáčania kvalitných filmov. ()

Monyfik odpad!

Nechápu rozdílné hodnocení tohoto kousku, který je na Primě a Nově. Jak jedna, tak ani druhá "show" nemá co říct. Talent přece neznamená jen zpěv, ale jak je vidět v našich končinách asi ano. Všelijakých "superstar" tady už máme tolik, že už je ani nespočítáme, zbytečná ztráta času. ()

schindler

Nova to zase jednou pohnojila. Originální licenci získala Prima, takže jak asi zareaguje Nova, vytvoří uměle téměř stejný pořad. Moderátor a půlka poroty je stejná jako u superstar, přebývají pouze Troška, který ani nechtěl v něčem podobném vystupovat, ale za sponzorování jeho pohádky nakonec přitakal. Dále je tu nudná Šeredová, která to radši vzdala sama, namísto ní nastoupily Mr. GS, kteří se snaží být vtipní za každou cenu. Výsledek - Nova neumí prohrávat a chová se jako malej spratek. ()

Lukas0801

Přiznávám se, že trpím averzí vůči napodobeninám originálních Endemol a podobných programů...ať už VyVolení nebo tohle...po shlédnutí jednoho dílu to bylo naprosto pod moje velice nízká očekávání. ()

Kucin odpad!

Tahle šou má název talent mania ale neni to o talentu je to o tom že vyhraje ten kdo má za sebou nějaky dojemný příběh a to je trošku špatně...a uplně to doráží naprosto trapný Mareš ()

Naby

Do odpadu to nemelo daleko, ale precejen... Porota byla hrozna, nudna, neprofesionalni. Soutezici byl o 2 tridy horsi nez Ty v konkurecnim poradu Ceskoslovensko ma talent. ()

Sanr odpad!

Tohle je propadák jakých nova vytvořila a ještě vytvoří , pche. Divím se že to mohlo nabrat 11% hodnocení. Na rychle aby Nova neztratila vůči Primě a CSTalentu, vznikl tento mišmaš, kde to Geňá se Suchošem fakt nezachranili. ()

MetalPrinces odpad!

Občas až trapní soutěžící, snažící se zalíbit porotě se svým ,,talentem" a uhlazený Leoš Mareš...horší kombinace neexistuje. ()