Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

Blue.Shark

Tak už k tomu opravdu musím něco napsat. Počáteční díly byly jakš takš zábavné, protože se člověk mohl podívat na to, jací exoti u nás žijí a co vlastně chtějí předvádět. Nevýslovně mi vadilo, že ze všech těch soutěžících jsme měli možnost vidět jen to nejmenší procento, které bylo buď extra trapné, nebo extra dobré. Otravné představovací spoty byly shnilou třešničkou na žluklém dortu. Nyní jsem shlédnul první živý vstup a jsem znechucen. Porota celkem jde - jejich názory se dají respektovat, protože každý z nich už přece jen něco dokázal...a pan Troška se ukázal jako velice příjemný a normální pán. Blbá Šeredová, na kterou se alespoň dalo obdivně koukat, byla nahrazena neuvěřitelně trapnou dvojicí Geňa-Suchoš, na které se však nedá ani koukat a o to horší je snažit se jejich debilní poznámky poslouchat. Jednu hvězdu ode mě tento zprasený výtvor dostává ne kvůli provedení, ale kvůli skvělým talentům, které mně místy odzbrojily. Tanečník electric boogie...neuvěřitelný. ()

punk_zero odpad!

Haberu vôbec nemusím... A Markizu takisto. Talentmania je len okopirovaná od ČSMT :( Ty v markize sú už riadne trapny ()

Mortemiss odpad!

"MA MA MA MÁNIA, JE TALENT MÁNIA"- co jiného dodat? Další komerční pořad televize Nova, který z lidí tahá peníze, aby se udržela na nohou ;) ()

MAJkLSON odpad!

Videl jsem jen kousky uvodnih dilu, ale takhle trapne jsem se necitil uz pekne dlouho. Nova se chce jen pomstit Prime, ze ji vyfoukla svetove uznavany porad "Got Talent". Navic okoukani Mares, Banasova, Habera + Zdenek osel Troska a Alena jsem Italka Seredova stoji do jednoho za velky kulovy. ()

Gastovski odpad!

Nebudu se dlouze rozepisovat, jaké jsou zápory tohoto pořadu (klady zde opravdu nejsou), a proto bych to jednoduše charakterizoval názorem mého táty, čili jako trapnou píčárnu. ()

Ba-jo odpad!

Po pár minutách sledování tohoto pořadu mi přišlo na mysl jediné slovo: ŽUMPA !...slovo ODPAD ! následovalo hned vzápětí ! ()

Mr.Hudson

Hrůza. Těšil jsem se na soupeření s pořadem Československo má talent, ale k tomu vůbec nedošlo. Talentmanie je prostě o třídu (možná dvě) horší. Nesympatická a okoukaná porota, trapní moderátoři a komerční projekt sráží tento pořad opravdu nízko. Bojím se pokračování ... ()

Elyon odpad!

Hele lidi, kdo si vsadí na to, kdo půjde pod drn jako první? ČeskoSlovenko má talent nebo Talentmania? Sázím na Talentmanii, kdo se přidá?:) ()